Онлайн: 164
Час:
Public account
IV.2
Сезон: 46 (98/112)
Зв'язок
Зв'язок
Пошта
Сповіщення
Форуми
Чат
Public account
Public account
Профіль
Налаштування
Вийти
Зона PRO
1330
кредитів
Придбати кредити
Команда
Новини
Інформація про команду
Календар
Виклики
Фінанси
Налаштування
Гравці
Гравці
Огляд
Контракти
Травми
Стеження
Статистика
Тренування
Сезонні бонуси
Драфт
Стадіон
Стадіон
Споруди
Персонал
Розвідка
Навчальний центр
Академія
Трансфери
Гравці
Персонал
Твої продажі та ставки
Твої трансфери
Рекламна система
Гра
Наступна гра
Склад команди
Тактика
Планування
Швидкі матчі
Ліга
Новини ліги
Результати
Положення команд
Статистика
Збірна дня
Призові
Інформація
Прес-релізи
Форум
Турніри
Національний кубок
Кубок ліги
Ліга чемпіонів
Кубок володарів кубків
Кубок суперліги
Країни
Кредитні турніри
Країни
Профіль країни
Головна
До 20
До 17
Результати
Рейтинг країн
Вибори
Інформація
Керівництво
FAQ
Правила
PPM Команда
Помічники
Найкращі
Суспільство
Футбольні новини
Улюблені команди
Чат
РРМ TV
Ти знаходишся у суспільному обліковому записі. Якщо ти хочеш грати або приєднатися до обговорення, то маєш залогінитися. Якщо ти новий користувач, то маєш спершу зареєструватися.
Увійти
Реєстрація
Official PPM Football Cup
vlady
128 Команди
1230 кредитів
1 162 640 675
Логотип турніру
Профіль
Зареєстровані команди
Положення команд
Матчі
Плей-оф
Статистика
Підсумкова позиція
Позиція
Команда
1
The Drillers†
2
grusplan if†
3
Ördögi Predátorok Fc†
4
FC ALITA†
5
Sokół Trześniów†
5
FC WhiteWolf†
5
Tomasch Barons†
5
FC Ilves Predators†
9
cubas†
9
superajacieden†
9
Northern Storm†
9
ARSENAL city†
9
CyberAngels†
9
CF Spirit†
9
Суслики†
9
AS Svit†
17
F.C. Wild Lizard†
17
FC-LOUHI†
17
FC Košťany†
17
Orli Čermákovice†
17
Orzhiv†
17
FC ZEPHON
17
FC Hagaberg†
17
TJ Brodzany†
17
Spartak Boleraz†
17
FC Barka†
17
Heroes de Montreal FC†
17
Metallurg-Kuzbass†
17
SKORUMPOWANI†
17
Watford FC†
17
Sky flashers†
17
Dubna Isotopes†
33
SK Pivovar Jehnice†
33
FC Barrandov Praha†
33
tygři Blatná†
33
DVTK fc†
33
BIVOJ FC†
33
FC KILLERI†
33
Red Bull Leipzig U23†
33
Rangers Stars†
33
FC Krasnoye Selo
33
QueensParkRangers†
33
Rīgas Sargi†
33
p0wer Dinamo†
33
rozniks team†
33
1. FC Vozokany†
33
TJ Oponice†
33
Soccerbears†
33
FK PODZAVOZ†
33
Fc Olympique Snina†
33
FC Trencin Dogs†
33
FC Oceania 2010 Žilina†
33
Argonauti†
33
FC Volkovysk†
