45 |
Fosa-teTeam |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Rang 15 in de Divisie Beker.
|
Plaats 12 in divisie III.10.
|
44 |
Fosa-teTeam |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker.
|
Rang 13 in de Divisie Beker.
|
Plaats 13 in divisie III.10.
|
43 |
Fosa-teTeam |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Rang 13 in de Divisie Beker.
|
Plaats 15 in divisie III.10.
|
42 |
Fosa-teTeam |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Rang 8 in de Divisie Beker.
|
Plaats 129 in de SuperDivisie Beker.
|
Plaats 13 in divisie III.10.
|
41 |
Fosa-teTeam |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Rang 1 in de Divisie Beker.
|
Gepromoveerd naar divisie III.10.
|
Plaats 1 in divisie IV.10.
|
40 |
Fosa-teTeam |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker.
|
Gedegradeerd naar divisie IV.10.
|
Verloren in de degradatieronde van divisie III.10.
|
Plaats 18 in divisie III.10.
|
39 |
Fosa-teTeam |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Gewonnen in de degradatieronde van divisie III.10.
|
Plaats 17 in divisie III.10.
|
38 |
Fosa-teTeam |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Rang 4 in de Divisie Beker.
|
Gepromoveerd naar divisie III.10.
|
Plaats 1 in divisie IV.10.
|
37 |
Fosa-teTeam |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Rang 7 in de Divisie Beker.
|
Plaats 3 in divisie IV.10.
|
36 |
Fosa-teTeam |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Rang 10 in de Divisie Beker.
|
Plaats 12 in divisie IV.10.
|
35 |
Fosa-teTeam |
Rang 9 in de Divisie Beker.
|
Verplaatst naar divisie IV.10 door de voetbalbond.
|
Plaats 11 in divisie IV.52.
|
34 |
FK Hradec Králové† |
Rang 12 in de Divisie Beker.
|
Plaats 11 in divisie IV.52.
|
33 |
FK Hradec Králové† |
Rang 12 in de Divisie Beker.
|
Plaats 13 in divisie IV.52.
|
32 |
FK Hradec Králové† |
Rang 10 in de Divisie Beker.
|
Plaats 10 in divisie IV.52.
|
31 |
FK Hradec Králové† |
Rang 12 in de Divisie Beker.
|
Plaats 12 in divisie IV.52.
|
30 |
FK Hradec Králové† |
Rang 2 in de Divisie Beker.
|
Gepromoveerd naar divisie IV.52.
|
Gewonnen in de promotieronde naar divisie IV.52.
|
Plaats 2 in divisie V.52.
|
29 |
FK Hradec Králové† |
Rang 2 in de Divisie Beker.
|
Plaats 2 in divisie V.52.
|
28 |
FK Hradec Králové† |
Rang 4 in de Divisie Beker.
|
Plaats 4 in divisie V.52.
|
27 |
FK Hradec Králové† |
Rang 4 in de Divisie Beker.
|
Plaats 4 in divisie V.52.
|
26 |
FK Hradec Králové† |
Rang 9 in de Divisie Beker.
|
Plaats 6 in divisie V.52.
|
25 |
FK Dlouhá Třebovᆠ|
Rang 1 in de Divisie Beker.
|
Plaats 1 in divisie V.52.
|
24 |
FK Dlouhá Třebovᆠ|
Rang 1 in de Divisie Beker.
|
Plaats 1 in divisie V.52.
|
23 |
FK Dlouhá Třebovᆠ|
Rang 2 in de Divisie Beker.
|
Plaats 3 in divisie V.52.
|
22 |
FK Dlouhá Třebovᆠ|
Rang 2 in de Divisie Beker.
|
Plaats 2 in divisie V.52.
|
21 |
FK Dlouhá Třebovᆠ|
Rang 3 in de Divisie Beker.
|
Plaats 3 in divisie V.52.
|
20 |
FK Dlouhá Třebovᆠ|
Rang 4 in de Divisie Beker.
|
Plaats 3 in divisie V.52.
|
19 |
FK Dlouhá Třebovᆠ|
Rang 3 in de Divisie Beker.
|
Verplaatst naar divisie V.52 door de voetbalbond.
|
Gepromoveerd naar divisie IV.20.
|
Gewonnen in de promotieronde naar divisie IV.20.
|
Plaats 2 in divisie V.20.
|
18 |
FK Dlouhá Třebovᆠ|
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Verplaatst naar divisie V.20 door de voetbalbond.
|
Plaats 19 in divisie IV.11.
|
17 |
FC Fastav Zlín |
Rang 11 in de Divisie Beker.
|
Verplaatst naar divisie IV.11 door de voetbalbond.
|
Plaats 9 in divisie V.13.
|