Sezona | Datum | Događaj | 31 (90/112) | 2019-11-16 | Klub je dodjeljen menadžeru - Matyáš Koráběčný | 32 (1/112) | 2019-12-09 | Klub je oduzet - Matyáš Koráběčný | 32 (4/112) | 2019-12-12 | Klub je dodjeljen menadžeru - LEV LUKA | 32 (46/112) | 2020-01-23 | Klub je oduzet - LEV LUKA | 32 (47/112) | 2020-01-24 | Klub je dodjeljen menadžeru - Radek112 | 32 (51/112) | 2020-01-28 | Klub je oduzet - Radek112 | 32 (51/112) | 2020-01-28 | Klub je dodjeljen menadžeru - MAKO78 | 33 (85/112) | 2020-06-22 | Klub je oduzet - MAKO78 | 33 (87/112) | 2020-06-24 | Klub je dodjeljen menadžeru - Vladimirgs | 33 (110/112) | 2020-07-17 | Klub je oduzet - Vladimirgs | 41 (59/112) | 2022-11-09 | Klub je dodjeljen menadžeru - Karel121 | 45 (54/112) | 2024-01-26 | Klub je oduzet - Karel121 |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
45 | Panter Horní Lom† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 12 u Liga Kupu. |
||
Poredak 129 u Superliga kupu. |
||
Pobjedio u kvalifikacijama za opstanak u ligi III.6. |
||
Rank 15 u ligi III.6 |
||
44 | Panter Horní Lom |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 1 u Liga Kupu. |
||
Unaprijeđen u ligu III.6. |
||
Rank 1 u ligi IV.6 |
||
43 | Panter Horní Lom |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 3 u Liga Kupu. |
||
Rank 3 u ligi IV.6 |
||
42 | Panter Horní Lom |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 2 u Liga Kupu. |
||
Rank 3 u ligi IV.6 |
||
41 | Panter Horní Lom |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Poredak 257 u Superliga kupu. |
||
Ispadanje u ligu IV.6. |
||
Rank 22 u ligi III.6 |
||
40 | FK Srbská Kamenice† |
Pozicija 1 u Liga Kupu. |
Unaprijeđen u ligu III.6. |
||
Rank 1 u ligi IV.38 |
||
39 | FK Srbská Kamenice† |
Pozicija 7 u Liga Kupu. |
Rank 7 u ligi IV.38 |
||
38 | FK Srbská Kamenice† |
Pozicija 6 u Liga Kupu. |
Rank 5 u ligi IV.38 |
||
37 | FK Srbská Kamenice† |
Pozicija 3 u Liga Kupu. |
Rank 6 u ligi IV.38 |
||
36 | FK Srbská Kamenice† |
Pozicija 4 u Liga Kupu. |
Rank 4 u ligi IV.38 |
||
35 | FK Srbská Kamenice† |
Pozicija 6 u Liga Kupu. |
Rank 6 u ligi IV.38 |
||
34 | FK Srbská Kamenice† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Premješten u ligu IV.38 od strane fudbalske asocijacije. |
||
Rank 18 u ligi IV.10 |
||
33 | FK Srbská Kamenice |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 14 u Liga Kupu. |
||
Rank 5 u ligi IV.10 |
||
32 | SK Stránka |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 9 u Liga Kupu. |
||
Rank 16 u ligi IV.10 |
||
31 | SK Sigma Olomouc |
Pozicija 11 u Liga Kupu. |
Premješten u ligu IV.10 od strane fudbalske asocijacije. |
||
Rank 10 u ligi V.53 |
||
30 | Team noname 132651 |
Pozicija 7 u Liga Kupu. |
Rank 8 u ligi V.53 |
||
29 | Team noname 132651 |
Pozicija 9 u Liga Kupu. |
Rank 11 u ligi V.53 |
||
28 | Team noname 132651 |
Pozicija 12 u Liga Kupu. |
Rank 11 u ligi V.53 |
||
27 | Team noname 132651 |
Ispadanje u ligu V.53. |
Rank 22 u ligi IV.53 |
||
26 | Team noname 132651 |
Pozicija 16 u Liga Kupu. |
Rank 16 u ligi IV.53 |
||
25 | Team noname 132651 |
Rank 22 u ligi IV.53 |
24 | Team noname 132651 |
Rank 17 u ligi IV.53 |
23 | Team noname 132651 |
Rank 17 u ligi IV.53 |
22 | Team noname 132651 |
Pozicija 13 u Liga Kupu. |
Rank 13 u ligi IV.53 |
||
21 | Team noname 132651 |
Rank 18 u ligi IV.53 |