Seizoen | Datum | Gebeurtenis | 20 (86/112) | 2016-06-28 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - JikimHD | 20 (109/112) | 2016-07-21 | Team opgeheven - JikimHD | 21 (25/112) | 2016-08-18 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - thekillerkid112334556 | 21 (49/112) | 2016-09-11 | Team opgeheven - thekillerkid112334556 | 21 (76/112) | 2016-10-08 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - fromashesx | 21 (100/112) | 2016-11-01 | Team opgeheven - fromashesx | 21 (111/112) | 2016-11-12 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Marshy00 | 22 (23/112) | 2016-12-06 | Team opgeheven - Marshy00 | 22 (23/112) | 2016-12-06 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - LadBibleBanter | 22 (47/112) | 2016-12-30 | Team opgeheven - LadBibleBanter | 22 (48/112) | 2016-12-31 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Niggaisback | 22 (71/112) | 2017-01-23 | Team opgeheven - Niggaisback | 22 (76/112) | 2017-01-28 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - bigdaddii | 22 (100/112) | 2017-02-21 | Team opgeheven - bigdaddii | 22 (100/112) | 2017-02-21 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - fsdjfdslkdsgl | 23 (11/112) | 2017-03-16 | Team opgeheven - fsdjfdslkdsgl | 23 (44/112) | 2017-04-18 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Sekerino | 23 (67/112) | 2017-05-11 | Team opgeheven - Sekerino | 23 (69/112) | 2017-05-13 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - awils428 | 23 (92/112) | 2017-06-05 | Team opgeheven - awils428 | 23 (93/112) | 2017-06-06 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Harlan Te Wiata | 24 (5/112) | 2017-06-30 | Team opgeheven - Harlan Te Wiata | 24 (8/112) | 2017-07-03 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - n00b11 | 24 (31/112) | 2017-07-26 | Team opgeheven - n00b11 | 24 (32/112) | 2017-07-27 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Micramatia | 24 (55/112) | 2017-08-19 | Team opgeheven - Micramatia | 24 (61/112) | 2017-08-25 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Lolololololol | 24 (84/112) | 2017-09-17 | Team opgeheven - Lolololololol | 24 (85/112) | 2017-09-18 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - sambjerring1234 | 24 (108/112) | 2017-10-11 | Team opgeheven - sambjerring1234 | 24 (110/112) | 2017-10-13 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Art72 | 25 (23/112) | 2017-11-07 | Team opgeheven - Art72 | 25 (43/112) | 2017-11-27 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Mr Tredinnick | 25 (66/112) | 2017-12-20 | Team opgeheven - Mr Tredinnick | 25 (73/112) | 2017-12-27 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - XxCrandogzxX | 25 (96/112) | 2018-01-19 | Team opgeheven - XxCrandogzxX | 25 (100/112) | 2018-01-23 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - themana09 | 26 (12/112) | 2018-02-16 | Team opgeheven - themana09 | 26 (13/112) | 2018-02-17 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Minionpeople | 26 (36/112) | 2018-03-12 | Team opgeheven - Minionpeople | 26 (38/112) | 2018-03-14 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - maxdmaj | 26 (61/112) | 2018-04-06 | Team opgeheven - maxdmaj | 26 (61/112) | 2018-04-06 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Savage4Life | 26 (84/112) | 2018-04-29 | Team opgeheven - Savage4Life | 26 (88/112) | 2018-05-03 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - samsonmansion | 26 (112/112) | 2018-05-27 | Team opgeheven - samsonmansion | 27 (2/112) | 2018-05-29 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Bobbin | 27 (25/112) | 2018-06-21 | Team opgeheven - Bobbin | 33 (84/112) | 2020-06-21 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - apuljich |
Seizoen | Ploegnaam | Uitslagen |
46 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Rang 16 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 14 in divisie I.1. |
||
45 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
||
Gepromoveerd naar divisie I.1. |
||
Plaats 1 in divisie II.2. |
||
44 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 5 in divisie II.2. |
||
43 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 6 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 8 in divisie II.2. |
||
42 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Rang 5 in de Divisie Beker. |
||
Verloren in de promotieronde naar divisie I.1. |
||
Plaats 2 in divisie II.2. |
||
41 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Gedegradeerd naar divisie II.2. |
||
Plaats 21 in divisie I.1. |
||
40 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in de kwartfinales van de Nationale Beker. |
Rang 12 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 13 in divisie I.1. |
||
39 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Gewonnen in de degradatieronde van divisie I.1. |
