Seizoen | Datum | Gebeurtenis | 29 (16/112) | 2019-01-22 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Fradalero | 30 (51/112) | 2019-06-18 | Team opgeheven - Fradalero | 30 (57/112) | 2019-06-24 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - mateo bernal | 30 (81/112) | 2019-07-18 | Team opgeheven - mateo bernal | 30 (104/112) | 2019-08-10 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Emiliano1301 | 31 (15/112) | 2019-09-02 | Team opgeheven - Emiliano1301 | 31 (58/112) | 2019-10-15 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Santiago Cicerchia | 31 (81/112) | 2019-11-07 | Team opgeheven - Santiago Cicerchia | 31 (108/112) | 2019-12-04 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - footbo | 32 (19/112) | 2019-12-27 | Team opgeheven - footbo | 32 (83/112) | 2020-02-29 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - 21213 | 32 (106/112) | 2020-03-23 | Team opgeheven - 21213 | 32 (109/112) | 2020-03-26 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - FeloLuna | 42 (29/112) | 2023-01-30 | Team opgeheven - FeloLuna |
Seizoen | Ploegnaam | Uitslagen |
42 | FC Felonga† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 11 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 10 in divisie II.4. |
||
41 | FC Felonga |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 6 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 6 in divisie II.4. |
||
40 | FC Felonga |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 7 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 10 in divisie II.4. |
||
39 | FC Felonga |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Rang 3 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 11 in divisie II.4. |
||
38 | FC Felonga |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Rang 13 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 11 in divisie II.4. |
||
37 | FC Felonga |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Rang 11 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 12 in divisie II.4. |
||
36 | FC Felonga |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 13 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 14 in divisie II.4. |
||
35 | FC Felonga |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Rang 14 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 129 in de SuperDivisie Beker. |
||
Plaats 15 in divisie II.4. |
||
34 | FC Felonga |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 1 in de Divisie Beker. |
||
Gepromoveerd naar divisie II.4. |
||
Gewonnen in de promotieronde naar divisie II.4. |
||
Plaats 2 in divisie III.4. |
||
33 | FC Felonga |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 3 in divisie III.4. |
||
32 | atletico san ramiro |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Plaats 17 in divisie III.4. |
||
31 | Alumni FC 139580 † |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Plaats 18 in divisie III.4. |
||
30 | ACROBACIAS FC† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Rang 8 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 6 in divisie III.4. |
||
29 | Tang Soo Do FC |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Rang 4 in de Divisie Beker. |
||
Plaats 8 in divisie III.4. |