Sezonas | Data | Įvykis | 1 (0/112) | 2010-06-01 | Komanda gavo naują valdytoją - patrikuskoba | 1 (5/112) | 2010-06-11 | Komanda bankrutavo - patrikuskoba | 1 (6/112) | 2010-06-12 | Komanda gavo naują valdytoją - pepe600 | 1 (29/112) | 2010-07-05 | Komanda bankrutavo - pepe600 | 1 (31/112) | 2010-07-07 | Komanda gavo naują valdytoją - adusino | 1 (52/112) | 2010-07-28 | Komanda bankrutavo - adusino | 1 (74/112) | 2010-08-19 | Komanda gavo naują valdytoją - honz | 1 (101/112) | 2010-09-15 | Komanda bankrutavo - honz | 1 (102/112) | 2010-09-16 | Komanda gavo naują valdytoją - Julkarena | 2 (13/112) | 2010-10-09 | Komanda bankrutavo - Julkarena | 2 (13/112) | 2010-10-09 | Komanda gavo naują valdytoją - jandyss | 2 (36/112) | 2010-11-01 | Komanda bankrutavo - jandyss | 2 (36/112) | 2010-11-01 | Komanda gavo naują valdytoją - Tomannn | 2 (87/112) | 2010-12-22 | Komanda bankrutavo - Tomannn | 2 (92/112) | 2010-12-27 | Komanda gavo naują valdytoją - 2781966 | 14 (81/112) | 2014-08-21 | Komanda bankrutavo - 2781966 |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
14 | Baník Příbram† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta Lygos taurėje |
||
16 vieta IV.33 lygoje. |
||
13 | Baník Příbram |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta Lygos taurėje |
||
11 vieta IV.33 lygoje. |
||
12 | Baník Příbram |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
17 vieta IV.33 lygoje. |
||
11 | Baník Příbram |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta Lygos taurėje |
||
13 vieta IV.33 lygoje. |
||
10 | Baník Příbram |
Užėmė 1025 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
13 vieta Lygos taurėje |
||
16 vieta IV.33 lygoje. |
||
9 | Baník Příbram |
Užėmė 1025 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
14 vieta Lygos taurėje |
||
Laimėjo iškritimo rungtynes į IV.33 lygą. |
||
15 vieta IV.33 lygoje. |
||
8 | Baník Příbram |
Užėmė 1025 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į IV.33 lygą. |
||
18 vieta IV.33 lygoje. |
||
7 | Baník Příbram |
Užėmė 2049 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
4 vieta Lygos taurėje |
||
2049 vieta Superlygos taurėje. |
||
Pakilimas į IV.33 lygą. |
||
Laimėjo pereinamąsias rungtynes į IV.33 lygą. |
||
2 vieta V.129 lygoje. |
||
6 | Baník Příbram |
Užėmė 1025 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
1 vieta Lygos taurėje |
||
3 vieta V.129 lygoje. |
||
5 | Baník Příbram |
Užėmė 2049 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
4 vieta Lygos taurėje |
||
4 vieta V.129 lygoje. |
||
4 | Baník Příbram |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta Lygos taurėje |
||
3 vieta V.129 lygoje. |
||
3 | Baník Příbram |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta V.129 lygoje. |
||
2 | 27 Pribram |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
20 vieta V.129 lygoje. |
||
1 | SK Slavia Doubravice |
16 vieta V.129 lygoje. |