Pagina oficială PPM pe Facebook
Dă un Like paginii noastre de Facebook şi primeşti cele mai noi ştiri înaintea tuturor.
Grupa 1
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | Heart of Hostalkova F.C. | Nogometni klub Baileys | 1:1 |
13.12.2023 | Aligator Teplice | FC Tompa | 3:0 |
20.12.2023 | Nogometni klub Baileys | FC Tompa | 4:0 |
20.12.2023 | Heart of Hostalkova F.C. | Aligator Teplice | 3:0 |
27.12.2023 | Aligator Teplice | Nogometni klub Baileys | 1:1 |
27.12.2023 | FC Tompa | Heart of Hostalkova F.C. | 2:1 |
03.01.2024 | Nogometni klub Baileys | Heart of Hostalkova F.C. | 5:0 |
03.01.2024 | FC Tompa | Aligator Teplice | 2:0 |
10.01.2024 | FC Tompa | Nogometni klub Baileys | 1:1 |
10.01.2024 | Aligator Teplice | Heart of Hostalkova F.C. | 5:0 |
17.01.2024 | Nogometni klub Baileys | Aligator Teplice | 2:0 |
17.01.2024 | Heart of Hostalkova F.C. | FC Tompa | 1:1 |
Grupa 2
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | ALL BLACKS | The Frozen Hearts Vitebsk | 1:1 |
13.12.2023 | FC Young Guns | Real Madrid All Star | 1:0 |
20.12.2023 | The Frozen Hearts Vitebsk | Real Madrid All Star | 1:1 |
20.12.2023 | ALL BLACKS | FC Young Guns | 2:3 |
27.12.2023 | FC Young Guns | The Frozen Hearts Vitebsk | 2:1 |
27.12.2023 | Real Madrid All Star | ALL BLACKS | 1:1 |
03.01.2024 | The Frozen Hearts Vitebsk | ALL BLACKS | 2:0 |
03.01.2024 | Real Madrid All Star | FC Young Guns | 1:1 |
10.01.2024 | Real Madrid All Star | The Frozen Hearts Vitebsk | 1:0 |
10.01.2024 | FC Young Guns | ALL BLACKS | 1:1 |
17.01.2024 | The Frozen Hearts Vitebsk | FC Young Guns | 1:0 |
17.01.2024 | ALL BLACKS | Real Madrid All Star | 2:2 |
Grupa 3
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | FFK Hawks FC | Guerelio's | 0:0 |
13.12.2023 | Lubuszanin | SIOUXI | 3:3 |
20.12.2023 | Guerelio's | SIOUXI | 3:1 |
20.12.2023 | FFK Hawks FC | Lubuszanin | 0:2 |
27.12.2023 | Lubuszanin | Guerelio's | 4:0 |
27.12.2023 | SIOUXI | FFK Hawks FC | 3:2 |
03.01.2024 | Guerelio's | FFK Hawks FC | 2:0 |
03.01.2024 | SIOUXI | Lubuszanin | 2:2 |
10.01.2024 | SIOUXI | Guerelio's | 3:0 |
10.01.2024 | Lubuszanin | FFK Hawks FC | 2:1 |
17.01.2024 | Guerelio's | Lubuszanin | 4:1 |
17.01.2024 | FFK Hawks FC | SIOUXI | 1:0 |
Grupa 4
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | Patrioty FC | Čisto pravi guzar | 1:0 |
13.12.2023 | S.S.C. NAPOLI | jb svit | 4:0 |
20.12.2023 | Čisto pravi guzar | jb svit | 1:3 |
20.12.2023 | Patrioty FC | S.S.C. NAPOLI | 3:2 |
27.12.2023 | S.S.C. NAPOLI | Čisto pravi guzar | 5:0 |
27.12.2023 | jb svit | Patrioty FC | 2:0 |
03.01.2024 | Čisto pravi guzar | Patrioty FC | 0:6 |
03.01.2024 | jb svit | S.S.C. NAPOLI | 0:4 |
10.01.2024 | jb svit | Čisto pravi guzar | 2:0 |
