Čas:

Komunikácia
Public account
  PRO Zóna
1129 kreditov
Kúpiť kredity
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.

  Pohár víťazov pohárov

792 897 333
Oficiálna stránka PPM na Facebooku
Daj Like našej stránke na Facebooku a budeš informovaný o novinkách skôr ako ostatní.
Nasledujúci zápas
MFK Snina
Ligový zápas
19.09.2019 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Región:

  Skupina: Sezóna:

Skupina 1

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Švédsko aik ohamn 4 3 0 1 9 10:6 +4
2 Bulharsko LIVER_POOL 4 2 0 2 6 11:9 +2
3 Maďarsko AceKing FC 4 2 0 2 6 7:9 -2
4 Rakúsko FC Deswirdnix 2010 4 1 0 3 3 5:9 -4

Skupina 2

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Taliansko GS Lecce 4 4 0 0 12 10:4 +6
2 Slovinsko MUZZA 4 2 0 2 6 4:5 -1
3 Poľsko Niedźwiedzie 4 1 1 2 4 3:4 -1
4 Švajčiarsko FC Wieselflink 4 0 1 3 1 4:8 -4

Skupina 3

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovensko Moroms Ladies 4 3 0 1 9 10:1 +9
2 Rumunsko FC CORVINUL HUNEDOARA 4 3 0 1 9 6:2 +4
3 Bosna a Hercegovina Romanticari 4 2 0 2 6 8:7 +1
4 Anglicko Gunners f.c 4 0 0 4 0 0:14 -14

Skupina 4

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Francúzsko Black Dragon 4 3 0 1 9 7:3 +4
2 Anglicko FC Red`s 4 2 0 2 6 7:6 +1
3 Maďarsko FC Bendegúz 4 2 0 2 6 5:8 -3
4 Bosna a Hercegovina FC Estradam Sarajevo 4 1 0 3 3 6:8 -2

Skupina 5

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Česká republika Blažej Team 4 2 1 1 7 8:3 +5
2 Srbsko BalkanExpres 4 2 0 2 6 4:5 -1
3 Portugalsko Milheiroense F. C. 4 1 2 1 5 5:5 0
4 Fínsko Lähteelä Xpress 4 1 1 2 4 2:6 -4

Skupina 6

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Taliansko Arci Le Pescine 4 2 2 0 8 8:2 +6
2 Srbsko FK LORIS 4 1 2 1 5 2:2 0
3 Švajčiarsko FC Reussdamm 4 1 1 2 4 4:5 -1
4 Rumunsko F.C.Tanaru Suseni 4 1 1 2 4 3:8 -5

Skupina 7

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Lotyšsko FC ''Jurmala" 4 4 0 0 12 12:4 +8
2 Španielsko Clube Esportivo Saudade 4 1 1 2 4 11:7 +4
3 Slovensko Lokomotíva Košice 4 1 1 2 4 5:5 0
4 Švédsko Lurifax FK 4 1 0 3 3 3:15 -12

Skupina 8

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Chorvátsko Progresivci 4 2 2 0 8 7:1 +6
2 Česká republika Kbel´s Lions 4 1 2 1 5 3:2 +1
3 Bielorusko Die Allergie 4 1 1 2 4 2:8 -6
4 Turecko BOZKURT 4 0 3 1 3 1:2 -1

Skupina 9

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Nemecko HS Hansa 4 3 1 0 10 7:2 +5
2 Bulharsko FC Chobanite 4 3 0 1 9 8:4 +4
3 Írsko 1898 FC TATRAN PREŠOV 4 1 0 3 3 2:5 -3
4 Nórsko FFK Hawks FC 4 0 1 3 1 1:7 -6

Skupina 10

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusko Zvezda 4 4 0 0 12 25:0 +25
2 Chorvátsko -Manchester United- 4 3 0 1 9 18:3 +15
3 Estónsko FC Superstars! 4 1 0 3 3 3:12 -9
4 Holandsko Rotterdam† 4 0 0 4 0 0:31 -31

Skupina 11

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovinsko Whisky team 4 4 0 0 12 9:2 +7
2 Nemecko BV Borussia Dortmund 09 4 2 1 1 7 5:4 +1
3 Rumunsko fulgerul sf.ilie 4 1 0 3 3 5:8 -3
4 Bielorusko Brest City 4 0 1 3 1 2:7 -5

Skupina 12

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Chorvátsko hnk dalma 4 4 0 0 12 11:4 +7
2 Nemecko Eintracht Frankfurt 1899 4 2 0 2 6 2:7 -5
3 Turecko levolevo 4 1 0 3 3 8:7 +1
4 Moldavsko FC White Bremen 4 1 0 3 3 1:4 -3

Skupina 13

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovensko jb svit 4 2 0 2 6 7:2 +5
2 Srbsko Bonjito 4 1 3 0 6 3:2 +1
3 Ukrajina Demonic 4 1 3 0 6 2:1 +1
4 Grécko osfp7 4 0 2 2 2 1:8 -7

Skupina 14

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Fínsko FC loppi team 4 4 0 0 12 13:1 +12
2 Rusko Лентяи 4 1 2 1 5 6:3 +3
3 Ukrajina Любисток 4 1 1 2 4 3:8 -5
4 Belgicko Colorado Rapids 4 0 1 3 1 2:12 -10

Skupina 15

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusko PFC Ufa Football de Club 4 3 1 0 10 25:2 +23
2 Rakúsko WSG Klein St. Paul 4 3 1 0 10 14:3 +11
3 Poľsko Pozor Krynica 4 1 0 3 3 9:16 -7
4 Izrael Maccabi Elieo 4 0 0 4 0 1:28 -27

Skupina 16

Poz Tím MP W D L Pts GF:GA GD
1 Dánsko PW-Wizards 4 3 0 1 9 9:6 +3
2 Lotyšsko LĪKĀS KĀJAS 4 2 1 1 7 8:7 +1
3 Slovensko Žilina Maxi Kings 4 2 0 2 6 10:6 +4
4 Bulharsko NikoGiants 4 0 1 3 1 3:11 -8


LOG: soccer_calendar