Онлајн: 228
Време:
Public account
IV.2
Сезона: 46 (48/112)
Комуникација
Комуникација
Пошта
Обавештења
Форуми
Флеш Чет
Public account
Public account
Профил
Подешавања
Одјави се
ПРО Зона
1330
кредита
Купи кредите
Тим
Вести
Информације тима
Календар
Изазови
Финансије
Подешавања
Играчи
Играчи
Преглед
Уговори
Повреде
Скаути
Статистика
Тренинг
Сезонски бонуси
Драфт
Стадион
Стадион
Објекти
Особље
Скаутирање
Центар за обуку
Академија спорта
Тржиште
Играчи
Особље
Твоје продаје и понуде
Твоји трансфери
Систем оглашавања
Утакмица
Следећа утакмица
Постава
Тактика
Планирање
Инстант изазови
Лига
Вести лиге
Резултати
Табела
Статистика
Тим дана
Новчана награда
Инфо
Саопштења за јавност
Форум
Турнири
Национални куп
Лига Куп
Лига Шампиона
Куп Победника Купова
Супер Лига Куп
Земље
Турнири за кредите
Међународно
Профил државе
Сениори
До 20
До 17
Резултати
Рејтинг држава
Избори
Информације
Водич
ЧПП
Правила
ППМ тим
Помоћ
Топ
Заједница
Фудбалске вести
Омиљени тимови
Флеш Чет
PPM ТВ
Тренутно си на јавном налогу. Ако желиш да играш игру или се придружиш дискусији, мораш се пријавити. Ако си нови корисник, мораш се прво регистровати.
Пријави се
Регистрација
Balkanska liga
Marinko1989
32 Тимови
438 кредитa
1 153 237 116
Лого турнира
Профил
Пријављени тимови
Табела
Утакмице
Плејоф
Статистика
Група:
1
2
3
4
Све
Група 1
Датум
Домаћи тим
Гостујући тим
Резултат
22.03.2017
FK Pantelejci
Shpaolin United†
0:3 F
22.03.2017
FC SOKAK†
Man.United†
3:0 F
22.03.2017
Stepski vukovi
Sloga KV†
10:0
22.03.2017
kamenorezac 76
Avalon Utd†
0:1
25.03.2017
FC SOKAK†
FK Pantelejci
1:5
25.03.2017
Man.United†
Shpaolin United†
1:0
25.03.2017
Avalon Utd†
Stepski vukovi
0:2
25.03.2017
Sloga KV†
kamenorezac 76
0:8
29.03.2017
FK Pantelejci
Man.United†
0:3 F
29.03.2017
Shpaolin United†
FC SOKAK†
0:1
29.03.2017
Stepski vukovi
kamenorezac 76
8:0
29.03.2017
Avalon Utd†
Sloga KV†
7:0
01.04.2017
Stepski vukovi
FK Pantelejci
2:3
01.04.2017
Sloga KV†
Shpaolin United†
0:8
01.04.2017
FC SOKAK†
Avalon Utd†
2:0
01.04.2017
kamenorezac 76
Man.United†
0:7
05.04.2017
FK Pantelejci
Sloga KV†
0:3 F
05.04.2017
Shpaolin United†
Stepski vukovi
2:1
05.04.2017
kamenorezac 76
FC SOKAK†
0:7
05.04.2017
Man.United†
Avalon Utd†
0:0
08.04.2017
Avalon Utd†
FK Pantelejci
0:1
08.04.2017
Shpaolin United†
kamenorezac 76
7:0
08.04.2017
Stepski vukovi
FC SOKAK†
3:0
08.04.2017
Sloga KV†
Man.United†
0:8
12.04.2017
FK Pantelejci
kamenorezac 76
0:3 F
12.04.2017
Avalon Utd†
Shpaolin United†
0:8
12.04.2017
FC SOKAK†
Sloga KV†
6:0
12.04.2017
Man.United†
Stepski vukovi
1:1
15.04.2017
Shpaolin United†
FK Pantelejci
0:1
15.04.2017
Man.United†
FC SOKAK†
1:1
15.04.2017
Sloga KV†
Stepski vukovi
0:6
15.04.2017
Avalon Utd†
kamenorezac 76
3:0
19.04.2017
FK Pantelejci
FC SOKAK†
0:3 F
19.04.2017
Shpaolin United†
Man.United†
0:1
19.04.2017
Stepski vukovi
Avalon Utd†
3:0
