Online: 252
Tid:
Public account
IV.2
Sæson: 46 (65/112)
Kommunikation
Kommunikation
Mail
Notifikationer
Forum
Flash-chat
Public account
Public account
Profil
Indstillinger
Log ud
PRO Zone
1330
credits
Køb credits
Hold
Nyheder
Holdinfo
Kalender
Udfordringer
Økonomi
Indstillinger
Spillere
Spillere
Oversigt
Kontrakter
Skader
Talentspejdere
Statistikker
Træning
Sæsonbonusser
Draft
Stadion
Stadion
Faciliteter
Medarbejdere
Talentundersøgelse
Uddannelsescenter
Sportsakademi
Marked
Spillere
Medarbejdere
Dine salg og bud
Dine handler
Reklamesystem
Kamp
Næste kamp
Opstilling
Taktik
Planlægning
Øjeblikkelige udfordringer
Liga
Liganyheder
Resultater
Stillinger
Statistikker
Rundens hold
Præmiepenge
Info
Pressemeddelelser
Forum
Turneringer
Pokalturnering
Liga Cup
Champions league
Pokalvindernes turnering
SuperLiga Cup
Lande
Credit turneringer
Internationalt
Landets profil
Senior
Under 20
Under 17
Resultater
Rangering af lande
Valg
Information
Guide
FAQ
Regler
PPM-holdet
Hjælpere
Top
Community
Fodboldnyheder
Yndlingshold
Flash-chat
PPM TV
Du er på den offentlige konto. Hvis du vil spille spillet, eller deltage i en diskussion, skal du logge ind. Hvis du er ny bruger, skal du registrere dig først.
Login
registrering
TDL XXXI - LIGA ALEATORIA
MastroLupo
16 Hold
104 credits
1 156 015 471
Turneringslogo
Profil
Registrerede hold
Stillinger
Kampe
Slutspil
Statistikker
Gruppe:
1
2
Alt
Gruppe 1
Dato
Hjemmehold
Udebanehold
Resultat
30.03.2024
Barrytown
UBK Aetherna 1921
1:0
30.03.2024
REAL MILAN
Mediolanum FC
3:0
30.03.2024
FK Vukovi Beograd
Arci Le Pescine
0:3
30.03.2024
Tropicalpierpa
FC Lipovec
2:2
01.04.2024
REAL MILAN
Barrytown
5:2
01.04.2024
Mediolanum FC
UBK Aetherna 1921
2:1
01.04.2024
FC Lipovec
FK Vukovi Beograd
2:3
01.04.2024
Arci Le Pescine
Tropicalpierpa
1:0
06.04.2024
Barrytown
Mediolanum FC
1:1
06.04.2024
UBK Aetherna 1921
REAL MILAN
1:2
06.04.2024
FK Vukovi Beograd
Tropicalpierpa
0:0
06.04.2024
FC Lipovec
Arci Le Pescine
1:3
08.04.2024
FK Vukovi Beograd
Barrytown
1:3
08.04.2024
Arci Le Pescine
UBK Aetherna 1921
0:0
08.04.2024
REAL MILAN
FC Lipovec
2:1
08.04.2024
Tropicalpierpa
Mediolanum FC
1:1
13.04.2024
Barrytown
Arci Le Pescine
1:1
13.04.2024
UBK Aetherna 1921
FK Vukovi Beograd
1:6
13.04.2024
Tropicalpierpa
REAL MILAN
0:1
13.04.2024
Mediolanum FC
FC Lipovec
0:2
15.04.2024
FC Lipovec
Barrytown
2:0
15.04.2024
UBK Aetherna 1921
Tropicalpierpa
0:2
15.04.2024
FK Vukovi Beograd
REAL MILAN
2:1
15.04.2024
Arci Le Pescine
Mediolanum FC
3:1
20.04.2024
Barrytown
Tropicalpierpa
0:0
20.04.2024
FC Lipovec
UBK Aetherna 1921
2:0
20.04.2024
REAL MILAN
Arci Le Pescine
4:2
20.04.2024
Mediolanum FC
FK Vukovi Beograd
0:2
22.04.2024
UBK Aetherna 1921
Barrytown
0:1
22.04.2024
Mediolanum FC
REAL MILAN
0:1
22.04.2024
Arci Le Pescine
FK Vukovi Beograd
2:1
22.04.2024
FC Lipovec
Tropicalpierpa
1:0
27.04.2024
Barrytown
REAL MILAN
2:3
27.04.2024
UBK Aetherna 1921
Mediolanum FC
0:2
27.04.2024
FK Vukovi Beograd
FC Lipovec
0:3
27.04.2024
Tropicalpierpa
Arci Le Pescine
2:0
29.04.2024
Mediolanum FC
Barrytown
0:3
29.04.2024
REAL MILAN
UBK Aetherna 1921
3:0
29.04.2024
Tropicalpierpa
FK Vukovi Beograd
0:0
29.04.2024
Arci Le Pescine
FC Lipovec
3:0
04.05.2024
Barrytown
FK Vukovi Beograd
1:1
04.05.2024
UBK Aetherna 1921
Arci Le Pescine
0:6
04.05.2024
FC Lipovec
REAL MILAN
0:1
04.05.2024
Mediolanum FC
Tropicalpierpa
2:1
06.05.2024
Arci Le Pescine
Barrytown
2:0
06.05.2024
FK Vukovi Beograd
UBK Aetherna 1921
2:0
06.05.2024
REAL MILAN
Tropicalpierpa
1:0
06.05.2024
FC Lipovec
Mediolanum FC
4:0
11.05.2024
Barrytown
FC Lipovec
2:5
11.05.2024
Tropicalpierpa
UBK Aetherna 1921
2:1
11.05.2024
REAL MILAN
FK Vukovi Beograd
1:1
11.05.2024
Mediolanum FC
Arci Le Pescine
2:1
13.05.2024
Tropicalpierpa
Barrytown
2:1
13.05.2024
UBK Aetherna 1921
FC Lipovec
0:0
13.05.2024
Arci Le Pescine
REAL MILAN
3:0
13.05.2024
FK Vukovi Beograd
Mediolanum FC
4:0
Gruppe 2
Dato
Hjemmehold
Udebanehold
Resultat
30.03.2024
U.S. Baloneri
Spaziale F.C.