||
Plaats 19 in divisie I.1. |
||
38 | Gold Coast Knights |
Deelname aan de Beker voor Bekerwinnaars. |
Uitgeschakeld in de achtste finales van de Nationale Beker. |
||
Plaats 18 in divisie I.1. |
||
37 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in de kwartfinales van de Nationale Beker. |
Plaats 17 in divisie I.1. |
||
36 | Gold Coast Knights |
Deelname aan de Beker voor Bekerwinnaars. |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
||
Gewonnen in de degradatieronde van divisie I.1. |
||
Plaats 19 in divisie I.1. |
||
35 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in de kwartfinales van de Nationale Beker. |
Rang 12 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 129 in de SuperDivisie Beker. |
||
Plaats 15 in divisie I.1. |
||
34 | Gold Coast Knights |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 1 in de Divisie Beker. |
||
Gepromoveerd naar divisie I.1. |
||
Gewonnen in de promotieronde naar divisie I.1. |
||
Plaats 2 in divisie II.1. |
||
33 | Gold Coast Knights |
Rang 2 in de Divisie Beker. |
Plaats 4 in divisie II.1. |
||
32 | Bobbin Athletic† |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
Plaats 4 in divisie II.1. |
||
31 | Bobbin Athletic† |
Rang 2 in de Divisie Beker. |
Plaats 4 in divisie II.1. |
||
30 | Bobbin Athletic† |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
Plaats 4 in divisie II.1. |
||
29 | Bobbin Athletic† |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
Plaats 1 in divisie II.1. |
||
28 | Bobbin Athletic† |
Rang 2 in de Divisie Beker. |
Plaats 4 in divisie II.1. |
||
27 | Bobbin Athletic† |
Uitgeschakeld in de achtste finales van de Nationale Beker. |
Verplaatst naar divisie II.1 door de voetbalbond. |
||
Plaats 20 in divisie I.1. |
||
26 | Bonnyrigg white eagles |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 12 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 9 in divisie I.1. |
||
25 | United BOIS† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 3 in de Divisie Beker. |
||
Verplaatst naar divisie I.1 door de voetbalbond. |
||
Plaats 4 in divisie II.1. |
||
24 | Sam is awesome |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 7 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 8 in divisie II.1. |
||
23 | Camborne FC |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Plaats 19 in divisie II.1. |
||
22 | Bluepark United |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 12 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 3 in divisie II.1. |
||
21 | Ashesx Fire |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 16 in de Divisie Beker. |
||
Verplaatst naar divisie II.1 door de voetbalbond. |
||
Plaats 16 in divisie II.2. |
||
20 | Jikims Angels |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 8 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 13 in divisie II.2. |
||
19 | Team noname 85336 |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 10 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 16 in divisie II.2. |
||
18 | Team noname 85336 |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 11 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 4 in divisie II.2. |
||
17 | Team noname 85336 |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 15 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 12 in divisie II.2. |
||
16 | Team noname 85336 |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 5 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 9 in divisie II.2. |
||
15 | Team noname 85336 |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 5 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 6 in divisie II.2. |
||
14 | Team noname 85336 |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 16 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 16 in divisie II.2. |
||
13 | Team noname 85336 |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 5 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 6 in divisie II.2. |
||
12 | Team noname 85336 |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 7 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 11 in divisie II.2. |
||
11 | Team noname 85336 |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Plaats 17 in divisie II.2. |
||
10 | Team noname 85336 |
Positie 33 behaald in de Nationale Beker |
Rang 8 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 5 in divisie II.2. |
||
9 | Team noname 85336 |
Positie 33 behaald in de Nationale Beker |
Rang 12 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 11 in divisie II.2. |
||
8 | Team noname 85336 |
Positie 17 behaald in de Nationale Beker |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 4 in divisie II.2. |
||
7 | Team noname 85336 |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
Plaats 8 in divisie II.2. |