Få gratis krediter!
Nästa match
HC RABCA
Match i Nationella cupen
29.03.2024 18:30:00
29.03.2024 18:30:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Mästarna i ligacupen från alla länder och ligor möts i Superligacupen. Det är en turnering som spelas i utslagsformat med ett möte där hemmaplans fördelen inte spelar in. Den spelas varje onsdag från första veckan tills en vinnare är utsedd. Det spelas också en match om tredje pris. Om ett lag kvalificerar sig för Superligacupen och antingen Champions League eller Cupvinnarecupen stryks lagets deltagande i Superligacupen och laget som kom på platsen efter i Ligacupen får istället en biljett till Superligacupen.
Säsong:
-
Omgång:
Grupp 1 (Lag från pot 1 och 4)
Sd | Datum | Lag 1 | Sd | Lag 2 | Mål | |
1 | - | Arsenal Peres (I.1) | vs | 271 | JV Slaný 130234 † (III.11) | - |
2 | - | Bonjito (I.1) | vs | 234 | Studenec (III.7) | - |
3 | - | FK Jiříkovice (I.1) | vs | 259 | Fc Družba Trnava (III.5) | - |
4 | - | Wolfies (I.1) | vs | 294 | FC Galaxy Nové Strašecí (IV.11) | - |
5 | - | red dragon (I.1) | vs | 305 | TJSP 2024 (IV.1) | - |
6 | - | REAL MILAN (I.1) | vs | 245 | Yoqua 122895 † (III.16) | - |
7 | - | Senohradskí drevorubači (I.1) | vs | 310 | spiace tulene 125326 † (IV.9) | - |
8 | - | FK Rīgas ūdens (I.1) | vs | 225 | Green Footbal Club (III.1) | - |
9 | - | Avenirvert (I.1) | vs | 284 | ŠK Slovan Warriors BA (III.6) | - |
10 | - | MVP Moscow (I.1) | vs | 195 | SG MoGoNo/Hajduk Leipzig (II.1) | - |
11 | - | Varsovia (I.1) | vs | 227 | FMRFK-M7 (III.16) | - |
12 | - | Referencia (I.1) | vs | 231 | Sk Milotice (III.13) | - |
13 | - | topo forever (I.1) | vs | 199 | Les Dracs (II.4) | - |
14 | - | Ruhrpottrüpel (I.1) | vs | 218 | Stal Końskie (III.5) | - |
15 | - | FC Hiidenkylä (I.1) | vs | 216 | projektanti (III.6) | - |
16 | - | Dukes of Normandy (I.1) | vs | 279 | KING POGON (III.9) | - |
17 | - | FC Dzielce (I.1) | vs | 297 | FC Tesla Pardubice (IV.3) | - |
18 | - | TS Kalinowe (I.1) | vs | 214 | Tj Behynce (III.10) | - |
19 | - | FC St. Pauli (I.1) | vs | 304 | FC Charwy (IV.8) | - |
20 | - | Sangliers des Combrailles (I.1) | vs | 285 | Ultimate Underdogs FC (III.2) | - |
21 | - | TORFC (I.1) | vs | 206 | Bure FC (III.5) | - |
22 | - | Apocalipsis (I.1) | vs | 256 | FC Kohouti Bruntál† (III.4) | - |
23 | - | NewMill (I.1) | vs | 219 | FRISCO (III.6) | - |
24 | - | Keik team (I.1) | vs | 208 | Majusik (III.15) | - |
25 | - | Даллас (I.1) | vs | 291 | Biale Orly Tilburg (III.1) | - |
26 | - | San Roque de Badajoz FC (I.1) | vs | 235 | FC Načo pôjdem domov (III.14) | - |
