Επίσημη σελίδα του PPM στο Facebook
Δώστε ένα Like στην σελίδα μας στο Facebook και θα λαμβάνετε τα τελευταία νέα πριν από όλους τους άλλους.
Επόμενος αγώνας
FC SPIŠSKÁ NOVÁ VES†
Αγώνας Πρωταθλήματος
05.05.2024 18:30:00
05.05.2024 18:30:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Γκρουπ 1
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | Veligrad | Romanticari | 4:0 |
03.04.2024 | FC loppi team | FC Saturn Vitebsk | 2:1 |
10.04.2024 | Romanticari | FC Saturn Vitebsk | 2:0 |
10.04.2024 | Veligrad | FC loppi team | 7:1 |
17.04.2024 | FC loppi team | Romanticari | 1:1 |
17.04.2024 | FC Saturn Vitebsk | Veligrad | 2:0 |
24.04.2024 | Romanticari | Veligrad | 0:0 |
24.04.2024 | FC Saturn Vitebsk | FC loppi team | 3:1 |
01.05.2024 | FC Saturn Vitebsk | Romanticari | 1:0 |
01.05.2024 | FC loppi team | Veligrad | 0:0 |
08.05.2024 | Romanticari | FC loppi team | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | Veligrad | FC Saturn Vitebsk | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 2
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | Mediolanum FC | The Paddies | 5:0 |
03.04.2024 | Karpaty | Gunners f.c | 4:1 |
10.04.2024 | The Paddies | Gunners f.c | 0:1 |
10.04.2024 | Mediolanum FC | Karpaty | 3:0 |
17.04.2024 | Karpaty | The Paddies | 6:1 |
17.04.2024 | Gunners f.c | Mediolanum FC | 1:0 |
24.04.2024 | The Paddies | Mediolanum FC | 1:2 |
24.04.2024 | Gunners f.c | Karpaty | 2:3 |
01.05.2024 | Gunners f.c | The Paddies | 5:0 |
01.05.2024 | Karpaty | Mediolanum FC | 1:0 |
08.05.2024 | The Paddies | Karpaty | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | Mediolanum FC | Gunners f.c | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 3
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | Red Army of Degunino | FC Sensacija | 1:0 |
03.04.2024 | Harare Caracals | FK SUBOTICA | 0:1 |
10.04.2024 | FC Sensacija | FK SUBOTICA | 1:1 |
10.04.2024 | Red Army of Degunino | Harare Caracals | 1:1 |
17.04.2024 | Harare Caracals | FC Sensacija | 1:0 |
17.04.2024 | FK SUBOTICA | Red Army of Degunino | 0:0 |
24.04.2024 | FC Sensacija | Red Army of Degunino | 4:0 |
24.04.2024 | FK SUBOTICA | Harare Caracals | 1:2 |
01.05.2024 | FK SUBOTICA | FC Sensacija | 0:3 |
01.05.2024 | Harare Caracals | Red Army of Degunino | 0:0 |
08.05.2024 | FC Sensacija | Harare Caracals | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | Red Army of Degunino | FK SUBOTICA | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 4
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | FC Ferki | FC Judoshiai | 4:2 |
03.04.2024 | lanesra | FC Tirol Innsbruck | 0:0 |
10.04.2024 | FC Judoshiai | FC Tirol Innsbruck | 3:0 |
10.04.2024 | FC Ferki | lanesra | 6:3 |
17.04.2024 | lanesra | FC Judoshiai | 1:0 |
17.04.2024 | FC Tirol Innsbruck | FC Ferki | 1:0 |
24.04.2024 | FC Judoshiai | FC Ferki | 0:2 |
24.04.2024 | FC Tirol Innsbruck | lanesra | 2:1 |
01.05.2024 | FC Tirol Innsbruck | FC Judoshiai | 1:1 |
01.05.2024 | lanesra | FC Ferki | 1:0 |
08.05.2024 | FC Judoshiai | lanesra | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | FC Ferki | FC Tirol Innsbruck | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 5
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | Brauniallstars | Nogometni klub Baileys | 1:1 |
03.04.2024 | White Boys- Otok Mljet | Spartak Lier | 1:0 |
10.04.2024 | Nogometni klub Baileys | Spartak Lier | 0:1 |
10.04.2024 | Brauniallstars | White Boys- Otok Mljet | 2:1 |
17.04.2024 | White Boys- Otok Mljet | Nogometni klub Baileys | 0:1 |
17.04.2024 | Spartak Lier | Brauniallstars | 3:2 |
24.04.2024 | Nogometni klub Baileys | Brauniallstars | 2:1 |
24.04.2024 | Spartak Lier | White Boys- Otok Mljet | 1:1 |
01.05.2024 | Spartak Lier | Nogometni klub Baileys | 5:0 |
01.05.2024 | White Boys- Otok Mljet | Brauniallstars | 4:1 |
08.05.2024 | Nogometni klub Baileys | White Boys- Otok Mljet | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | Brauniallstars | Spartak Lier | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 6
