Tid:

Kommunikation
Public account
  PRO Zone
1129 credits
Køb credits
Du er på den offentlige konto. Hvis du vil spille spillet, eller deltage i en diskussion, skal du logge ind. Hvis du er ny bruger, skal du registrere dig først.

  Pokalvindernes turnering

791 985 387
Officiel PPM side på Facebook
Synes godt om vores Facebook-side og få seneste nyt før alle andre.
Næste kamp
FC Rio
Liga kamp
17.09.2019 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Region:

  Gruppe: Sæson:

Gruppe 1

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ungarn AceKing FC 3 2 0 1 6 7:6 +1
2 Sverige aik ohamn 3 2 0 1 6 7:6 +1
3 Østrig FC Deswirdnix 2010 3 1 0 2 3 5:5 0
4 Bulgarien LIVER_POOL 3 1 0 2 3 7:9 -2

Gruppe 2

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italien GS Lecce 3 3 0 0 9 7:2 +5
2 Polen Niedźwiedzie 3 1 1 1 4 2:2 0
3 Slovenien MUZZA 3 1 0 2 3 2:4 -2
4 Schweiz FC Wieselflink 3 0 1 2 1 2:5 -3

Gruppe 3

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bosnien og Herzegovina Romanticari 3 2 0 1 6 8:3 +5
2 Slovakiet Moroms Ladies 3 2 0 1 6 6:1 +5
3 Rumænien FC CORVINUL HUNEDOARA 3 2 0 1 6 5:2 +3
4 England Gunners f.c 3 0 0 3 0 0:13 -13

Gruppe 4

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 England FC Red`s 3 2 0 1 6 7:4 +3
2 Frankrig Black Dragon 3 2 0 1 6 5:3 +2
3 Ungarn FC Bendegúz 3 2 0 1 6 4:5 -1
4 Bosnien og Herzegovina FC Estradam Sarajevo 3 0 0 3 0 3:7 -4

Gruppe 5

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Tjekkiet Blažej Team 3 2 0 1 6 8:3 +5
2 Portugal Milheiroense F. C. 3 1 1 1 4 5:5 0
3 Finland Lähteelä Xpress 3 1 1 1 4 2:5 -3
4 Serbien BalkanExpres 3 1 0 2 3 3:5 -2

Gruppe 6

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italien Arci Le Pescine 3 2 1 0 7 7:1 +6
2 Serbien FK LORIS 3 1 1 1 4 1:1 0
3 Schweiz FC Reussdamm 3 1 0 2 3 3:4 -1
4 Rumænien F.C.Tanaru Suseni 3 1 0 2 3 2:7 -5

Gruppe 7

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Letland FC ''Jurmala" 3 3 0 0 9 9:3 +6
2 Spanien Clube Esportivo Saudade 3 1 1 1 4 10:4 +6
3 Sverige Lurifax FK 3 1 0 2 3 2:11 -9
4 Slovakiet Lokomotíva Košice 3 0 1 2 1 1:4 -3

Gruppe 8

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Kroatien Progresivci 3 2 1 0 7 6:0 +6
2 Tjekkiet Kbel´s Lions 3 1 1 1 4 2:1 +1
3 Hviderusland Die Allergie 3 1 0 2 3 1:7 -6
4 Tyrkiet BOZKURT 3 0 2 1 2 0:1 -1

Gruppe 9

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Tyskland HS Hansa 3 2 1 0 7 5:2 +3
2 Bulgarien FC Chobanite 3 2 0 1 6 4:4 0
3 Irland 1898 FC TATRAN PREŠOV 3 1 0 2 3 2:3 -1
4 Norge FFK Hawks FC 3 0 1 2 1 1:3 -2

Gruppe 10

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusland Zvezda 3 3 0 0 9 20:0 +20
2 Kroatien -Manchester United- 3 2 0 1 6 10:3 +7
3 Estland FC Superstars! 3 1 0 2 3 3:7 -4
4 Holland Rotterdam† 3 0 0 3 0 0:23 -23

Gruppe 11

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovenien Whisky team 3 3 0 0 9 7:2 +5
2 Tyskland BV Borussia Dortmund 09 3 1 1 1 4 4:4 0
3 Rumænien fulgerul sf.ilie 3 1 0 2 3 5:6 -1
4 Hviderusland Brest City 3 0 1 2 1 2:6 -4

Gruppe 12

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Kroatien hnk dalma 3 3 0 0 9 9:3 +6
2 Tyrkiet levolevo 3 1 0 2 3 7:5 +2
3 Moldovien FC White Bremen 3 1 0 2 3 1:3 -2
4 Tyskland Eintracht Frankfurt 1899 3 1 0 2 3 1:7 -6

Gruppe 13

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Serbien Bonjito 3 1 2 0 5 3:2 +1
2 Ukraine Demonic 3 1 2 0 5 2:1 +1
3 Slovakiet jb svit 3 1 0 2 3 3:2 +1
4 Grækenland osfp7 3 0 2 1 2 1:4 -3

Gruppe 14

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Finland FC loppi team 3 3 0 0 9 8:1 +7
2 Rusland Лентяи 3 1 1 1 4 5:2 +3
3 Ukraine Любисток 3 1 1 1 4 3:3 0
4 Belgien Colorado Rapids 3 0 0 3 0 1:11 -10

Gruppe 15

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusland PFC Ufa Football de Club 3 2 1 0 7 17:2 +15
2 Østrig WSG Klein St. Paul 3 2 1 0 7 10:3 +7
3 Polen Pozor Krynica 3 1 0 2 3 9:12 -3
4 Israel Maccabi Elieo 3 0 0 3 0 1:20 -19

Gruppe 16

Pos Hold MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovakiet Žilina Maxi Kings 3 2 0 1 6 10:3 +7
2 Danmark PW-Wizards 3 2 0 1 6 6:6 0
3 Letland LĪKĀS KĀJAS 3 1 1 1 4 5:6 -1
4 Bulgarien NikoGiants 3 0 1 2 1 2:8 -6


LOG: soccer_calendar