33
fc arpi†
33
Lords of the Binary Star†
33
ŠK Žiar nad Hronom†
33
FC Twister30†
33
ŠK Liptov†
33
FC prievidza 77†
33
Košice Stars†
33
Liberate†
33
Košickí Jastraby†
33
minior pernik†
65
Schäbige Schergen†
65
FC IKL
65
AC Drumcondra†
65
SOPLS†
65
Edmonton Drillers†
65
Lecker_Bier†
65
De la Peňos Sokolov†
65
Звезда†
65
TEAM Nørregade†
65
Dinamo II Bucuresti†
65
FC Tg.Mures†
65
FC Extra†
65
NK Bucko†
65
FC «Şharks Ųnited»†
65
Teamfred†
65
Chizfootball†
65
FC Nürnberg†
65
Team noname 19361
65
FC Steaua Bucharest†
65
Team Lokomotiv†
65
Jääkarhupainijat†
65
FC Grizzlies†
65
Red Bull Lipovnik†
65
MFK ISKRA HNUSTA†
65
D-team ONV†
65
FC Jupie Banská Bystrica†
65
FC Nobilitas Zniev†
65
Slavia Sp. Super Nova Ves†
65
FC Svidník United†
65
Fc Čukotka†
65
Fončorda United†
65
FC INTER BRATISLAVA†
65
LUPERA†
65
FC Merlin†
65
Red White Brawlers†
65
Team noname 1222
65
D@rgovski Diabli†
65
ŠK Slovan Bratislava 8†
65
FC Zemplin Hawks†
65
eXeLenT ChelsEa†
65
Mileticka Happy Future†
65
FC Petržalka Elephants
65
FC RADEGAST KARVINÁ†
65
Real z Ústí†
65
Fc Grzmoty :)†
65
Helland†
65
KP Paulinów†
65
KKS Lech Poznań
65
FK MLB†
65
Fc 09 Ustí†
65
Terässiimat†
65
Team noname 17110
65
Bankai Shinigami†
65
KS Sokół Katowice
65
Slavia Havlíčkův Brod†
65
FC Devils Praha†
65
SK Rozhodčí†
65
SK Sokol Malé Žernoseky†
65
NoLegs Praha F.C.†
65
FC Gryfon†
65
FC tired beach boys†
65
fc mišákov†
65
sunday united†
65
AC Facepalm†
Раунд
Гра
Господар
Гість
Рахунок
Раунд 1
1
CyberAngels†
Košice Stars†
1:0
Раунд 1
2
Košice Stars†
CyberAngels†
0:0
Раунд 1
1
FC Barka†
tygři Blatná†
1:0
Раунд 1
2
tygři Blatná†
FC Barka†
0:0
Раунд 1
1
FC WhiteWolf†
FC KILLERI†
2:0
Раунд 1
2
FC KILLERI†
FC WhiteWolf†
1:1
Раунд 1
1
Суслики†
Rangers Stars†
2:0
Раунд 1
2
Rangers Stars†
Суслики†
2:1
Раунд 1
1
Košickí Jastraby†
SKORUMPOWANI†
1:1
Раунд 1
2
SKORUMPOWANI†
Košickí Jastraby†
2:1
Раунд 1
1
FC Krasnoye Selo
Sky flashers†
1:3
Раунд 1
2
Sky flashers†
FC Krasnoye Selo
1:2
Раунд 1
1
Fc Olympique Snina†
CF Spirit†
0:1
Раунд 1
2
CF Spirit†
Fc Olympique Snina†
2:0
Раунд 1
1
FC Hagaberg†
minior pernik†
1:1
Раунд 1
2
minior pernik†
FC Hagaberg†
0:0
Раунд 1
1
F.C. Wild Lizard†
Rīgas Sargi†
4:0
Раунд 1
2
Rīgas Sargi†
F.C. Wild Lizard†
2:2
Раунд 1
1
Metallurg-Kuzbass†
p0wer Dinamo†
1:1
Раунд 1
2
p0wer Dinamo†
Metallurg-Kuzbass†
0:0
Раунд 1