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | Orange Cat | Sport Seixal Benfica | 0:1 |
03.04.2024 | Hellraisers | Alkosi | 4:2 |
10.04.2024 | Sport Seixal Benfica | Alkosi | 2:0 |
10.04.2024 | Orange Cat | Hellraisers | 1:0 |
17.04.2024 | Hellraisers | Sport Seixal Benfica | 0:0 |
17.04.2024 | Alkosi | Orange Cat | 3:1 |
24.04.2024 | Sport Seixal Benfica | Orange Cat | 0:1 |
24.04.2024 | Alkosi | Hellraisers | 3:0 |
01.05.2024 | Alkosi | Sport Seixal Benfica | 0:2 |
01.05.2024 | Hellraisers | Orange Cat | 3:2 |
08.05.2024 | Sport Seixal Benfica | Hellraisers | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | Orange Cat | Alkosi | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 7
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | Csillag | akabe | 4:0 |
03.04.2024 | Yuvalush | FC the balls | 2:0 |
10.04.2024 | akabe | FC the balls | 0:3 |
10.04.2024 | Csillag | Yuvalush | 2:0 |
17.04.2024 | Yuvalush | akabe | 2:0 |
17.04.2024 | FC the balls | Csillag | 2:1 |
24.04.2024 | akabe | Csillag | 0:1 |
24.04.2024 | FC the balls | Yuvalush | 1:2 |
01.05.2024 | FC the balls | akabe | 3:0 |
01.05.2024 | Yuvalush | Csillag | 5:0 |
08.05.2024 | akabe | Yuvalush | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | Csillag | FC the balls | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 8
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | LIVER_POOL | ocizla | 2:1 |
03.04.2024 | NK OTPISANI | FC Schlecker | 2:1 |
10.04.2024 | ocizla | FC Schlecker | 3:2 |
10.04.2024 | LIVER_POOL | NK OTPISANI | 0:3 |
17.04.2024 | NK OTPISANI | ocizla | 2:0 |
17.04.2024 | FC Schlecker | LIVER_POOL | 4:2 |
24.04.2024 | ocizla | LIVER_POOL | 0:1 |
24.04.2024 | FC Schlecker | NK OTPISANI | 3:0 |
01.05.2024 | FC Schlecker | ocizla | 3:0 |
01.05.2024 | NK OTPISANI | LIVER_POOL | 2:1 |
08.05.2024 | ocizla | NK OTPISANI | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | LIVER_POOL | FC Schlecker | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 9
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | Avântul Crocodilu' | Arkas | 2:0 |
03.04.2024 | ABG-1906 | Kozmoz United | 1:1 |
10.04.2024 | Arkas | Kozmoz United | 1:0 |
10.04.2024 | Avântul Crocodilu' | ABG-1906 | 1:4 |
17.04.2024 | ABG-1906 | Arkas | 2:0 |
17.04.2024 | Kozmoz United | Avântul Crocodilu' | 1:1 |
24.04.2024 | Arkas | Avântul Crocodilu' | 1:0 |
24.04.2024 | Kozmoz United | ABG-1906 | 0:0 |
01.05.2024 | Kozmoz United | Arkas | 1:0 |
01.05.2024 | ABG-1906 | Avântul Crocodilu' | 3:1 |
08.05.2024 | Arkas | ABG-1906 | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | Avântul Crocodilu' | Kozmoz United | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 10
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | Outsiders | levolevo | 0:7 |
03.04.2024 | Monegasco | Империјал | 0:6 |
10.04.2024 | levolevo | Империјал | 1:5 |
10.04.2024 | Outsiders | Monegasco | 0:0 |
17.04.2024 | Monegasco | levolevo | 1:2 |
17.04.2024 | Империјал | Outsiders | 6:0 |
24.04.2024 | levolevo | Outsiders | 8:0 |
24.04.2024 | Империјал | Monegasco | 6:0 |
01.05.2024 | Империјал | levolevo | 3:0 |
01.05.2024 | Monegasco | Outsiders | 7:0 |
08.05.2024 | levolevo | Monegasco | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | Outsiders | Империјал | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 11
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | Lazionalism | Aqape Football | 5:0 |
03.04.2024 | Moss Team | Puy Bar Pattaya | 1:2 |
10.04.2024 | Aqape Football | Puy Bar Pattaya | 1:1 |
10.04.2024 | Lazionalism | Moss Team | 3:0 |
17.04.2024 | Moss Team | Aqape Football | 2:2 |
17.04.2024 | Puy Bar Pattaya | Lazionalism | 0:1 |
24.04.2024 | Aqape Football | Lazionalism | 1:1 |
24.04.2024 | Puy Bar Pattaya | Moss Team | 6:0 |
01.05.2024 | Puy Bar Pattaya | Aqape Football | 5:0 |
01.05.2024 | Moss Team | Lazionalism | 2:3 |
08.05.2024 | Aqape Football | Moss Team | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | Lazionalism | Puy Bar Pattaya | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 12
