Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom računu. Ako želite igrati igru ili se priključiti raspravi, morate se logirati. Ako ste novi korisnik, najprije se morate registrirati.

  U17 Svjetsko prvenstvo

810 126 941
Logo turnira
Logo turnira
Vrsta: Sezona: Kolo turnira:

Grupa 1

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Vrijeme
2019-06-22 Srbija Srbija Poljska Poljska 0:0 16:30
2019-06-22 Iran Iran Australija Australija 2:0 15:30
2019-06-22 Engleska Engleska Makedonija Makedonija 4:0 18:30
2019-06-22 Indonezija Indonezija Kina Kina 0:3 10:30
2019-06-29 Iran Iran Srbija Srbija 0:2 15:30
2019-06-29 Australija Australija Poljska Poljska 1:2 10:30
2019-06-29 Kina Kina Engleska Engleska 5:0 10:30
2019-06-29 Makedonija Makedonija Indonezija Indonezija 3:0 15:30
2019-07-06 Srbija Srbija Australija Australija 1:2 16:30
2019-07-06 Poljska Poljska Iran Iran 3:2 16:30
2019-07-06 Engleska Engleska Indonezija Indonezija 3:0 18:30
2019-07-06 Kina Kina Makedonija Makedonija 1:1 10:30
2019-07-13 Engleska Engleska Srbija Srbija 1:1 18:30
2019-07-13 Makedonija Makedonija Poljska Poljska 1:2 15:30
2019-07-13 Iran Iran Kina Kina 1:1 15:30
2019-07-13 Indonezija Indonezija Australija Australija 0:3 10:30
2019-07-20 Srbija Srbija Makedonija Makedonija 1:0 16:30
2019-07-20 Poljska Poljska Engleska Engleska 3:1 16:30
2019-07-20 Indonezija Indonezija Iran Iran 0:3 10:30
2019-07-20 Australija Australija Kina Kina 4:2 10:30
2019-07-27 Kina Kina Srbija Srbija 0:1 10:30
2019-07-27 Poljska Poljska Indonezija Indonezija 3:0 16:30
2019-07-27 Engleska Engleska Iran Iran 2:1 18:30
2019-07-27 Makedonija Makedonija Australija Australija 1:1 15:30
2019-08-03 Srbija Srbija Indonezija Indonezija 3:0 16:30
2019-08-03 Kina Kina Poljska Poljska 0:6 10:30
2019-08-03 Iran Iran Makedonija Makedonija 7:1 15:30
2019-08-03 Australija Australija Engleska Engleska 1:0 10:30
2019-10-12 Poljska Poljska Srbija Srbija 0:3 16:30
2019-10-12 Australija Australija Iran Iran 0:1 10:30
2019-10-12 Makedonija Makedonija Engleska Engleska 1:0 15:30
2019-10-12 Kina Kina Indonezija Indonezija 3:0 10:30
2019-10-19 Srbija Srbija Iran Iran 1:0 16:30
2019-10-19 Poljska Poljska Australija Australija 1:1 16:30
2019-10-19 Engleska Engleska Kina Kina 7:0 18:30
2019-10-19 Indonezija Indonezija Makedonija Makedonija 0:3 10:30
2019-10-26 Australija Australija Srbija Srbija 1:1 10:30
2019-10-26 Iran Iran Poljska Poljska 0:0 15:30
2019-10-26 Indonezija Indonezija Engleska Engleska 0:3 10:30
2019-10-26 Makedonija Makedonija Kina Kina 3:0 15:30
2019-11-02 Srbija Srbija Engleska Engleska 2:0 16:30
2019-11-02 Poljska Poljska Makedonija Makedonija 2:0 16:30
2019-11-02 Kina Kina Iran Iran 0:3 10:30
2019-11-02 Australija Australija Indonezija Indonezija 3:0 10:30
2019-11-09 Makedonija Makedonija Srbija Srbija 1:1 15:30
2019-11-09 Engleska Engleska Poljska Poljska 3:0 18:30
2019-11-09 Iran Iran Indonezija Indonezija 3:0 15:30
2019-11-09 Kina Kina Australija Australija 0:4 10:30
2019-11-16 Srbija Srbija Kina Kina 7:0 16:30
2019-11-16 Indonezija Indonezija Poljska Poljska 0:3 10:30
2019-11-16 Iran Iran Engleska Engleska 3:0 15:30
2019-11-16 Australija Australija Makedonija Makedonija 1:2 10:30
2019-11-23 Indonezija Indonezija Srbija Srbija 0:3 10:30
2019-11-23 Poljska Poljska Kina Kina 5:0 16:30
2019-11-23 Makedonija Makedonija Iran Iran 0:4 15:30
2019-11-23 Engleska Engleska Australija Australija 2:2 18:30

