Online: 38
Tijd:
Public account
IV.2
Seizoen: 46 (94/112)
Communicatie
Communicatie
Mail
Meldingen
Forums
Live Chat
Public account
Public account
Profiel
Instellingen
Uitloggen
PRO Zone
1330
credits
Credits kopen
Team
Nieuws
Info
Kalender
Uitdagingen
Financiën
Instellingen
Spelers
Spelers
Overzicht
Contracten
Blessures
Scouts
Statistieken
Training
Seizoen bonussen
Draft
Stadion
Stadion
Faciliteiten
Personeel
Scouting
Opleidingscentrum
Sportacademie
Markt
Spelers
Personeel
Je verkopen en biedingen
Je transfers
Adverteringssysteem
Wedstrijd
Volgende wedstrijd
Opstelling
Tactiek
Planning
Directe uitdaging
Divisie
Divisie nieuws
Uitslagen
Stand
Statistieken
Ploeg van de Dag
Prijzengeld
Informatie
Persberichten
Forums
Toernooien
Nationale Beker
Divisie Beker
Champions League
Beker voor Bekerwinnaars
SuperDivisie Beker
Landen
Credittoernooien
Internationaal
Landprofiel
Senior
Onder 20
Onder 17
Uitslagen
Ranglijst van de landen
Verkiezingen
Informatie
Handleiding
FAQ
Regels
PPM Team
Helpers
Top
Gemeenschap
Voetbalnieuws
Favoriete teams
Live Chat
PPM TV
Je bent nu in het publieke account. Als je het spel wilt spelen of wilt deelnemen aan een discussie, dan moet je inloggen. Als je een nieuwe gebruiker bent, dan moet je je eerst registreren.
Login
registratie
EURO CUP 2020
Fikov
64 Ploegen
726 credits
1 162 732 167
Toernooilogo
Profiel
Geregistreerde ploegen
Standen
Wedstrijden
Playoff
Statistieken
Eindstand
Positie
Team
1
NK Kontra
2
IRR88
3
Zranenie v nasom time
4
Arkrektor FC
5
Terra Berladensis
5
akela
5
FC BERISLAV
5
FK LORIS††
9
KP Śląsk Halemba
9
NK OMEKŠIVAČ
9
Tisovec United
9
AS Saint-Etienne
9
Zamora Wolves†
9
Liverbird
9
S.S.C. NAPOLI
9
FC Minions AMG
17
FK Meruna
17
KALATON
17
RUBIN-ZAGREB
17
ARADI VASAS FC†
17
Progresivci†
17
Heart of Dresden
17
Rechnoy vokzal
17
FC Laszy
17
Nagyrábé
17
Prykarpattia
17
FK Spořilov Devils
17
Les Tendons d'Acier
17
Referencia
17
STS Snk FC
17
SK Slavia Praha
17
Avântul Crocodilu'
33
Olimje- Podčetrtek†
33
Hajduk Split/Leipzig†
33
LIVERPOOL FC 1982†
33
Rukh Lviv†
33
Pencil Linas United†
33
KS Thor Valhalla
33
Finisher
33
replonges†
33
FC PIRIN
33
Suplex†
33
Habos babafos
33
Szalay Fc†
33
Sk Slavia Praha 1892
33
Shpaolin United†
33
FORTRESS†
33
SK DOLMEN Liberec
33
FK Buřt†
33
Tartalék FC
33
Real Kamut CF
33
fcm targu-mures
33
Invictus
33
Turúl†
33
GVOZDENI PUK
33
FC SPARTAK PLEVEN †
33
VINOGRADAR FC 27114 †
33
Bucovina
33
FC Zaantrappers
33
NK Bilogora
33
Lunica-Aurora
33
srebrni
33
Grémio At. Caldense
33
FC SOKOL KOSMOVÁ
Ronde
Wedstrijd
Thuisploeg
Bezoekers
Uitslag
Ronde 1
1
Tisovec United
STS Snk FC
3:0
Ronde 1
1
Terra Berladensis
Les Tendons d'Acier
4:1
Ronde 1
1
S.S.C. NAPOLI
FK Spořilov Devils
4:2
Ronde 1
1
IRR88
Nagyrábé
5:1
Ronde 1
1
FK LORIS††
Heart of Dresden
2:1
Ronde 1
1
NK Kontra
RUBIN-ZAGREB
3:1
Ronde 1
1
NK OMEKŠIVAČ
ARADI VASAS FC†
2:0
Ronde 1
1
Liverbird
FK Meruna
1:0
Ronde 1
1
FC BERISLAV
FC Laszy
5:1
Ronde 1
1
akela
Referencia
4:3
Ronde 1
1
Zamora Wolves†
Rechnoy vokzal
4:0
Ronde 1
1
KP Śląsk Halemba
Progresivci†
5:1
Ronde 1
1
Arkrektor FC
KALATON
2:0
Ronde 1
1
FC Minions AMG
Prykarpattia
4:0
Ronde 1
1
SK Slavia Praha
Zranenie v nasom time
1:2
Ronde 1
1
AS Saint-Etienne
Avântul Crocodilu'
3:0
Laatste 16
1
FC BERISLAV
FC Minions AMG
2:1
Laatste 16
1
Liverbird
IRR88
0:1
Laatste 16
1
Tisovec United
Arkrektor FC
0:1
Laatste 16
1
S.S.C. NAPOLI
Zranenie v nasom time
2:3
Laatste 16
1
KP Śląsk Halemba
NK Kontra
0:2
Laatste 16
1
FK LORIS††
AS Saint-Etienne
3:0
Laatste 16
1
akela
Zamora Wolves†
4:0
Laatste 16
1
Terra Berladensis
NK OMEKŠIVAČ
2:1
Kwartfinale
1
Terra Berladensis
NK Kontra
0:1
Kwartfinale
1
akela
IRR88
0:5
Kwartfinale
1
FK LORIS††
Arkrektor FC
1:6
Kwartfinale
1
FC BERISLAV
Zranenie v nasom time
0:8
Halve finale
1
IRR88
Zranenie v nasom time
1:0
Halve finale
1
Arkrektor FC
NK Kontra
1:2
Voor derde plaats
1
Arkrektor FC
Zranenie v nasom time
0:1
Finale
1
IRR88
NK Kontra
3:4