19.04.2017
kamenorezac 76
Sloga KV†
4:0
22.04.2017
Man.United†
FK Pantelejci
2:1
22.04.2017
FC SOKAK†
Shpaolin United†
1:3
22.04.2017
kamenorezac 76
Stepski vukovi
0:6
22.04.2017
Sloga KV†
Avalon Utd†
0:6
26.04.2017
FK Pantelejci
Stepski vukovi
0:3 F
26.04.2017
Shpaolin United†
Sloga KV†
8:0
26.04.2017
Avalon Utd†
FC SOKAK†
0:7
26.04.2017
Man.United†
kamenorezac 76
5:0
29.04.2017
Sloga KV†
FK Pantelejci
0:10
29.04.2017
Stepski vukovi
Shpaolin United†
2:2
29.04.2017
FC SOKAK†
kamenorezac 76
5:0
29.04.2017
Avalon Utd†
Man.United†
0:6
03.05.2017
FK Pantelejci
Avalon Utd†
0:3 F
03.05.2017
kamenorezac 76
Shpaolin United†
0:5
03.05.2017
FC SOKAK†
Stepski vukovi
0:2
03.05.2017
Man.United†
Sloga KV†
10:0
06.05.2017
kamenorezac 76
FK Pantelejci
0:6
06.05.2017
Shpaolin United†
Avalon Utd†
4:0
06.05.2017
Sloga KV†
FC SOKAK†
0:8
06.05.2017
Stepski vukovi
Man.United†
0:1
Група 2
Датум
Домаћи тим
Гостујући тим
Резултат
22.03.2017
Bonjito
hnk dalma†
1:1
22.03.2017
BarcaXavi†
Singapore Sling
0:2
22.03.2017
FK Buducnost Ratari††
FK Triko†
5:0
22.03.2017
socar fc†
FC Kupinik
0:7
25.03.2017
BarcaXavi†
Bonjito
3:1
25.03.2017
Singapore Sling
hnk dalma†
3:0
25.03.2017
FC Kupinik
FK Buducnost Ratari††
1:3
25.03.2017
FK Triko†
socar fc†
3:0
29.03.2017
Bonjito
Singapore Sling
2:0
29.03.2017
hnk dalma†
BarcaXavi†
2:1
29.03.2017
FK Buducnost Ratari††
socar fc†
10:0
29.03.2017
FC Kupinik
FK Triko†
0:2
01.04.2017
FK Buducnost Ratari††
Bonjito
2:4
01.04.2017
FK Triko†
hnk dalma†
0:3
01.04.2017
BarcaXavi†
FC Kupinik
5:0
01.04.2017
socar fc†
Singapore Sling
0:7
05.04.2017
Bonjito
FK Triko†
4:0
05.04.2017
hnk dalma†
FK Buducnost Ratari††
6:0
05.04.2017
socar fc†
BarcaXavi†
0:11
05.04.2017
Singapore Sling
FC Kupinik
2:0
08.04.2017
FC Kupinik
Bonjito
0:5
08.04.2017
hnk dalma†
socar fc†
9:0
08.04.2017
FK Buducnost Ratari††
BarcaXavi†
3:2
08.04.2017
FK Triko†
Singapore Sling
0:4
12.04.2017
Bonjito
socar fc†
10:0
12.04.2017
FC Kupinik
hnk dalma†
0:6
12.04.2017
BarcaXavi†
FK Triko†
2:0
12.04.2017
Singapore Sling
FK Buducnost Ratari††
0:1
15.04.2017
hnk dalma†
Bonjito
5:0
15.04.2017
Singapore Sling
BarcaXavi†
2:1
15.04.2017
FK Triko†
FK Buducnost Ratari††
0:4
15.04.2017
FC Kupinik
socar fc†
6:0
19.04.2017
Bonjito
BarcaXavi†
3:0
19.04.2017
hnk dalma†
Singapore Sling
0:1
19.04.2017
FK Buducnost Ratari††
FC Kupinik
4:0
19.04.2017
socar fc†
FK Triko†
0:8
22.04.2017
Singapore Sling
Bonjito
4:0
22.04.2017
BarcaXavi†
hnk dalma†
0:3
22.04.2017
socar fc†
FK Buducnost Ratari††
0:10
22.04.2017
FK Triko†
FC Kupinik
3:1
26.04.2017
Bonjito
FK Buducnost Ratari††
2:1
26.04.2017
hnk dalma†
FK Triko†
4:0
26.04.2017
FC Kupinik
BarcaXavi†
0:2
26.04.2017
Singapore Sling
socar fc†
8:0
29.04.2017
FK Triko†
Bonjito
0:5
29.04.2017
FK Buducnost Ratari††
hnk dalma†
4:0
29.04.2017
BarcaXavi†
socar fc†
9:0
29.04.2017
FC Kupinik
Singapore Sling
