Seizoen | Datum | Gebeurtenis | 33 (105/112) | 2020-07-12 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Ale198 | 34 (16/112) | 2020-08-04 | Team opgeheven - Ale198 | 37 (65/112) | 2021-08-24 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Andres M30 | 37 (88/112) | 2021-09-16 | Team opgeheven - Andres M30 | 38 (8/112) | 2021-10-18 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Leo Pizarro | 38 (50/112) | 2021-11-29 | Team opgeheven - Leo Pizarro | 38 (50/112) | 2021-11-29 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - matias zabala | 38 (73/112) | 2021-12-22 | Team opgeheven - matias zabala | 38 (73/112) | 2021-12-22 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Mariano Flores | 38 (96/112) | 2022-01-14 | Team opgeheven - Mariano Flores | 38 (97/112) | 2022-01-15 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - matias zabalita | 39 (8/112) | 2022-02-07 | Team opgeheven - matias zabalita | 40 (31/112) | 2022-06-22 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - albanop | 40 (54/112) | 2022-07-15 | Team opgeheven - albanop | 40 (55/112) | 2022-07-16 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - pavon2 | 40 (78/112) | 2022-08-08 | Team opgeheven - pavon2 | 40 (91/112) | 2022-08-21 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - nicolasm8a | 42 (95/112) | 2023-04-06 | Team opgeheven - nicolasm8a |
Seizoen | Ploegnaam | Uitslagen |
42 | Defensores de Munro 141602 † |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 15 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 13 in divisie II.1. |
||
41 | Defensores de Munro |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 14 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 14 in divisie II.1. |
||
40 | Defensores de Munro |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
Verplaatst naar divisie II.1 door de voetbalbond. |
||
Plaats 6 in divisie III.1. |
||
39 | fc alek† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Verplaatst naar divisie III.1 door de voetbalbond. |
||
Plaats 21 in divisie II.4. |
||
38 | fc alek |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
||
Verplaatst naar divisie II.4 door de voetbalbond. |
||
Plaats 3 in divisie III.1. |
||
37 | AF Gümes† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 12 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 13 in divisie III.1. |
||
36 | Lujan† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 3 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 5 in divisie III.1. |
||
35 | Lujan† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 6 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 9 in divisie III.1. |
||
34 | Lujan† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 14 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 11 in divisie III.1. |
||
33 | Team noname 141602 |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 10 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 15 in divisie III.1. |
||
32 | Team noname 141602 |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Plaats 21 in divisie III.1. |