10.01.2024 | S.S.C. NAPOLI | Patrioty FC | 4:0 |
17.01.2024 | Čisto pravi guzar | S.S.C. NAPOLI | 0:3 |
17.01.2024 | Patrioty FC | jb svit | 2:0 |
Grupa 5
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | Mediolanum FC | Estrela Latina | 2:0 |
13.12.2023 | FK-Crvena Zvezda | Moss Team | 4:0 |
20.12.2023 | Estrela Latina | Moss Team | 2:2 |
20.12.2023 | Mediolanum FC | FK-Crvena Zvezda | 0:1 |
27.12.2023 | FK-Crvena Zvezda | Estrela Latina | 2:1 |
27.12.2023 | Moss Team | Mediolanum FC | 0:4 |
03.01.2024 | Estrela Latina | Mediolanum FC | 0:1 |
03.01.2024 | Moss Team | FK-Crvena Zvezda | 0:1 |
10.01.2024 | Moss Team | Estrela Latina | 3:1 |
10.01.2024 | FK-Crvena Zvezda | Mediolanum FC | 3:1 |
17.01.2024 | Estrela Latina | FK-Crvena Zvezda | 1:1 |
17.01.2024 | Mediolanum FC | Moss Team | 3:1 |
Grupa 6
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | kopacok | FC Judoshiai | 1:0 |
13.12.2023 | SK Slopné | Monegasco | 0:3 |
20.12.2023 | FC Judoshiai | Monegasco | 1:2 |
20.12.2023 | kopacok | SK Slopné | 1:0 |
27.12.2023 | SK Slopné | FC Judoshiai | 2:1 |
27.12.2023 | Monegasco | kopacok | 2:0 |
03.01.2024 | FC Judoshiai | kopacok | 2:1 |
03.01.2024 | Monegasco | SK Slopné | 4:0 |
10.01.2024 | Monegasco | FC Judoshiai | 1:2 |
10.01.2024 | SK Slopné | kopacok | 2:2 |
17.01.2024 | FC Judoshiai | SK Slopné | 4:1 |
17.01.2024 | kopacok | Monegasco | 1:1 |
Grupa 7
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | Excelsior Hamburg Mundial | ADN FC | 4:2 |
13.12.2023 | FC Laitikkala | The Exploding Boys | 1:0 |
20.12.2023 | ADN FC | The Exploding Boys | 0:4 |
20.12.2023 | Excelsior Hamburg Mundial | FC Laitikkala | 3:0 |
27.12.2023 | FC Laitikkala | ADN FC | 2:2 |
27.12.2023 | The Exploding Boys | Excelsior Hamburg Mundial | 2:2 |
03.01.2024 | ADN FC | Excelsior Hamburg Mundial | 1:4 |
03.01.2024 | The Exploding Boys | FC Laitikkala | 1:3 |
10.01.2024 | The Exploding Boys | ADN FC | 1:0 |
10.01.2024 | FC Laitikkala | Excelsior Hamburg Mundial | 0:0 |
17.01.2024 | ADN FC | FC Laitikkala | 0:5 |
17.01.2024 | Excelsior Hamburg Mundial | The Exploding Boys | 2:2 |
Grupa 8
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | Bandershtadt | FC Potomac | 1:1 |
13.12.2023 | Avenirvert | Nk Poker Master | 1:3 |
20.12.2023 | FC Potomac | Nk Poker Master | 2:0 |
20.12.2023 | Bandershtadt | Avenirvert | 6:0 |
27.12.2023 | Avenirvert | FC Potomac | 1:0 |
27.12.2023 | Nk Poker Master | Bandershtadt | 2:1 |
03.01.2024 | FC Potomac | Bandershtadt | 1:0 |
03.01.2024 | Nk Poker Master | Avenirvert | 3:0 |
10.01.2024 | Nk Poker Master | FC Potomac | 2:1 |
10.01.2024 | Avenirvert | Bandershtadt | 1:1 |
17.01.2024 | FC Potomac | Avenirvert | 3:0 |
