Timpul:

Comunicare
Public account
  Zona PRO
1138 credite
Cumpără credite
Te afli într-un cont public. Dacă doreşti să joci sau să te implici în discuţiile de pe forum, trebuie să te loghezi. Dacă eşti utilizator nou, trebuie să te înregistrezi înainte.

  Liga Campionilor

817 412 961
Magazinul PPM
Următorul meci
CSC club†
Meci din ligă
19.01.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Regiunea:

  Grupa: Sezon:

Grupa 1

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Spania Lechosos United 5 3 0 2 9 10:9 +1
2 Italia Villa arzilla 5 2 1 2 7 7:7 0
3 Cehia SK Slopné 5 2 1 2 7 6:6 0
4 România LEII CONSTANTEI 5 2 0 3 6 7:8 -1

Grupa 2

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovacia Slovan Roman 5 3 1 1 10 12:3 +9
2 Ungaria Arkrektor FC 5 2 2 1 8 5:4 +1
3 Letonia FC Maromans 5 2 1 2 7 5:6 -1
4 Belgia fc rocky mountains 5 1 0 4 3 3:12 -9

Grupa 3

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Olanda Arrestatieteam 5 4 0 1 12 13:2 +11
2 Rusia SegoZero 5 4 0 1 12 12:4 +8
3 Belarus Die Allergie 5 2 0 3 6 5:9 -4
4 Franţa Black Dragon 5 0 0 5 0 1:16 -15

Grupa 4

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bosnia-Hertegovina FC Estradam Sarajevo 5 3 1 1 10 7:5 +2
2 Italia ALL BLACKS 5 3 0 2 9 4:6 -2
3 Germania HS Hansa 5 2 0 3 6 9:7 +2
4 Letonia FK Liepājas Bohēmiķi 5 1 1 3 4 5:7 -2

Grupa 5

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Olanda Team Maple 5 4 0 1 12 11:2 +9
2 Germania Hau Rein Cospeda 5 4 0 1 12 10:5 +5
3 Cehia FC Krokodýli 5 1 0 4 3 2:8 -6
4 Austria Valentiner Panther 5 1 0 4 3 5:13 -8

Grupa 6

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Germania Hombrucher SV 5 3 1 1 10 11:5 +6
2 Serbia FK Pantelejci 5 3 0 2 9 12:7 +5
3 Elveţia Geneva Rockets 5 2 0 3 6 8:14 -6
4 Norvegia Robbie Fowler FC 5 1 1 3 4 5:10 -5

Grupa 7

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Finlanda FC Laitikkala 5 4 0 1 12 17:8 +9
2 Franţa La Meute Des Vosges 5 3 0 2 9 16:8 +8
3 Croaţia Golubovi 5 3 0 2 9 15:8 +7
4 Portugalia ADN FC 5 0 0 5 0 1:25 -24

Grupa 8

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Polonia ..:: SAINTS ::.. 5 4 1 0 13 18:0 +18
2 Portugalia FC Sampaio 5 3 0 2 9 13:8 +5
3 Anglia RoyaL HunterS FC-1971 5 2 0 3 6 3:14 -11
4 Rusia MiracleTeam 5 0 1 4 1 3:15 -12

Grupa 9

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Finlanda FC Young Guns 5 3 1 1 10 9:6 +3
2 Serbia FC Mutna Voda 5 2 2 1 8 6:6 0
3 Lituania Kaimieciai 5 1 2 2 5 8:12 -4
4 Bulgaria FC Chobanite 5 1 1 3 4 8:7 +1

Grupa 10

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Franţa Espérance Paris FC 5 4 0 1 12 15:4 +11
2 Italia bastard 5 3 1 1 10 6:5 +1
3 Austria SV Werder Bremen e. V. 5 2 1 2 7 7:5 +2
4 Turcia levolevo 5 0 0 5 0 0:14 -14

Grupa 11

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ucraina Bandershtadt 5 3 0 2 9 10:3 +7
2 Grecia ermhs mandras 5 3 0 2 9 5:4 +1
3 Croaţia SIOUXI 5 2 1 2 7 7:6 +1
4 Suedia Gnaget Allstars 5 1 1 3 4 4:13 -9

Grupa 12

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Grecia ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ 5 4 1 0 13 16:4 +12
2 Ucraina Patrioty FC 5 2 2 1 8 14:8 +6
3 Croaţia NK Mrcine 5 1 2 2 5 6:9 -3
4 Spania Palencia C.F. 5 0 1 4 1 3:18 -15

Grupa 13

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bulgaria REAL STRAKUSH 5 4 0 1 12 7:4 +3
2 Ungaria FC Laszy 5 2 1 2 7 12:8 +4
3 Spania Gimnástica 5 2 0 3 6 3:10 -7
4 Slovenia Marburger Blitz 5 1 1 3 4 5:5 0

Grupa 14

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Turcia Finale Karsi Kaybedicez 5 2 2 1 8 4:3 +1
2 Rusia Red Army Club 5 2 1 2 7 7:4 +3
3 Ungaria Feregulya TC 5 2 1 2 7 3:7 -4
4 Lituania morkos 5 1 2 2 5 2:2 0

Grupa 15

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovacia FC Back-country Široké 5 4 0 1 12 9:2 +7
2 România akela 5 2 2 1 8 11:5 +6
3 Ucraina Kh-Wings 5 1 1 3 4 6:7 -1
4 Estonia corinthians-E 5 1 1 3 4 4:16 -12

Grupa 16

Pos Echipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Polonia Electric Wizard Sosnowiec 5 4 0 1 12 6:4 +2
2 Finlanda Lähteelä Xpress 5 2 1 2 7 6:5 +1
3 Portugalia Benfica de Famalicão 5 1 2 2 5 5:6 -1
4 Slovacia Lokomotíva Košice 5 1 1 3 4 2:4 -2


LOG: soccer_calendar