Seizoen | Datum | Gebeurtenis | 1 (0/112) | 2010-06-01 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - hagenasas | 1 (2/112) | 2010-06-08 | Team opgeheven - hagenasas | 1 (15/112) | 2010-06-21 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - melkas | 1 (36/112) | 2010-07-12 | Team opgeheven - melkas | 1 (41/112) | 2010-07-17 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - xx01xx | 1 (62/112) | 2010-08-07 | Team opgeheven - xx01xx | 1 (68/112) | 2010-08-13 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - bordzis | 1 (89/112) | 2010-09-03 | Team opgeheven - bordzis | 1 (97/112) | 2010-09-11 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Spartukas | 2 (55/112) | 2010-11-20 | Team opgeheven - Spartukas | 2 (69/112) | 2010-12-04 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - auriz13 | 2 (92/112) | 2010-12-27 | Team opgeheven - auriz13 | 2 (107/112) | 2011-01-11 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - dajan | 3 (21/112) | 2011-02-06 | Team opgeheven - dajan | 3 (21/112) | 2011-02-06 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Impas | 13 (74/112) | 2014-04-24 | Team opgeheven - Impas |
Seizoen | Ploegnaam | Uitslagen |
13 | Orakulas† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Gedegradeerd naar divisie III.2. |
||
Plaats 22 in divisie II.2. |
||
12 | Orakulas |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 2 in de Divisie Beker. |
||
Gepromoveerd naar divisie II.2. |
||
Gewonnen in de promotieronde naar divisie II.2. |
||
Plaats 2 in divisie III.2. |
||
11 | Orakulas |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Rang 5 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 6 in divisie III.2. |
||
10 | Orakulas |
Positie 65 behaald in de Nationale Beker |
Gedegradeerd naar divisie III.2. |
||
Verloren in de degradatieronde van divisie II.2. |
||
Plaats 18 in divisie II.2. |
||
9 | Orakulas |
Positie 65 behaald in de Nationale Beker |
Gewonnen in de degradatieronde van divisie II.2. |
||
Plaats 18 in divisie II.2. |
||
8 | Orakulas |
Positie 17 behaald in de Nationale Beker |
Rang 14 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 12 in divisie II.2. |
||
7 | Orakulas |
Positie 33 behaald in de Nationale Beker |
Rang 12 in de Divisie Beker. |
||
Gewonnen in de degradatieronde van divisie II.2. |
||
Plaats 16 in divisie II.2. |
||
6 | Orakulas |
Positie 65 behaald in de Nationale Beker |
Rang 3 in de Divisie Beker. |
||
Gepromoveerd naar divisie II.2. |
||
Plaats 1 in divisie III.8. |
||
5 | Orakulas |
Positie 129 behaald in de Nationale Beker |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 4 in divisie III.8. |
||
4 | Orakulas |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Rang 2 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 4 in divisie III.8. |
||
3 | Orakulas |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Plaats 12 in divisie III.8. |
||
2 | dajan |
Uitgeschakeld in ronde 4 van de Nationale Beker. |
Plaats 8 in divisie III.8. |
||
1 | Elektrenai |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Verloren in de promotieronde naar divisie II.2. |
||
Plaats 2 in divisie III.8. |