17.01.2024 | Bandershtadt | Nk Poker Master | 2:0 |
Grupa 9
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | PFC Ufa Football de Club | TOZUDUMANAKATAR FC | 4:0 |
13.12.2023 | Bonjito | IceDragon | 0:5 |
20.12.2023 | TOZUDUMANAKATAR FC | IceDragon | 0:2 |
20.12.2023 | PFC Ufa Football de Club | Bonjito | 4:0 |
27.12.2023 | Bonjito | TOZUDUMANAKATAR FC | 5:0 |
27.12.2023 | IceDragon | PFC Ufa Football de Club | 2:2 |
03.01.2024 | TOZUDUMANAKATAR FC | PFC Ufa Football de Club | 0:8 |
03.01.2024 | IceDragon | Bonjito | 3:0 |
10.01.2024 | IceDragon | TOZUDUMANAKATAR FC | 2:0 |
10.01.2024 | Bonjito | PFC Ufa Football de Club | 1:0 |
17.01.2024 | TOZUDUMANAKATAR FC | Bonjito | 2:4 |
17.01.2024 | PFC Ufa Football de Club | IceDragon | 1:0 |
Grupa 10
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | koubiki | fc rocky mountains | 4:0 |
13.12.2023 | Vērgales COBRAS | vv helden | 1:0 |
20.12.2023 | fc rocky mountains | vv helden | 3:0 |
20.12.2023 | koubiki | Vērgales COBRAS | 1:1 |
27.12.2023 | Vērgales COBRAS | fc rocky mountains | 1:2 |
27.12.2023 | vv helden | koubiki | 0:8 |
03.01.2024 | fc rocky mountains | koubiki | 3:0 |
03.01.2024 | vv helden | Vērgales COBRAS | 0:5 |
10.01.2024 | vv helden | fc rocky mountains | 0:5 |
10.01.2024 | Vērgales COBRAS | koubiki | 3:1 |
17.01.2024 | fc rocky mountains | Vērgales COBRAS | 3:2 |
17.01.2024 | koubiki | vv helden | 5:0 |
Grupa 11
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | akela | APOTEKA ROSULJE | 3:0 |
13.12.2023 | FK Diesel | Southampton BOOM | 0:1 |
20.12.2023 | APOTEKA ROSULJE | Southampton BOOM | 1:4 |
20.12.2023 | akela | FK Diesel | 3:1 |
27.12.2023 | FK Diesel | APOTEKA ROSULJE | 3:1 |
27.12.2023 | Southampton BOOM | akela | 2:2 |
03.01.2024 | APOTEKA ROSULJE | akela | 1:2 |
03.01.2024 | Southampton BOOM | FK Diesel | 2:1 |
10.01.2024 | Southampton BOOM | APOTEKA ROSULJE | 1:1 |
10.01.2024 | FK Diesel | akela | 4:0 |
17.01.2024 | APOTEKA ROSULJE | FK Diesel | 3:1 |
17.01.2024 | akela | Southampton BOOM | 4:0 |
Grupa 12
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | HS Hansa | morkos | 3:0 |
13.12.2023 | Spartak Kilifarevo | Team Maple | 3:0 |
20.12.2023 | morkos | Team Maple | 0:1 |
20.12.2023 | HS Hansa | Spartak Kilifarevo | 4:1 |
27.12.2023 | Spartak Kilifarevo | morkos | 1:1 |
27.12.2023 | Team Maple | HS Hansa | 0:1 |
03.01.2024 | morkos | HS Hansa | 3:1 |
03.01.2024 | Team Maple | Spartak Kilifarevo | 3:1 |
10.01.2024 | Team Maple | morkos | 4:0 |
10.01.2024 | Spartak Kilifarevo | HS Hansa | 3:0 |
17.01.2024 | morkos | Spartak Kilifarevo | 3:5 |
17.01.2024 | HS Hansa | Team Maple | 3:0 |
Grupa 13
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | Robbie Fowler FC | Finale Karsi Kaybedicez | 2:0 |
