Κερδίστε δωρεάν μονάδες!
Επόμενος αγώνας
Seinajoki JK
Αγώνας Πρωταθλήματος
28.03.2024 18:30:00
28.03.2024 18:30:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Οι πρωταθλητές Λιγκ Καπ από όλο τον κόσμο και όλες τις κατηγορίες αγωνίζονται μαζί στο ΣούπερΛιγκ Κύπελλο. Ένας διαγωνισμός με σύστημα ενός αγώνα νόκ - άουτ που το εντός έδρας πλεονέκτημα δεν ισχύει. Ξεκινάει από την πρώτη εβδομάδα της σεζόν μέχρι να βγει ο νικητής. Υπάρχει επίσης παιχνίδι για την τρίτη θέση. Εάν μια ομάδα προκριθεί για το ΣούπερΛιγκ Κύπελλο όπως και για το Τσάμπιονς Λιγκ, θα παραχωρήσει τη θέση της στο ΣούπερΛιγκ Κύπελλο στην επόμενη ομάδα στην κατάταξη.
Περίοδος:
-
Γύρος:
Όμιλος 1 (Ομάδες από δοχεία 1 και 4)
Πρε | Ημερομηνία | Ομάδα 1 | Πρε | Ομάδα 2 | Σκορ | |
1 | - | Arsenal Peres (I.1) | vs | 271 | JV Slaný 130234 † (III.11) | - |
2 | - | Bonjito (I.1) | vs | 234 | Studenec (III.7) | - |
3 | - | FK Jiříkovice (I.1) | vs | 259 | Fc Družba Trnava (III.5) | - |
4 | - | Wolfies (I.1) | vs | 294 | FC Galaxy Nové Strašecí (IV.11) | - |
5 | - | red dragon (I.1) | vs | 305 | TJSP 2024 (IV.1) | - |
6 | - | REAL MILAN (I.1) | vs | 245 | Yoqua 122895 † (III.16) | - |
7 | - | Senohradskí drevorubači (I.1) | vs | 310 | spiace tulene 125326 † (IV.9) | - |
8 | - | FK Rīgas ūdens (I.1) | vs | 225 | Green Footbal Club (III.1) | - |
9 | - | Avenirvert (I.1) | vs | 284 | ŠK Slovan Warriors BA (III.6) | - |
10 | - | MVP Moscow (I.1) | vs | 195 | SG MoGoNo/Hajduk Leipzig (II.1) | - |
11 | - | Varsovia (I.1) | vs | 227 | FMRFK-M7 (III.16) | - |
12 | - | Referencia (I.1) | vs | 231 | Sk Milotice (III.13) | - |
13 | - | topo forever (I.1) | vs | 199 | Les Dracs (II.4) | - |
14 | - | Ruhrpottrüpel (I.1) | vs | 218 | Stal Końskie (III.5) | - |
15 | - | FC Hiidenkylä (I.1) | vs | 216 | projektanti (III.6) | - |
16 | - | Dukes of Normandy (I.1) | vs | 279 | KING POGON (III.9) | - |
17 | - | FC Dzielce (I.1) | vs | 297 | FC Tesla Pardubice (IV.3) | - |
18 | - | TS Kalinowe (I.1) | vs | 214 | Tj Behynce (III.10) | - |
19 | - | FC St. Pauli (I.1) | vs | 304 | FC Charwy (IV.8) | - |
20 | - | Sangliers des Combrailles (I.1) | vs | 285 | Ultimate Underdogs FC (III.2) | - |
21 | - | TORFC (I.1) | vs | 206 | Bure FC (III.5) | - |
22 | - | Apocalipsis (I.1) | vs | 256 | FC Kohouti Bruntál† (III.4) | - |
23 | - | NewMill (I.1) | vs | 219 | FRISCO (III.6) | - |
24 | - | Keik team (I.1) | vs | 208 | Majusik (III.15) | - |
25 | - | Даллас (I.1) | vs | 291 | Biale Orly Tilburg (III.1) | - |
26 | - | San Roque de Badajoz FC (I.1) | vs | 235 | FC Načo pôjdem domov (III.14) | - |
27 | - | AS-Image (I.1) | vs | 230 | FT RAFani 2019 (III.10) | - |
