Sezóna | Dátum | Udalosť | 38 (32/112) | 2021-11-11 | Tím bol pridelený manažérovi - Elsa Gamer8 | 38 (55/112) | 2021-12-04 | Tím zanikol - Elsa Gamer8 | 39 (22/112) | 2022-02-21 | Tím bol pridelený manažérovi - uurrkkoo | 39 (45/112) | 2022-03-16 | Tím zanikol - uurrkkoo | 39 (104/112) | 2022-05-14 | Tím bol pridelený manažérovi - marvi7 | 40 (15/112) | 2022-06-06 | Tím zanikol - marvi7 | 40 (20/112) | 2022-06-11 | Tím bol pridelený manažérovi - relampago7 | 40 (43/112) | 2022-07-04 | Tím zanikol - relampago7 | 41 (27/112) | 2022-10-08 | Tím bol pridelený manažérovi - Marcosglez28 | 41 (50/112) | 2022-10-31 | Tím zanikol - Marcosglez28 | 42 (38/112) | 2023-02-08 | Tím bol pridelený manažérovi - sxol | 42 (61/112) | 2023-03-03 | Tím zanikol - sxol | 42 (105/112) | 2023-04-16 | Tím bol pridelený manažérovi - Barceloneta | 43 (16/112) | 2023-05-09 | Tím zanikol - Barceloneta | 43 (60/112) | 2023-06-22 | Tím bol pridelený manažérovi - Jose1975 | 43 (99/112) | 2023-07-31 | Tím zanikol - Jose1975 | 44 (50/112) | 2023-10-02 | Tím bol pridelený manažérovi - ALOSNITO | 45 (36/112) | 2024-01-08 | Tím zanikol - ALOSNITO | 45 (36/112) | 2024-01-08 | Tím bol pridelený manažérovi - hugotordable | 45 (59/112) | 2024-01-31 | Tím zanikol - hugotordable | 46 (2/112) | 2024-03-26 | Tím bol pridelený manažérovi - alexna | 46 (25/112) | 2024-04-18 | Tím zanikol - alexna | 46 (33/112) | 2024-04-26 | Tím bol pridelený manažérovi - brahim123 | 46 (56/112) | 2024-05-19 | Tím zanikol - brahim123 |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
45 | pucela city† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy III.1. |
||
Prehra v baráži o záchranu v lige II.1. |
||
21. miesto v lige II.1. |
||
44 | CD EBRO ARAGÓN |
3. miesto v Ligovom pohári. |
Tím postúpil do ligy II.1. |
||
Výhra v baráži o postup do ligy II.1. |
||
2. miesto v lige III.1. |
||
43 | Ut New Ducks |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím bol futbalovou asociáciou preradený do ligy III.1. |
||
19. miesto v lige II.3. |
||
42 | Orbion FC† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
17. miesto v lige II.3. |
||
41 | CD BARAJAS cadete 'b'† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
20. miesto v lige II.3. |
||
40 | Chipiona CF† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
16. miesto v Ligovom pohári. |
||
16. miesto v lige II.3. |
||
39 | Baskonia† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
18. miesto v lige II.3. |
||
38 | Barça 143796 † |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
22. miesto v lige II.3. |