Získaj kredity zadarmo!
Skupina 1
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
10.04.2024 | Fladalupe FC | Plaza F.C. | 4:0 |
10.04.2024 | deportes tolima | Universitario Deportes | 8:0 |
17.04.2024 | Plaza F.C. | Universitario Deportes | 2:0 |
17.04.2024 | Fladalupe FC | deportes tolima | 2:2 |
24.04.2024 | deportes tolima | Plaza F.C. | 2:0 |
24.04.2024 | Universitario Deportes | Fladalupe FC | 0:5 |
01.05.2024 | Plaza F.C. | Fladalupe FC | 1:1 |
01.05.2024 | Universitario Deportes | deportes tolima | 2:4 |
08.05.2024 | Universitario Deportes | Plaza F.C. | 0:0 |
08.05.2024 | deportes tolima | Fladalupe FC | 3:1 |
15.05.2024 | Plaza F.C. | deportes tolima | 2:4 |
15.05.2024 | Fladalupe FC | Universitario Deportes | 3:1 |
Skupina 2
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
10.04.2024 | Sparta Campo | huachipato | 0:0 |
10.04.2024 | Deportivo Crema | Itsári FC | 1:0 |
17.04.2024 | huachipato | Itsári FC | 0:3 |
17.04.2024 | Sparta Campo | Deportivo Crema | 1:1 |
24.04.2024 | Deportivo Crema | huachipato | 3:0 |
24.04.2024 | Itsári FC | Sparta Campo | 1:1 |
01.05.2024 | huachipato | Sparta Campo | 2:6 |
01.05.2024 | Itsári FC | Deportivo Crema | 2:0 |
08.05.2024 | Itsári FC | huachipato | 3:0 |
08.05.2024 | Deportivo Crema | Sparta Campo | 3:2 |
15.05.2024 | huachipato | Deportivo Crema | 0:3 |
15.05.2024 | Sparta Campo | Itsári FC | 1:0 |
Skupina 3
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
10.04.2024 | La Maquina Rinconera | Bolivar | 1:0 |
10.04.2024 | Atlético Macondo | 2.112 Holy Trinity F.C. | 2:0 |
17.04.2024 | Bolivar | 2.112 Holy Trinity F.C. | 1:0 |
17.04.2024 | La Maquina Rinconera | Atlético Macondo | 4:1 |
24.04.2024 | Atlético Macondo | Bolivar | 5:0 |
24.04.2024 | 2.112 Holy Trinity F.C. | La Maquina Rinconera | 0:1 |
01.05.2024 | Bolivar | La Maquina Rinconera | 1:4 |
01.05.2024 | 2.112 Holy Trinity F.C. | Atlético Macondo | 0:1 |
08.05.2024 | 2.112 Holy Trinity F.C. | Bolivar | 2:0 |
08.05.2024 | Atlético Macondo | La Maquina Rinconera | 1:1 |
15.05.2024 | Bolivar | Atlético Macondo | 0:3 |
15.05.2024 | La Maquina Rinconera | 2.112 Holy Trinity F.C. | 2:1 |
Skupina 4
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
10.04.2024 | Desamparados V.E. | LOS PIURES FC | 5:0 |
10.04.2024 | deportivo tapitas | Derby County FC | 4:0 |
17.04.2024 | LOS PIURES FC | Derby County FC | 2:3 |
17.04.2024 | Desamparados V.E. | deportivo tapitas | 0:3 |
24.04.2024 | deportivo tapitas | LOS PIURES FC | 1:0 |
24.04.2024 | Derby County FC | Desamparados V.E. | 1:3 |
01.05.2024 | LOS PIURES FC | Desamparados V.E. | 2:3 |
01.05.2024 | Derby County FC | deportivo tapitas | 1:1 |
08.05.2024 | Derby County FC | LOS PIURES FC | 3:0 |
08.05.2024 | deportivo tapitas | Desamparados V.E. | 3:1 |
15.05.2024 | LOS PIURES FC | deportivo tapitas | 1:5 |
15.05.2024 | Desamparados V.E. | Derby County FC | 1:0 |
Skupina 5
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
10.04.2024 | Brotas Angels | Yogar Sport | 3:0 |
