Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1324 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Pressiteated

934 256 056
Riik: Liiga:

Slovakkia FC Dukla Banská Bystrica† - Nové posili v tíme

Ako ste si už mohli všimnúť tak za posledný týždeň do nášho tímu pribudli 2 nové posili. Prvá posila je japonský 30 ročný pravý útočník Kenkichi Kuhabara. Kuhabara prišiel do nášho tímu v priebehu tohto týždňa a to presne 14.4.2021 za sumu 46 666€ z tímu AFC Nautilus ktorý hrá aktuálne najvyššiu Holandskú ligu. Kuhabara svoj debut v našom tíme zažil hneď na druhý deň keď sme doma privítali tím FC VSŽ Košice. Hneď pri svojom debute si Kuhabara pripísal na svoje konto 3 asistencie. Dúfame že sa mu duve dariť takto aj naďalej a čoskoro si pripíše do štatistík aj svoj prvý gól v novom klube.

Čo sa týka druhej posili tak tá pribudla do tímu len dnes. A jedná sa o 36 ročného Čílskeho brankára Roberta Sotomayora ktorý prišiel do nášho tímu za sumu 54 346€ z Brazílskeho tímu Cotia City F. Č ktorí taktiež hrajú najvyššiu ligu v Brazílii. Dúfam že jeho dnešná premiéra bude úspešná.


Unikaalne vaade: 11
Pressiteate reiting: Vaene - Tavaline - SuurepäraneLOG: soccer_calendar