1:5
03.05.2017
Bonjito
FC Kupinik
11:0
03.05.2017
socar fc†
hnk dalma†
0:5
03.05.2017
BarcaXavi†
FK Buducnost Ratari††
3:0
03.05.2017
Singapore Sling
FK Triko†
6:0
06.05.2017
socar fc†
Bonjito
0:5
06.05.2017
hnk dalma†
FC Kupinik
8:0
06.05.2017
FK Triko†
BarcaXavi†
0:3
06.05.2017
FK Buducnost Ratari††
Singapore Sling
0:1
Група 3
Датум
Домаћи тим
Гостујући тим
Резултат
22.03.2017
Flat feet†
Crne Vrane†
0:1
22.03.2017
calici†
Империјал
3:0 F
22.03.2017
NAPEDAK VASICA
Ad Fines†
2:1
22.03.2017
LukyStarok†
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
2:0
25.03.2017
calici†
Flat feet†
0:2
25.03.2017
Империјал
Crne Vrane†
0:1
25.03.2017
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
NAPEDAK VASICA
0:4
25.03.2017
Ad Fines†
LukyStarok†
0:0
29.03.2017
Flat feet†
Империјал
3:0 F
29.03.2017
Crne Vrane†
calici†
3:1
29.03.2017
NAPEDAK VASICA
LukyStarok†
1:0
29.03.2017
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
Ad Fines†
0:3
01.04.2017
NAPEDAK VASICA
Flat feet†
0:3
01.04.2017
Ad Fines†
Crne Vrane†
0:4
01.04.2017
calici†
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
4:1
01.04.2017
LukyStarok†
Империјал
3:2
05.04.2017
Flat feet†
Ad Fines†
1:1
05.04.2017
Crne Vrane†
NAPEDAK VASICA
3:0
05.04.2017
LukyStarok†
calici†
0:1
05.04.2017
Империјал
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
0:3 F
08.04.2017
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
Flat feet†
0:7
08.04.2017
Crne Vrane†
LukyStarok†
7:1
08.04.2017
NAPEDAK VASICA
calici†
0:1
08.04.2017
Ad Fines†
Империјал
0:1
12.04.2017
Flat feet†
LukyStarok†
3:2
12.04.2017
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
Crne Vrane†
0:1
12.04.2017
calici†
Ad Fines†
4:0
12.04.2017
Империјал
NAPEDAK VASICA
0:3 F
15.04.2017
Crne Vrane†
Flat feet†
3:1
15.04.2017
Империјал
calici†
0:0
15.04.2017
Ad Fines†
NAPEDAK VASICA
1:1
15.04.2017
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
LukyStarok†
0:3
19.04.2017
Flat feet†
calici†
2:1
19.04.2017
Crne Vrane†
Империјал
3:0 F
19.04.2017
NAPEDAK VASICA
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
1:0
19.04.2017
LukyStarok†
Ad Fines†
1:3
22.04.2017
Империјал
Flat feet†
1:0
22.04.2017
calici†
Crne Vrane†
0:5
22.04.2017
LukyStarok†
NAPEDAK VASICA
2:1
22.04.2017
Ad Fines†
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
3:0
26.04.2017
Flat feet†
NAPEDAK VASICA
2:1
26.04.2017
Crne Vrane†
Ad Fines†
3:2
26.04.2017
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
calici†
0:0
26.04.2017
Империјал
LukyStarok†
0:3 F
29.04.2017
Ad Fines†
Flat feet†
0:4
29.04.2017
NAPEDAK VASICA
Crne Vrane†
0:3
29.04.2017
calici†
LukyStarok†
0:4
29.04.2017
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
Империјал
0:5
03.05.2017
Flat feet†
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
5:0
03.05.2017
LukyStarok†
Crne Vrane†
0:3