1
Orli Čermákovice†
DVTK fc†
1:1
Раунд 1
2
DVTK fc†
Orli Čermákovice†
0:0
Раунд 1
1
FC prievidza 77†
FC-LOUHI†
1:2
Раунд 1
2
FC-LOUHI†
FC prievidza 77†
2:2
Раунд 1
1
fc arpi†
grusplan if†
0:1
Раунд 1
2
grusplan if†
fc arpi†
2:1
Раунд 1
1
ŠK Liptov†
Dubna Isotopes†
0:0
Раунд 1
2
Dubna Isotopes†
ŠK Liptov†
1:1
Раунд 1
1
rozniks team†
Northern Storm†
0:2
Раунд 1
2
Northern Storm†
rozniks team†
1:0
Раунд 1
1
TJ Oponice†
FC Ilves Predators†
0:0
Раунд 1
2
FC Ilves Predators†
TJ Oponice†
1:0
Раунд 1
1
Red Bull Leipzig U23†
Spartak Boleraz†
2:4
Раунд 1
2
Spartak Boleraz†
Red Bull Leipzig U23†
0:0
Раунд 1
1
cubas†
FC Twister30†
2:1
Раунд 1
2
FC Twister30†
cubas†
0:0
Раунд 1
1
FC Trencin Dogs†
TJ Brodzany†
0:4
Раунд 1
2
TJ Brodzany†
FC Trencin Dogs†
2:0
Раунд 1
1
QueensParkRangers†
The Drillers†
0:0
Раунд 1
2
The Drillers†
QueensParkRangers†
2:0
Раунд 1
1
FC Barrandov Praha†
AS Svit†
0:0
Раунд 1
2
AS Svit†
FC Barrandov Praha†
2:1
Раунд 1
1
Watford FC†
FC Volkovysk†
1:1
Раунд 1
2
FC Volkovysk†
Watford FC†
0:0
Раунд 1
1
Tomasch Barons†
FC Oceania 2010 Žilina†
1:3
Раунд 1
2
FC Oceania 2010 Žilina†
Tomasch Barons†
0:3
Раунд 1
1
Sokół Trześniów†
1. FC Vozokany†
1:1
Раунд 1
2
1. FC Vozokany†
Sokół Trześniów†
0:0
Раунд 1
1
Heroes de Montreal FC†
Lords of the Binary Star†
2:2
Раунд 1
2
Lords of the Binary Star†
Heroes de Montreal FC†
0:1
Раунд 1
1
Argonauti†
FC ZEPHON
0:0
Раунд 1
2
FC ZEPHON
Argonauti†
1:1
Раунд 1
1
Orzhiv†
Soccerbears†
2:0
Раунд 1
2
Soccerbears†
Orzhiv†
1:1
Раунд 1
1
SK Pivovar Jehnice†
FC Košťany†
0:1
Раунд 1
2
FC Košťany†
SK Pivovar Jehnice†
1:1
Раунд 1
1
FK PODZAVOZ†
superajacieden†
2:2
Раунд 1
2
superajacieden†
FK PODZAVOZ†
3:0
Раунд 1
1
Ördögi Predátorok Fc†
ŠK Žiar nad Hronom†
1:1
Раунд 1
2
ŠK Žiar nad Hronom†
Ördögi Predátorok Fc†
0:0
Раунд 1
1
Liberate†
ARSENAL city†
0:0
Раунд 1
2
ARSENAL city†
Liberate†
1:1
Раунд 1
1
BIVOJ FC†
FC ALITA†
0:0
Раунд 1
2
FC ALITA†
BIVOJ FC†
1:0
Раунд 3
1
Orzhiv†
The Drillers†
1:2
Раунд 3
2
The Drillers†
Orzhiv†
0:0
Раунд 3
1
Суслики†
SKORUMPOWANI†
1:0
Раунд 3
2
SKORUMPOWANI†
Суслики†
0:0
Раунд 3
1
F.C. Wild Lizard†
grusplan if†
0:3
Раунд 3
2
grusplan if†
F.C. Wild Lizard†
1:1
Раунд 3
1
FC Barka†
FC ALITA†
0:2
Раунд 3
2
FC ALITA†
FC Barka†
1:0
Раунд 3
1
FC Hagaberg†
superajacieden†
0:1
Раунд 3
2
superajacieden†
FC Hagaberg†
1:2
