Sezona | Datum | Događaj | 13 (14/112) | 2014-02-23 | Klub je dodjeljen menadžeru - Hrudkacz3 | 13 (76/112) | 2014-04-26 | Klub je oduzet - Hrudkacz3 | 13 (76/112) | 2014-04-26 | Klub je dodjeljen menadžeru - Lev Praha | 13 (85/112) | 2014-05-05 | Klub je oduzet - Lev Praha | 13 (85/112) | 2014-05-05 | Klub je dodjeljen menadžeru - Andre218 | 14 (29/112) | 2014-06-30 | Klub je oduzet - Andre218 | 14 (65/112) | 2014-08-05 | Klub je dodjeljen menadžeru - Sir Jan Urban Junior | 14 (88/112) | 2014-08-28 | Klub je oduzet - Sir Jan Urban Junior | 16 (57/112) | 2015-03-09 | Klub je dodjeljen menadžeru - pucik1987 | 16 (80/112) | 2015-04-01 | Klub je oduzet - pucik1987 | 16 (83/112) | 2015-04-04 | Klub je dodjeljen menadžeru - jan38 | 16 (87/112) | 2015-04-08 | Klub je oduzet - jan38 | 19 (87/112) | 2016-03-09 | Klub je dodjeljen menadžeru - danda2005 | 19 (110/112) | 2016-04-01 | Klub je oduzet - danda2005 | 26 (27/112) | 2018-03-03 | Klub je dodjeljen menadžeru - Tomikv | 27 (111/112) | 2018-09-15 | Klub je oduzet - Tomikv | 28 (54/112) | 2018-11-09 | Klub je dodjeljen menadžeru - stersina | 37 (49/112) | 2021-08-08 | Klub je oduzet - stersina |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
37 | TJ Spartak Olomouc 112177 † |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 16 u Liga Kupu. |
||
Rank 15 u ligi IV.6 |
||
36 | TJ Spartak Olomouc |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 9 u Liga Kupu. |
||
Rank 9 u ligi IV.6 |
||
35 | TJ Spartak Olomouc |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 13 u Liga Kupu. |
||
Rank 12 u ligi IV.6 |
||
34 | TJ Spartak Olomouc |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 12 u Liga Kupu. |
||
Rank 12 u ligi IV.6 |
||
33 | TJ Spartak Olomouc |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 13 u Liga Kupu. |
||
Rank 14 u ligi IV.6 |
||
32 | TJ Spartak Olomouc |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Premješten u ligu IV.6 od strane fudbalske asocijacije. |
||
Ispadanje u ligu V.6. |
||
Rank 22 u ligi IV.6 |
||
31 | TJ Spartak Olomouc |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Premješten u ligu IV.6 od strane fudbalske asocijacije. |
||
Ispadanje u ligu V.67. |
||
Rank 21 u ligi IV.3 |
||
30 | TJ Spartak Olomouc |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Premješten u ligu IV.3 od strane fudbalske asocijacije. |
||
Ispadanje u ligu V.66. |
||
Izgubio u kvalifikacijama za opstanak u ligi IV.2. |
||
Rank 19 u ligi IV.2 |
||
29 | TJ Spartak Olomouc |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Rank 20 u ligi IV.2 |
||
28 | TJ Spartak Olomouc |
Pozicija 8 u Liga Kupu. |
Premješten u ligu IV.2 od strane fudbalske asocijacije. |
||
Izgubio u kvalifikacijskoj utakmici za ligu IV.1. |
||
Rank 2 u ligi V.1 |
||
27 | FC Čečelice |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 16 u Liga Kupu. |
||
Premješten u ligu V.1 od strane fudbalske asocijacije. |
||
Rank 15 u ligi IV.5 |
||
26 | FC Čečelice |
Pozicija 8 u Liga Kupu. |
Premješten u ligu IV.5 od strane fudbalske asocijacije. |
||
Rank 11 u ligi V.64 |
||
25 | FC Český Těšin† |
Pozicija 15 u Liga Kupu. |
Rank 11 u ligi V.64 |
||
24 | FC Český Těšin† |
Pozicija 15 u Liga Kupu. |
Rank 11 u ligi V.64 |
||
23 | FC Český Těšin† |
Rank 17 u ligi V.64 |
22 | FC Český Těšin† |
Pozicija 15 u Liga Kupu. |
Rank 15 u ligi V.64 |
||
21 | FC Český Těšin† |
Pozicija 14 u Liga Kupu. |
Rank 13 u ligi V.64 |
||
20 | FC Český Těšin† |
Pozicija 14 u Liga Kupu. |
Rank 15 u ligi V.64 |
||
19 | FC Český Těšin |
Pozicija 10 u Liga Kupu. |
Rank 13 u ligi V.64 |
||
18 | rytíři kladno† |
Pozicija 4 u Liga Kupu. |
Rank 2 u ligi V.64 |
||
17 | rytíři kladno† |
Pozicija 2 u Liga Kupu. |
Rank 2 u ligi V.64 |
||
16 | rytíři kladno† |
Pozicija 16 u Liga Kupu. |
Rank 12 u ligi V.64 |
||
15 | Fc Dinamo Matuška Broumy† |
Pozicija 8 u Liga Kupu. |
Rank 6 u ligi V.64 |
||
14 | Fc Dinamo Matuška Broumy† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 13 u Liga Kupu. |
||
Rank 13 u ligi V.64 |
||
13 | FC Mokrovousy |
Pozicija 6 u Liga Kupu. |
Rank 12 u ligi V.64 |