03.05.2017
calici†
NAPEDAK VASICA
0:5
03.05.2017
Империјал
Ad Fines†
0:3 F
06.05.2017
LukyStarok†
Flat feet†
2:1
06.05.2017
Crne Vrane†
FK Radnicki Obrenovac 128146 †
6:0
06.05.2017
Ad Fines†
calici†
3:0
06.05.2017
NAPEDAK VASICA
Империјал
5:0
Група 4
Датум
Домаћи тим
Гостујући тим
Резултат
22.03.2017
Spartanci013†
Dinamo ZGB
3:0 F
22.03.2017
ASPROS SIFOUNAS
FC Mutna Voda
3:0 F
22.03.2017
Tamnava FK†
amati†
4:0
22.03.2017
Vrsac Space invaders†
Gradjevinac†
0:1
25.03.2017
ASPROS SIFOUNAS
Spartanci013†
0:2
25.03.2017
FC Mutna Voda
Dinamo ZGB
1:0
25.03.2017
Gradjevinac†
Tamnava FK†
0:5
25.03.2017
amati†
Vrsac Space invaders†
3:1
29.03.2017
Spartanci013†
FC Mutna Voda
0:3 F
29.03.2017
Dinamo ZGB
ASPROS SIFOUNAS
0:3 F
29.03.2017
Tamnava FK†
Vrsac Space invaders†
3:0
29.03.2017
Gradjevinac†
amati†
0:2
01.04.2017
Tamnava FK†
Spartanci013†
1:0
01.04.2017
amati†
Dinamo ZGB
0:2
01.04.2017
ASPROS SIFOUNAS
Gradjevinac†
4:1
01.04.2017
Vrsac Space invaders†
FC Mutna Voda
0:3
05.04.2017
Spartanci013†
amati†
0:3 F
05.04.2017
Dinamo ZGB
Tamnava FK†
0:3 F
05.04.2017
Vrsac Space invaders†
ASPROS SIFOUNAS
0:4
05.04.2017
FC Mutna Voda
Gradjevinac†
0:3 F
08.04.2017
Gradjevinac†
Spartanci013†
0:6
08.04.2017
Dinamo ZGB
Vrsac Space invaders†
8:0
08.04.2017
Tamnava FK†
ASPROS SIFOUNAS
0:0
08.04.2017
amati†
FC Mutna Voda
0:5
12.04.2017
Spartanci013†
Vrsac Space invaders†
0:3 F
12.04.2017
Gradjevinac†
Dinamo ZGB
3:0 F
12.04.2017
ASPROS SIFOUNAS
amati†
4:0
12.04.2017
FC Mutna Voda
Tamnava FK†
0:3 F
15.04.2017
Dinamo ZGB
Spartanci013†
0:0
15.04.2017
FC Mutna Voda
ASPROS SIFOUNAS
1:0
15.04.2017
amati†
Tamnava FK†
2:1
15.04.2017
Gradjevinac†
Vrsac Space invaders†
2:0
19.04.2017
Spartanci013†
ASPROS SIFOUNAS
0:0
19.04.2017
Dinamo ZGB
FC Mutna Voda
3:0 F
19.04.2017
Tamnava FK†
Gradjevinac†
3:0
19.04.2017
Vrsac Space invaders†
amati†
1:4
22.04.2017
FC Mutna Voda
Spartanci013†
1:1
22.04.2017
ASPROS SIFOUNAS
Dinamo ZGB
1:3
22.04.2017
Vrsac Space invaders†
Tamnava FK†
0:4
22.04.2017
amati†
Gradjevinac†
2:3
26.04.2017
Spartanci013†
Tamnava FK†
3:0
26.04.2017
Dinamo ZGB
amati†
5:0
26.04.2017
Gradjevinac†
ASPROS SIFOUNAS
1:3
26.04.2017
FC Mutna Voda
Vrsac Space invaders†
8:1
29.04.2017
amati†
Spartanci013†
0:6
29.04.2017
Tamnava FK†
Dinamo ZGB
1:0
29.04.2017
ASPROS SIFOUNAS
Vrsac Space invaders†
4:0
29.04.2017
Gradjevinac†
FC Mutna Voda
0:7
03.05.2017
Spartanci013†
Gradjevinac†
7:0
03.05.2017
Vrsac Space invaders†
Dinamo ZGB
0:6
03.05.2017
ASPROS SIFOUNAS
Tamnava FK†
0:1
03.05.2017
FC Mutna Voda
amati†
8:1
06.05.2017
Vrsac Space invaders†
Spartanci013†
0:4
06.05.2017
Dinamo ZGB
Gradjevinac†
4:0
06.05.2017
amati†
ASPROS SIFOUNAS
0:0
06.05.2017
Tamnava FK†
FC Mutna Voda
0:1
Белешка
: Отказивање утакмица прелиминарне рунде после плејофа се не узима у обзир. Утакмице плејофа се не могу отказати из техничких разлога.