4:1
30.03.2024
Crespano F.C.
Los Rojiblancos
0:3
30.03.2024
FSV Lok Dresden
Primavera Apud Montes
6:0
30.03.2024
Real Aquila
ALL BLACKS
0:1
01.04.2024
Crespano F.C.
U.S. Baloneri
0:0
01.04.2024
Los Rojiblancos
Spaziale F.C.
4:1
01.04.2024
ALL BLACKS
FSV Lok Dresden
4:1
01.04.2024
Primavera Apud Montes
Real Aquila
0:6
06.04.2024
U.S. Baloneri
Los Rojiblancos
1:1
06.04.2024
Spaziale F.C.
Crespano F.C.
4:1
06.04.2024
FSV Lok Dresden
Real Aquila
1:2
06.04.2024
ALL BLACKS
Primavera Apud Montes
5:0
08.04.2024
FSV Lok Dresden
U.S. Baloneri
1:1
08.04.2024
Primavera Apud Montes
Spaziale F.C.
0:4
08.04.2024
Crespano F.C.
ALL BLACKS
0:4
08.04.2024
Real Aquila
Los Rojiblancos
0:2
13.04.2024
U.S. Baloneri
Primavera Apud Montes
3:0
13.04.2024
Spaziale F.C.
FSV Lok Dresden
1:3
13.04.2024
Real Aquila
Crespano F.C.
1:0
13.04.2024
Los Rojiblancos
ALL BLACKS
0:1
15.04.2024
ALL BLACKS
U.S. Baloneri
1:0
15.04.2024
Spaziale F.C.
Real Aquila
1:2
15.04.2024
FSV Lok Dresden
Crespano F.C.
0:0
15.04.2024
Primavera Apud Montes
Los Rojiblancos
5:2
20.04.2024
U.S. Baloneri
Real Aquila
1:2
20.04.2024
ALL BLACKS
Spaziale F.C.
4:0
20.04.2024
Crespano F.C.
Primavera Apud Montes
3:0
20.04.2024
Los Rojiblancos
FSV Lok Dresden
2:0
22.04.2024
Spaziale F.C.
U.S. Baloneri
2:0
22.04.2024
Los Rojiblancos
Crespano F.C.
2:1
22.04.2024
Primavera Apud Montes
FSV Lok Dresden
0:6
22.04.2024
ALL BLACKS
Real Aquila
2:2
27.04.2024
U.S. Baloneri
Crespano F.C.
2:0
27.04.2024
Spaziale F.C.
Los Rojiblancos
0:5
27.04.2024
FSV Lok Dresden
ALL BLACKS
0:0
27.04.2024
Real Aquila
Primavera Apud Montes
6:0
29.04.2024
Los Rojiblancos
U.S. Baloneri
2:0
29.04.2024
Crespano F.C.
Spaziale F.C.
1:4
29.04.2024
Real Aquila
FSV Lok Dresden
5:2
29.04.2024
Primavera Apud Montes
ALL BLACKS
0:7
04.05.2024
U.S. Baloneri
FSV Lok Dresden
0:4
04.05.2024
Spaziale F.C.
Primavera Apud Montes
4:1
04.05.2024
ALL BLACKS
Crespano F.C.
2:1
04.05.2024
Los Rojiblancos
Real Aquila
1:1
06.05.2024
Primavera Apud Montes
U.S. Baloneri
0:6
06.05.2024
FSV Lok Dresden
Spaziale F.C.
4:1
06.05.2024
Crespano F.C.
Real Aquila
0:4
06.05.2024
ALL BLACKS
Los Rojiblancos
1:0
11.05.2024
U.S. Baloneri
ALL BLACKS
1:1
11.05.2024
Real Aquila
Spaziale F.C.
4:0
11.05.2024
Crespano F.C.
FSV Lok Dresden
0:2
11.05.2024
Los Rojiblancos
Primavera Apud Montes
5:0
13.05.2024
Real Aquila
U.S. Baloneri
2:0
13.05.2024
Spaziale F.C.
ALL BLACKS
0:3
13.05.2024
Primavera Apud Montes
Crespano F.C.
0:3
13.05.2024
FSV Lok Dresden
Los Rojiblancos
0:2
Note
: Opgivelse af kampe i den indledende runde, efter slutspillet er blevet planlagt, ignoreres. Slutspilskampe kan ikke opgives af tekniske årsager.