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | ALKOHOL ŽILINA | The Freewheelin' | 4:0 |
03.04.2024 | Grande Milano | FC Zank | 1:3 |
10.04.2024 | The Freewheelin' | FC Zank | 0:1 |
10.04.2024 | ALKOHOL ŽILINA | Grande Milano | 3:0 |
17.04.2024 | Grande Milano | The Freewheelin' | 0:0 |
17.04.2024 | FC Zank | ALKOHOL ŽILINA | 1:1 |
24.04.2024 | The Freewheelin' | ALKOHOL ŽILINA | 1:2 |
24.04.2024 | FC Zank | Grande Milano | 2:1 |
01.05.2024 | FC Zank | The Freewheelin' | 5:0 |
01.05.2024 | Grande Milano | ALKOHOL ŽILINA | 0:3 |
08.05.2024 | The Freewheelin' | Grande Milano | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | ALKOHOL ŽILINA | FC Zank | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 13
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | DSC-Wanne-Eickel | Hajduk_Split1911 | 3:0 |
03.04.2024 | Plaćenici | Reading | 6:0 |
10.04.2024 | Hajduk_Split1911 | Reading | 0:2 |
10.04.2024 | DSC-Wanne-Eickel | Plaćenici | 5:0 |
17.04.2024 | Plaćenici | Hajduk_Split1911 | 1:1 |
17.04.2024 | Reading | DSC-Wanne-Eickel | 0:2 |
24.04.2024 | Hajduk_Split1911 | DSC-Wanne-Eickel | 3:1 |
24.04.2024 | Reading | Plaćenici | 1:0 |
01.05.2024 | Reading | Hajduk_Split1911 | 2:0 |
01.05.2024 | Plaćenici | DSC-Wanne-Eickel | 2:5 |
08.05.2024 | Hajduk_Split1911 | Plaćenici | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | DSC-Wanne-Eickel | Reading | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 14
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | FC Roznov | A.C.A.B. | 6:0 |
03.04.2024 | Győri Budvarka | FC Barcelona "A" | 7:0 |
10.04.2024 | A.C.A.B. | FC Barcelona "A" | 5:0 |
10.04.2024 | FC Roznov | Győri Budvarka | 0:1 |
17.04.2024 | Győri Budvarka | A.C.A.B. | 3:3 |
17.04.2024 | FC Barcelona "A" | FC Roznov | 0:7 |
24.04.2024 | A.C.A.B. | FC Roznov | 0:2 |
24.04.2024 | FC Barcelona "A" | Győri Budvarka | 0:7 |
01.05.2024 | FC Barcelona "A" | A.C.A.B. | 1:2 |
01.05.2024 | Győri Budvarka | FC Roznov | 3:3 |
08.05.2024 | A.C.A.B. | Győri Budvarka | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | FC Roznov | FC Barcelona "A" | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 15
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | AS Roma Bohemians Děčín | Milheiroense F. C. | 2:0 |
03.04.2024 | Espérance Paris FC | FC Alexandria | 2:1 |
10.04.2024 | Milheiroense F. C. | FC Alexandria | 0:0 |
10.04.2024 | AS Roma Bohemians Děčín | Espérance Paris FC | 1:1 |
17.04.2024 | Espérance Paris FC | Milheiroense F. C. | 4:2 |
17.04.2024 | FC Alexandria | AS Roma Bohemians Děčín | 1:0 |
24.04.2024 | Milheiroense F. C. | AS Roma Bohemians Děčín | 0:1 |
24.04.2024 | FC Alexandria | Espérance Paris FC | 1:1 |
01.05.2024 | FC Alexandria | Milheiroense F. C. | 1:0 |
01.05.2024 | Espérance Paris FC | AS Roma Bohemians Děčín | 0:1 |
08.05.2024 | Milheiroense F. C. | Espérance Paris FC | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | AS Roma Bohemians Děčín | FC Alexandria | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Γκρουπ 16
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Σκορ |
03.04.2024 | FürgeRókaLábak Fc | VanBasten88 | 2:0 |
03.04.2024 | Heart of Hostalkova F.C. | FC STINGERSS | 2:1 |
10.04.2024 | VanBasten88 | FC STINGERSS | 0:1 |
10.04.2024 | FürgeRókaLábak Fc | Heart of Hostalkova F.C. | 0:2 |
17.04.2024 | Heart of Hostalkova F.C. | VanBasten88 | 6:1 |
17.04.2024 | FC STINGERSS | FürgeRókaLábak Fc | 0:2 |
24.04.2024 | VanBasten88 | FürgeRókaLábak Fc | 0:4 |
24.04.2024 | FC STINGERSS | Heart of Hostalkova F.C. | 0:1 |
01.05.2024 | FC STINGERSS | VanBasten88 | 3:1 |
01.05.2024 | Heart of Hostalkova F.C. | FürgeRókaLábak Fc | 0:0 |
08.05.2024 | VanBasten88 | Heart of Hostalkova F.C. | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
08.05.2024 | FürgeRókaLábak Fc | FC STINGERSS | Προσθήκη στο πρόγραμμα TV |
Σημείωμα: Οι κατοχυρώσεις αγώνων στον προκριματικό γύρο, οι οποίες γίνονται αφού τα πλέυ οφ έχουν προγραμματιστεί, δεν προσμετρώνται. Οι αγώνες πλέυ οφ δεν μπορούν να κατοχυρωθούν για τεχνικούς λόγους.