28 | - | Saints (I.1) | vs | 201 | CD TERUEL (II.1) | - |
29 | - | Celtiques Arvernes (I.1) | vs | 251 | FC Perník 136882 † (III.2) | - |
30 | - | Torpedo Dublin (I.1) | vs | 207 | Fk Zemplin Michalovce (III.11) | - |
31 | - | Los Elementales (I.1) | vs | 211 | FC Ivanovice na Hané (III.2) | - |
32 | - | os Top (I.1) | vs | 244 | 80.minuta (III.8) | - |
33 | - | FC Dnipro Cherkasy (I.1) | vs | 202 | FC OMADPOJAD (II.1) | - |
34 | - | FC Zeltweg Steelers (I.1) | vs | 299 | Divé Svine (IV.3) | - |
35 | - | royal standard de liège (I.1) | vs | 215 | Juventus666 (III.8) | - |
36 | - | Tazzz Devils (I.1) | vs | 252 | Kuala Lumpur City FC (III.4) | - |
37 | - | HAJDUK1911 (I.1) | vs | 213 | FC Železiarne (III.4) | - |
38 | - | SPARTAK Kaliningrad (I.1) | vs | 198 | Borussia Dortmund 09 (II.3) | - |
39 | - | Groningen FC (I.1) | vs | 217 | FC Vysočina EnyŠe:) (III.1) | - |
40 | - | alfa@omega (I.1) | vs | 204 | FC LIVERPOOL -1892 (III.16) | - |
41 | - | BullLee (I.1) | vs | 236 | HC Vsetin (III.6) | - |
42 | - | Hullud Lehmad (I.1) | vs | 298 | TJ Sokol Městečko Trnávka (IV.2) | - |
43 | - | Ağrı Dağı (I.1) | vs | 239 | Fc Husiti 139271 † (III.7) | - |
44 | - | Mallonas Club (I.1) | vs | 196 | FC Styria United (II.2) | - |
45 | - | Prykarpattia (I.1) | vs | 226 | Wyczyszczacze Pilchowo (III.8) | - |
46 | - | FC Basel 1 (I.1) | vs | 228 | FC VDF (III.5) | - |
47 | - | Krajisnik (I.1) | vs | 221 | West Ham United FC (III.10) | - |
48 | - | PFC MedenRudnik- Burgas (I.1) | vs | 260 | FK Ceska Kamenice (III.3) | - |
49 | - | Klikya Krallığı FK (I.1) | vs | 205 | FK Vrátno (III.16) | - |
50 | - | TORUK MAKTO (I.1) | vs | 273 | REAL ACE† (III.11) | - |
51 | - | Kuriosa (I.1) | vs | 261 | Fc Můj Tým† (III.14) | - |
52 | - | fc kaunas (I.1) | vs | 193 | FC GLESGOŁ (II.2) | - |
53 | - | Grunn City FC (I.1) | vs | 280 | FC Lomus (III.1) | - |
54 | - | Real Aquila (I.1) | vs | 210 | FK UNL (III.15) | - |
55 | - | NK Kontra (I.1) | vs | 222 | FC Nová Paka (III.9) | - |
56 | - | Tappara FC (I.1) | vs | 209 | Partizan Bardouev (III.7) | - |
57 | - | FC Bourgas (I.1) | vs | 282 | SK Solnice† (III.8) | - |
58 | - | INFRA (I.1) | vs | 212 | Gulo gulo Shinkansen (III.3) | - |
59 | - | Blåvitt (I.1) | vs | 229 | Fc Zugló (III.5) | - |
60 | - | Тайфун (I.1) | vs | 203 | Bahia E.C (II.3) | - |
61 | - | Peränpitäjät (I.1) | vs | 197 | Pogues 91 (II.3) | - |
62 | - | Praetoria (I.1) | vs | 286 | FC Abranovce 85 (III.7) | - |
63 | - | ewlixp team (I.1) | vs | 224 | Stal Sanok (III.4) | - |
64 | - | FC UMBRELE ROSII (I.1) | vs | 200 | Kipars (II.2) | - |