13.12.2023 | AC Szujkowo | Wolfies | 2:2 |
20.12.2023 | Finale Karsi Kaybedicez | Wolfies | 3:0 |
20.12.2023 | Robbie Fowler FC | AC Szujkowo | 3:0 |
27.12.2023 | AC Szujkowo | Finale Karsi Kaybedicez | 1:1 |
27.12.2023 | Wolfies | Robbie Fowler FC | 1:4 |
03.01.2024 | Finale Karsi Kaybedicez | Robbie Fowler FC | 1:0 |
03.01.2024 | Wolfies | AC Szujkowo | 3:1 |
10.01.2024 | Wolfies | Finale Karsi Kaybedicez | 0:0 |
10.01.2024 | AC Szujkowo | Robbie Fowler FC | 0:3 |
17.01.2024 | Finale Karsi Kaybedicez | AC Szujkowo | 2:0 |
17.01.2024 | Robbie Fowler FC | Wolfies | 2:0 |
Grupa 14
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | allimprovvisobarcellona | Angry Birds | 3:0 |
13.12.2023 | FK Pantelejci | NK PTIČARI | 1:2 |
20.12.2023 | Angry Birds | NK PTIČARI | 0:1 |
20.12.2023 | allimprovvisobarcellona | FK Pantelejci | 0:0 |
27.12.2023 | FK Pantelejci | Angry Birds | 2:0 |
27.12.2023 | NK PTIČARI | allimprovvisobarcellona | 3:3 |
03.01.2024 | Angry Birds | allimprovvisobarcellona | 0:1 |
03.01.2024 | NK PTIČARI | FK Pantelejci | 2:0 |
10.01.2024 | NK PTIČARI | Angry Birds | 0:0 |
10.01.2024 | FK Pantelejci | allimprovvisobarcellona | 1:1 |
17.01.2024 | Angry Birds | FK Pantelejci | 0:0 |
17.01.2024 | allimprovvisobarcellona | NK PTIČARI | 0:2 |
Grupa 15
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | ФК Раздрай | FC Barcelona "A" | 1:0 |
13.12.2023 | FC Roznov | Slovenia4ever | 2:0 |
20.12.2023 | FC Barcelona "A" | Slovenia4ever | 0:0 |
20.12.2023 | ФК Раздрай | FC Roznov | 2:0 |
27.12.2023 | FC Roznov | FC Barcelona "A" | 4:0 |
27.12.2023 | Slovenia4ever | ФК Раздрай | 1:0 |
03.01.2024 | FC Barcelona "A" | ФК Раздрай | 3:0 |
03.01.2024 | Slovenia4ever | FC Roznov | 3:0 |
10.01.2024 | Slovenia4ever | FC Barcelona "A" | 0:5 |
10.01.2024 | FC Roznov | ФК Раздрай | 4:1 |
17.01.2024 | FC Barcelona "A" | FC Roznov | 4:0 |
17.01.2024 | ФК Раздрай | Slovenia4ever | 1:0 |
Grupa 16
Data | Echipa gazdă | Echipa vizitatoare | Scorul |
13.12.2023 | IRR88 | DRAPETES | 3:1 |
13.12.2023 | red dragon | Spartak Trnava | 0:0 |
20.12.2023 | DRAPETES | Spartak Trnava | 0:3 |
20.12.2023 | IRR88 | red dragon | 1:1 |
27.12.2023 | red dragon | DRAPETES | 8:0 |
27.12.2023 | Spartak Trnava | IRR88 | 1:0 |
03.01.2024 | DRAPETES | IRR88 | 1:4 |
03.01.2024 | Spartak Trnava | red dragon | 0:2 |
10.01.2024 | Spartak Trnava | DRAPETES | 4:0 |
10.01.2024 | red dragon | IRR88 | 2:1 |
17.01.2024 | DRAPETES | red dragon | 1:5 |
17.01.2024 | IRR88 | Spartak Trnava | 1:2 |
Notă: Abandonurile din rundele preliminare decise după stabilirea play-off-ului nu sunt luate în considerare. Meciurile din play-off nu pot fi abandonate din motive tehnice.