Раунд 3
1
Sokół Trześniów†
Sky flashers†
2:1
Раунд 3
2
Sky flashers†
Sokół Trześniów†
0:0
Раунд 3
1
Dubna Isotopes†
FC Ilves Predators†
0:1
Раунд 3
2
FC Ilves Predators†
Dubna Isotopes†
2:1
Раунд 3
1
FC WhiteWolf†
FC ZEPHON
1:0
Раунд 3
2
FC ZEPHON
FC WhiteWolf†
0:1
Раунд 3
1
CyberAngels†
FC Košťany†
2:0
Раунд 3
2
FC Košťany†
CyberAngels†
0:0
Раунд 3
1
Heroes de Montreal FC†
AS Svit†
0:3
Раунд 3
2
AS Svit†
Heroes de Montreal FC†
0:1
Раунд 3
1
Metallurg-Kuzbass†
ARSENAL city†
0:2
Раунд 3
2
ARSENAL city†
Metallurg-Kuzbass†
0:1
Раунд 3
1
Ördögi Predátorok Fc†
Spartak Boleraz†
5:0
Раунд 3
2
Spartak Boleraz†
Ördögi Predátorok Fc†
2:0
Раунд 3
1
Watford FC†
CF Spirit†
0:2
Раунд 3
2
CF Spirit†
Watford FC†
2:0
Раунд 3
1
cubas†
FC-LOUHI†
2:1
Раунд 3
2
FC-LOUHI†
cubas†
0:0
Раунд 3
1
Tomasch Barons†
TJ Brodzany†
1:2
Раунд 3
2
TJ Brodzany†
Tomasch Barons†
0:1
Раунд 3
1
Orli Čermákovice†
Northern Storm†
0:1
Раунд 3
2
Northern Storm†
Orli Čermákovice†
1:1
1/8
1
cubas†
The Drillers†
0:1
1/8
2
The Drillers†
cubas†
1:0
1/8
1
FC Ilves Predators†
superajacieden†
2:0
1/8
2
superajacieden†
FC Ilves Predators†
0:1
1/8
1
Sokół Trześniów†
Northern Storm†
1:1
1/8
2
Northern Storm†
Sokół Trześniów†
0:0
1/8
1
Суслики†
FC ALITA†
2:0
1/8
2
FC ALITA†
Суслики†
3:0
1/8
1
Tomasch Barons†
ARSENAL city†
0:0
1/8
2
ARSENAL city†
Tomasch Barons†
0:1
1/8
1
CyberAngels†
grusplan if†
0:0
1/8
2
grusplan if†
CyberAngels†
1:0
1/8
1
Ördögi Predátorok Fc†
CF Spirit†
1:1
1/8
2
CF Spirit†
Ördögi Predátorok Fc†
0:3
1/8
1
FC WhiteWolf†
AS Svit†
1:1
1/8
2
AS Svit†
FC WhiteWolf†
2:3
Чвертьфінал
1
FC WhiteWolf†
The Drillers†
1:1
Чвертьфінал
2
The Drillers†
FC WhiteWolf†
2:2
Чвертьфінал
1
Tomasch Barons†
FC ALITA†
1:0
Чвертьфінал
2
FC ALITA†
Tomasch Barons†
2:1
Чвертьфінал
1
Sokół Trześniów†
grusplan if†
0:1
Чвертьфінал
2
grusplan if†
Sokół Trześniów†
2:2
Чвертьфінал
1
Ördögi Predátorok Fc†
FC Ilves Predators†
2:1
Чвертьфінал
2
FC Ilves Predators†
Ördögi Predátorok Fc†
0:2
Півфінал
1
Ördögi Predátorok Fc†
The Drillers†
1:0
Півфінал
2
The Drillers†
Ördögi Predátorok Fc†
2:0
Півфінал
1
grusplan if†
FC ALITA†
1:0
Півфінал
2
FC ALITA†
grusplan if†
1:3
За третє місце
1
Ördögi Predátorok Fc†
FC ALITA†
3:2
За третє місце
2
FC ALITA†
Ördögi Predátorok Fc†
1:0
Фінал
1
grusplan if†
The Drillers†
0:0
Фінал
2
The Drillers†
grusplan if†
1:0