27 | - | AS-Image (I.1) | vs | 230 | FT RAFani 2019 (III.10) | - |
28 | - | Saints (I.1) | vs | 201 | CD TERUEL (II.1) | - |
29 | - | Celtiques Arvernes (I.1) | vs | 251 | FC Perník 136882 † (III.2) | - |
30 | - | Torpedo Dublin (I.1) | vs | 207 | Fk Zemplin Michalovce (III.11) | - |
31 | - | Los Elementales (I.1) | vs | 211 | FC Ivanovice na Hané (III.2) | - |
32 | - | os Top (I.1) | vs | 244 | 80.minuta (III.8) | - |
33 | - | FC Dnipro Cherkasy (I.1) | vs | 202 | FC OMADPOJAD (II.1) | - |
34 | - | FC Zeltweg Steelers (I.1) | vs | 299 | Divé Svine (IV.3) | - |
35 | - | royal standard de liège (I.1) | vs | 215 | Juventus666 (III.8) | - |
36 | - | Tazzz Devils (I.1) | vs | 252 | Kuala Lumpur City FC (III.4) | - |
37 | - | HAJDUK1911 (I.1) | vs | 213 | FC Železiarne (III.4) | - |
38 | - | SPARTAK Kaliningrad (I.1) | vs | 198 | Borussia Dortmund 09 (II.3) | - |
39 | - | Groningen FC (I.1) | vs | 217 | FC Vysočina EnyŠe:) (III.1) | - |
40 | - | alfa@omega (I.1) | vs | 204 | FC LIVERPOOL -1892 (III.16) | - |
41 | - | BullLee (I.1) | vs | 236 | HC Vsetin (III.6) | - |
42 | - | Hullud Lehmad (I.1) | vs | 298 | TJ Sokol Městečko Trnávka (IV.2) | - |
43 | - | Ağrı Dağı (I.1) | vs | 239 | Fc Husiti 139271 † (III.7) | - |
44 | - | Mallonas Club (I.1) | vs | 196 | FC Styria United (II.2) | - |
45 | - | Prykarpattia (I.1) | vs | 226 | Wyczyszczacze Pilchowo (III.8) | - |
46 | - | FC Basel 1 (I.1) | vs | 228 | FC VDF (III.5) | - |
47 | - | Krajisnik (I.1) | vs | 221 | West Ham United FC (III.10) | - |
48 | - | PFC MedenRudnik- Burgas (I.1) | vs | 260 | FK Ceska Kamenice (III.3) | - |
49 | - | Klikya Krallığı FK (I.1) | vs | 205 | FK Vrátno (III.16) | - |
50 | - | TORUK MAKTO (I.1) | vs | 273 | REAL ACE† (III.11) | - |
51 | - | Kuriosa (I.1) | vs | 261 | Fc Můj Tým† (III.14) | - |
52 | - | fc kaunas (I.1) | vs | 193 | FC GLESGOŁ (II.2) | - |
53 | - | Grunn City FC (I.1) | vs | 280 | FC Lomus (III.1) | - |
54 | - | Real Aquila (I.1) | vs | 210 | FK UNL (III.15) | - |
55 | - | NK Kontra (I.1) | vs | 222 | FC Nová Paka (III.9) | - |
56 | - | Tappara FC (I.1) | vs | 209 | Partizan Bardouev (III.7) | - |
57 | - | FC Bourgas (I.1) | vs | 282 | SK Solnice† (III.8) | - |
58 | - | INFRA (I.1) | vs | 212 | Gulo gulo Shinkansen (III.3) | - |
59 | - | Blåvitt (I.1) | vs | 229 | Fc Zugló (III.5) | - |
60 | - | Тайфун (I.1) | vs | 203 | Bahia E.C (II.3) | - |
61 | - | Peränpitäjät (I.1) | vs | 197 | Pogues 91 (II.3) | - |
62 | - | Praetoria (I.1) | vs | 286 | FC Abranovce 85 (III.7) | - |
63 | - | ewlixp team (I.1) | vs | 224 | Stal Sanok (III.4) | - |
64 | - | FC UMBRELE ROSII (I.1) | vs | 200 | Kipars (II.2) | - |