10.04.2024 | Adrogué Poker Athlétic | AC Tinguiña | 3:0 |
17.04.2024 | Yogar Sport | AC Tinguiña | 1:1 |
17.04.2024 | Brotas Angels | Adrogué Poker Athlétic | 0:2 |
24.04.2024 | Adrogué Poker Athlétic | Yogar Sport | 3:0 |
24.04.2024 | AC Tinguiña | Brotas Angels | 0:1 |
01.05.2024 | Yogar Sport | Brotas Angels | 0:4 |
01.05.2024 | AC Tinguiña | Adrogué Poker Athlétic | 1:1 |
08.05.2024 | AC Tinguiña | Yogar Sport | 3:0 |
08.05.2024 | Adrogué Poker Athlétic | Brotas Angels | 2:2 |
15.05.2024 | Yogar Sport | Adrogué Poker Athlétic | 1:1 |
15.05.2024 | Brotas Angels | AC Tinguiña | 6:0 |
Skupina 6
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
10.04.2024 | Clube de Regatas Farpando | Tricolor Montevideano | 7:0 |
10.04.2024 | FUMANCHEROS | Equipo del mal | 0:2 |
17.04.2024 | Tricolor Montevideano | Equipo del mal | 0:0 |
17.04.2024 | Clube de Regatas Farpando | FUMANCHEROS | 2:2 |
24.04.2024 | FUMANCHEROS | Tricolor Montevideano | 1:0 |
24.04.2024 | Equipo del mal | Clube de Regatas Farpando | 2:3 |
01.05.2024 | Tricolor Montevideano | Clube de Regatas Farpando | 1:5 |
01.05.2024 | Equipo del mal | FUMANCHEROS | 1:1 |
08.05.2024 | Equipo del mal | Tricolor Montevideano | 6:0 |
08.05.2024 | FUMANCHEROS | Clube de Regatas Farpando | 2:0 |
15.05.2024 | Tricolor Montevideano | FUMANCHEROS | 0:6 |
15.05.2024 | Clube de Regatas Farpando | Equipo del mal | 3:1 |
Skupina 7
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
10.04.2024 | Gigantes FC | AC Cafetal | 3:0 |
10.04.2024 | DEPORTIVO QUILMES | rodillonegro | 2:0 |
17.04.2024 | AC Cafetal | rodillonegro | 1:0 |
17.04.2024 | Gigantes FC | DEPORTIVO QUILMES | 2:0 |
24.04.2024 | DEPORTIVO QUILMES | AC Cafetal | 2:2 |
24.04.2024 | rodillonegro | Gigantes FC | 0:0 |
01.05.2024 | AC Cafetal | Gigantes FC | 1:1 |
01.05.2024 | rodillonegro | DEPORTIVO QUILMES | 0:1 |
08.05.2024 | rodillonegro | AC Cafetal | 2:0 |
08.05.2024 | DEPORTIVO QUILMES | Gigantes FC | 4:1 |
15.05.2024 | AC Cafetal | DEPORTIVO QUILMES | 0:0 |
15.05.2024 | Gigantes FC | rodillonegro | 1:0 |
Skupina 8
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
10.04.2024 | São Jorge Fluminense | Alegale United FC | 0:0 |
10.04.2024 | Alianza Prado F.C | Raza Celeste | 0:0 |
17.04.2024 | Alegale United FC | Raza Celeste | 2:0 |
17.04.2024 | São Jorge Fluminense | Alianza Prado F.C | 1:1 |
24.04.2024 | Alianza Prado F.C | Alegale United FC | 1:0 |
24.04.2024 | Raza Celeste | São Jorge Fluminense | 0:1 |
01.05.2024 | Alegale United FC | São Jorge Fluminense | 1:1 |
01.05.2024 | Raza Celeste | Alianza Prado F.C | 1:2 |
08.05.2024 | Raza Celeste | Alegale United FC | 3:1 |
08.05.2024 | Alianza Prado F.C | São Jorge Fluminense | 2:2 |
15.05.2024 | Alegale United FC | Alianza Prado F.C | 1:0 |
15.05.2024 | São Jorge Fluminense | Raza Celeste | 5:0 |
Poznámka: Na kontumácie zápasov skupinovej fázy po naplánovaní playoff sa neberie ohľad.
Zápasy playoff sa kontumovať nedajú z technických príčin.