Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1227 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Pokal pokalnih zmagovalcev

863 226 688
Dobite zastonj kredite!
Naslednja tekma
FC KE '20 Biela armada
Ligaška tekma
06.08.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Regija:

  Skupina: Sezona:

Skupina 1

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Romunija Turúl 1 1 0 0 3 2:1 +1
2 Ukrajina Kh-Wings 1 1 0 0 3 1:0 +1
3 Finska Lähteelä Xpress 1 0 0 1 0 1:2 -1
4 Anglija Mayfair Fc 1 0 0 1 0 0:1 -1

Skupina 2

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Nemčija TSV Nittenau 1 1 0 0 3 4:0 +4
2 Avstrija Slovenia4ever 1 1 0 0 3 2:1 +1
3 Rusija Лентяи 1 0 0 1 0 1:2 -1
4 Turčija SEMIKLER SK IZMIR TR 1 0 0 1 0 0:4 -4

Skupina 3

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Litva Nadruvis 2 1 1 0 0 3 4:1 +3
2 Francija julian grimau fc 1 1 0 0 3 1:0 +1
3 Švedska Mellansels bolltrollare 1 0 0 1 0 0:1 -1
4 Italija Villa arzilla 1 0 0 1 0 1:4 -3

Skupina 4

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija Arci Le Pescine 1 1 0 0 3 4:1 +3
2 Latvija FC ''Jurmala" 1 1 0 0 3 1:0 +1
3 Češka HS71 BRNO 1 0 0 1 0 0:1 -1
4 Nizozemska VCT Hoogeveen 1 0 0 1 0 1:4 -3

Skupina 5

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bolgarija red dragon 1 1 0 0 3 3:1 +2
2 Finska FC loppi team 1 0 1 0 1 0:0 0
3 Slovenija ocizla 1 0 1 0 1 0:0 0
4 Belorusija Die Allergie 1 0 0 1 0 1:3 -2

Skupina 6

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovaška jopa team 1 1 0 0 3 5:0 +5
2 Češka FC SOKOL KOSMOVÁ 1 1 0 0 3 1:0 +1
3 Srbija FK Pantelejci 1 0 0 1 0 0:1 -1
4 Bosna in Hercegovina FC Cerik 1 0 0 1 0 0:5 -5

Skupina 7

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Češka Kbel´s Lions 1 1 0 0 3 5:0 +5
2 Bolgarija ROMA20 1 1 0 0 3 2:0 +2
3 Bosna in Hercegovina APOTEKA ROSULJE 1 0 0 1 0 0:2 -2
4 Latvija Palsams 1 0 0 1 0 0:5 -5

Skupina 8

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Romunija FC CORVINUL HUNEDOARA 1 1 0 0 3 2:0 +2
2 Nemčija Excelsior Hamburg Mundial 1 1 0 0 3 2:1 +1
3 Estonija FC Tallinn 1 0 0 1 0 1:2 -1
4 Danska Fc Hoy 1 0 0 1 0 0:2 -2

Skupina 9

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovaška Moroms Ladies 1 1 0 0 3 12:0 +12
2 Portugalska Milheiroense F. C. 1 1 0 0 3 4:1 +3
3 Poljska lks montownia 1 0 0 1 0 1:4 -3
4 Turčija TOZUDUMANAKATAR FC 1 0 0 1 0 0:12 -12

Skupina 10

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Španija Capgrossos Mataró 1 1 0 0 3 3:1 +2
2 Nemčija Senators 10 1 0 1 0 1 2:2 0
3 Švica Black Metal Utzenstorf 1 0 1 0 1 2:2 0
4 Poljska FC GKS TYCHY 1 0 0 1 0 1:3 -2

Skupina 11

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukrajina Bandershtadt 1 1 0 0 3 2:0 +2
2 Norveška Robbie Fowler FC 1 1 0 0 3 1:0 +1
3 Rusija ФК Раздрай 1 0 0 1 0 0:1 -1
4 Bosna in Hercegovina Hajduk_Split1911 1 0 0 1 0 0:2 -2

Skupina 12

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija GS Lecce 1 1 0 0 3 3:0 +3
2 Grčija Skoda Xanthi FC 1 1 0 0 3 3:1 +2
3 Češka FC Minions AMG 1 0 0 1 0 1:3 -2
4 Belgija Spartak Lier 1 0 0 1 0 0:3 -3

Skupina 13

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bolgarija JUVENTUS BG 1 1 0 0 3 2:1 +1
2 Rusija MiracleTeam 1 0 1 0 1 1:1 0
3 Srbija FK Veterani 1 0 1 0 1 1:1 0
4 Švica Dinamo St. Gallen 1 0 0 1 0 1:2 -1

Skupina 14

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Madžarska Isteni fc 1 1 0 0 3 4:0 +4
2 Hrvaška crazy russian 1 1 0 0 3 1:0 +1
3 Srbija BalkanExpres 1 0 0 1 0 0:1 -1
4 Belgija trapper 1 0 0 1 0 0:4 -4

Skupina 15

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Madžarska FC10 Békéscsaba 1 1 0 0 3 4:1 +3
2 Francija La Meute Des Vosges 1 1 0 0 3 1:0 +1
3 Španija becillarock c.f. 1 0 0 1 0 0:1 -1
4 Litva Viktorija 1 0 0 1 0 1:4 -3

Skupina 16

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovaška FC Lipovec 1 1 0 0 3 3:0 +3
2 Romunija Yoker 1 1 0 0 3 1:0 +1
3 Portugalska Sport Seixal Benfica 1 0 0 1 0 0:1 -1
4 Belorusija FC BATE Borisov 1 0 0 1 0 0:3 -3


LOG: soccer_calendar