Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1138 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Karika Võitjate Karikas

823 223 128
Ametlik PPM Facebook'i lehet
Vajutage ''Like'' meie Facebooki lehel ning lugege värskemaid uudiseid enne kui keegi teine.
Järgmine mäng
FC Kopanice 141324 †
Liiga mäng
23.02.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Maakond:

  Grupp: Hooaeg:

Grupp 1

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poola KS Sokół Katowice 6 3 3 0 12 9:2 +7
2 Hispaania Clube Esportivo Saudade† 6 2 2 2 8 9:8 +1
3 Serbia FK Veterani 6 2 2 2 8 6:9 -3
4 Bulgaaria Lazionalism 6 1 1 4 4 4:9 -5

Grupp 2

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Itaalia John Smith 6 3 2 1 11 16:7 +9
2 Austria FC Tirol Innsbruck 6 3 0 3 9 10:9 +1
3 Serbia Bonjito 6 2 2 2 8 9:8 +1
4 Poola Los Rojiblancos 6 1 2 3 5 4:15 -11

Grupp 3

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poola Grande Milano 6 5 0 1 15 17:4 +13
2 Horvaatia Progresivci 6 4 0 2 12 11:5 +6
3 Portugal Boavista2012FC 6 2 1 3 7 9:10 -1
4 Holland SV Hector 6 0 1 5 1 2:20 -18

Grupp 4

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ungari Fantastic 6 3 2 1 11 11:7 +4
2 Saksamaa TSV Isernhagen III 6 3 2 1 11 8:4 +4
3 Belgia VC BRUGGE 6 2 0 4 6 6:11 -5
4 Rumeenia fulgerul sf.ilie 6 1 2 3 5 7:10 -3

Grupp 5

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Saksamaa Excelsior Hamburg Mundial 6 5 1 0 16 20:5 +15
2 Prantsusmaa Harare Caracals 6 3 1 2 10 11:9 +2
3 Läti LĪKĀS KĀJAS 6 1 3 2 6 3:5 -2
4 Rootsi FC Tompa 6 0 1 5 1 2:17 -15

Grupp 6

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Horvaatia Carica 6 4 1 1 13 11:4 +7
2 Portugal Sport Seixal Benfica 6 3 1 2 10 11:7 +4
3 Soome Pallohonka 6 2 0 4 6 7:6 +1
4 Prantsusmaa AS Libourne 6 2 0 4 6 3:15 -12

Grupp 7

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Läti Bears Babite 6 4 0 2 12 14:8 +6
2 Slovakkia FC Pišta 6 4 0 2 12 15:10 +5
3 Tšehhi fc koubic 6 3 0 3 9 11:13 -2
4 Portugal Milheiroense F. C. 6 1 0 5 3 3:12 -9

Grupp 8

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bulgaaria S.S.C. NAPOLI 6 4 1 1 13 11:5 +6
2 Soome FC loppi team 6 4 1 1 13 10:4 +6
3 Šveits eglise36 6 2 0 4 6 6:13 -7
4 Iirimaa 1898 FC TATRAN PREŠOV 6 1 0 5 3 4:9 -5

Grupp 9

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ungari Southampton BOOM 6 5 0 1 15 13:4 +9
2 Slovakkia FC FaCHmani 6 4 1 1 13 12:6 +6
3 Serbia Spartanci013 6 1 1 4 4 4:7 -3
4 Eesti FC Potomac 6 0 2 4 2 2:14 -12

Grupp 10

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Kreeka A.E.K. 6 4 0 2 12 12:6 +6
2 Rootsi aik ohamn 6 3 2 1 11 7:7 0
3 Ukraina Roman 6 2 2 2 8 6:5 +1
4 Itaalia F.C.REAL ZORRO 6 0 2 4 2 4:11 -7

Grupp 11

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovakkia Moroms Ladies 6 4 1 1 13 9:7 +2
2 Rumeenia Terra Berladensis 6 2 3 1 9 11:7 +4
3 Tšehhi Paleo l s.k. 6 2 3 1 9 6:3 +3
4 Leedu FC Sensacija 6 0 1 5 1 6:15 -9

Grupp 12

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Türgi BOZKURT 6 5 0 1 15 10:3 +7
2 Tšehhi SK Srbínská Slavia 6 2 2 2 8 5:7 -2
3 Saksamaa TSV Nittenau 6 1 2 3 5 4:6 -2
4 Kreeka Skoda Xanthi FC 6 1 2 3 5 3:6 -3

Grupp 13

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Iisrael Yuvalush 6 5 0 1 15 15:4 +11
2 Venemaa Zvezda 6 4 1 1 13 13:4 +9
3 Valgevene FC Zank 6 2 1 3 7 7:9 -2
4 Inglismaa FC Red`s 6 0 0 6 0 1:19 -18

Grupp 14

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Itaalia Arci Le Pescine 6 4 1 1 13 12:4 +8
2 Bulgaaria NikoGiants 6 2 2 2 8 7:8 -1
3 Austria FC Deswirdnix 2010 6 1 4 1 7 5:5 0
4 Sloveenia polzelski tigri 6 1 1 4 4 5:12 -7

Grupp 15

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Hispaania becillarock c.f. 6 2 4 0 10 6:4 +2
2 Itaalia Rutti di Mare 6 2 2 2 8 8:10 -2
3 Venemaa КВЕБЕК 6 1 4 1 7 12:12 0
4 Läti superzvans 6 1 2 3 5 10:10 0

Grupp 16

Pos Meeskond MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovakkia jb svit 6 4 2 0 14 21:2 +19
2 Ungari LIVERPOOL FC 1982 6 3 2 1 11 12:4 +8
3 Bosnia ja Hertsegoviina Los Blancos CF 6 3 0 3 9 13:11 +2
4 Inglismaa FC SHAMMICKITE UNITED 6 0 0 6 0 2:31 -29


LOG: soccer_calendar