Sezon | Data | Wydarzenie | 37 (76/112) | 2021-09-04 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - joorn1e | 37 (99/112) | 2021-09-27 | Opuszczenie drużyny - joorn1e | 38 (20/112) | 2021-10-30 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - hankyvik | 38 (50/112) | 2021-11-29 | Opuszczenie drużyny - hankyvik | 38 (75/112) | 2021-12-24 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - polikof | 39 (50/112) | 2022-03-21 | Opuszczenie drużyny - polikof | 39 (69/112) | 2022-04-09 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - Ayarok | 39 (92/112) | 2022-05-02 | Opuszczenie drużyny - Ayarok | 40 (16/112) | 2022-06-07 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - Lapitskiy | 40 (39/112) | 2022-06-30 | Opuszczenie drużyny - Lapitskiy | 40 (72/112) | 2022-08-02 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - DenisRDA | 40 (96/112) | 2022-08-26 | Opuszczenie drużyny - DenisRDA | 41 (30/112) | 2022-10-11 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - DarkUser | 41 (90/112) | 2022-12-10 | Opuszczenie drużyny - DarkUser | 41 (102/112) | 2022-12-22 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - Loperty | 42 (25/112) | 2023-01-26 | Opuszczenie drużyny - Loperty | 42 (51/112) | 2023-02-21 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - AlexeiZenkovich |
Sezon | Nazwa drużyny | Rezultaty |
45 | FC Minsk |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
4 miejsce w Pucharze Ligi. |
||
Miejsce 5 w lidze II.1. |
||
44 | FC Minsk |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
4 miejsce w Pucharze Ligi. |
||
Przegrana w rundzie barażowej do ligi I.1. |
||
Miejsce 2 w lidze II.1. |
||
43 | FC Minsk |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
6 miejsce w Pucharze Ligi. |
||
Miejsce 7 w lidze II.1. |
||
42 | FC Minsk |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
11 miejsce w Pucharze Ligi. |
||
Miejsce 10 w lidze II.1. |
||
41 | Smena Minsk† |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
8 miejsce w Pucharze Ligi. |
||
Miejsce 7 w lidze II.1. |
||
40 | LSCIVA-2D† |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
11 miejsce w Pucharze Ligi. |
||
Miejsce 10 w lidze II.1. |
||
39 | Juventus007† |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
12 miejsce w Pucharze Ligi. |
||
Miejsce 8 w lidze II.1. |
||
38 | FC Rukh |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
8 miejsce w Pucharze Ligi. |
||
Miejsce 8 w lidze II.1. |
||
37 | MORGENSHTERN |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
11 miejsce w Pucharze Ligi. |
||
Miejsce 13 w lidze II.1. |
||
36 | Team noname 142667 |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
15 miejsce w Pucharze Ligi. |
||
Miejsce 16 w lidze II.1. |
||
35 | Team noname 142667 |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
Spadek do ligi II.1. |
||
Miejsce 22 w lidze I.1. |