Grupa 2

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Vrijeme
2019-06-22 Slovačka Slovačka Njemačka Njemačka 3:0 16:30
2019-06-22 Belgija Belgija Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina 2:0 17:30
2019-06-22 Peru Peru Irska Irska 1:2 20:30
2019-06-22 Škotska Škotska Saudijska Arabija Saudijska Arabija 1:1 18:30
2019-06-29 Belgija Belgija Slovačka Slovačka 1:1 17:30
2019-06-29 Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Njemačka Njemačka 0:5 16:30
2019-06-29 Saudijska Arabija Saudijska Arabija Peru Peru 1:0 15:30
2019-06-29 Irska Irska Škotska Škotska 3:0 18:30
2019-07-06 Slovačka Slovačka Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina 3:1 16:30
2019-07-06 Njemačka Njemačka Belgija Belgija 2:1 17:30
2019-07-06 Peru Peru Škotska Škotska 4:0 20:30
2019-07-06 Saudijska Arabija Saudijska Arabija Irska Irska 0:0 15:30
2019-07-13 Peru Peru Slovačka Slovačka 0:1 20:30
2019-07-13 Irska Irska Njemačka Njemačka 0:1 18:30
2019-07-13 Belgija Belgija Saudijska Arabija Saudijska Arabija 3:1 17:30
2019-07-13 Škotska Škotska Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina 1:1 18:30
2019-07-20 Slovačka Slovačka Irska Irska 4:0 16:30
2019-07-20 Njemačka Njemačka Peru Peru 1:1 17:30
2019-07-20 Škotska Škotska Belgija Belgija 1:0 18:30
2019-07-20 Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Saudijska Arabija Saudijska Arabija 4:0 16:30
2019-07-27 Saudijska Arabija Saudijska Arabija Slovačka Slovačka 0:1 15:30
2019-07-27 Njemačka Njemačka Škotska Škotska 1:0 17:30
2019-07-27 Peru Peru Belgija Belgija 2:0 20:30
2019-07-27 Irska Irska Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina 1:0 18:30
2019-08-03 Slovačka Slovačka Škotska Škotska 2:0 16:30
2019-08-03 Saudijska Arabija Saudijska Arabija Njemačka Njemačka 0:0 15:30
2019-08-03 Belgija Belgija Irska Irska 1:2 17:30
2019-08-03 Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Peru Peru 0:1 16:30
2019-10-12 Njemačka Njemačka Slovačka Slovačka 4:1 17:30
2019-10-12 Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Belgija Belgija 2:3 16:30
2019-10-12 Irska Irska Peru Peru 2:1 18:30
2019-10-12 Saudijska Arabija Saudijska Arabija Škotska Škotska 0:0 15:30
2019-10-19 Slovačka Slovačka Belgija Belgija 0:2 16:30
2019-10-19 Njemačka Njemačka Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina 3:1 17:30
2019-10-19 Peru Peru Saudijska Arabija Saudijska Arabija 2:0 20:30
2019-10-19 Škotska Škotska Irska Irska 1:0 18:30
2019-10-26 Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Slovačka Slovačka 1:2 16:30
2019-10-26 Belgija Belgija Njemačka Njemačka 0:3 17:30
2019-10-26 Škotska Škotska Peru Peru 0:6 18:30
2019-10-26 Irska Irska Saudijska Arabija Saudijska Arabija 1:0 18:30
2019-11-02 Slovačka Slovačka Peru Peru 5:0 16:30
2019-11-02 Njemačka Njemačka Irska Irska 3:1 17:30
2019-11-02 Saudijska Arabija Saudijska Arabija Belgija Belgija 3:1 15:30
2019-11-02 Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Škotska Škotska 5:0 16:30
2019-11-09 Irska Irska Slovačka Slovačka 0:2 18:30
2019-11-09 Peru Peru Njemačka Njemačka 4:0 20:30
2019-11-09 Belgija Belgija Škotska Škotska 1:0 17:30
2019-11-09 Saudijska Arabija Saudijska Arabija Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina 1:1 15:30
2019-11-16 Slovačka Slovačka Saudijska Arabija Saudijska Arabija 0:4 16:30
2019-11-16 Škotska Škotska Njemačka Njemačka 0:7 18:30
2019-11-16 Belgija Belgija Peru Peru 2:1 17:30
2019-11-16 Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Irska Irska 1:0 16:30
2019-11-23 Škotska Škotska Slovačka Slovačka 1:3 18:30
2019-11-23 Njemačka Njemačka Saudijska Arabija Saudijska Arabija 0:1 17:30
2019-11-23 Irska Irska Belgija Belgija 0:0 18:30
2019-11-23 Peru Peru Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina 0:0 20:30

Grupa 3

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Vrijeme
2019-06-22 Argentina Argentina SAD SAD 2:2 20:30
2019-06-22 Rumunjska Rumunjska Turska Turska 0:1 15:30
2019-06-22 Portugal Portugal Izrael Izrael 2:4 18:30
2019-06-22 Azerbajdžan Azerbajdžan Egipat Egipat 3:0 10:30
2019-06-29 Rumunjska Rumunjska Argentina Argentina 1:2 15:30
2019-06-29 Turska Turska SAD SAD 1:1 15:30
2019-06-29 Egipat Egipat Portugal Portugal 0:3 15:30
2019-06-29 Izrael Izrael Azerbajdžan Azerbajdžan 1:1 15:30
2019-07-06 Argentina Argentina Turska Turska 1:1 20:30
2019-07-06 SAD SAD Rumunjska Rumunjska 0:2 20:30
2019-07-06 Portugal Portugal Azerbajdžan Azerbajdžan 5:0 18:30
2019-07-06 Egipat Egipat Izrael Izrael 0:3 15:30
2019-07-13 Portugal Portugal Argentina Argentina 1:1 18:30
2019-07-13 Izrael Izrael SAD SAD 2:2 15:30
2019-07-13 Rumunjska Rumunjska Egipat Egipat 3:0 15:30
2019-07-13 Azerbajdžan Azerbajdžan Turska Turska 0:1 10:30
2019-07-20 Argentina Argentina Izrael Izrael 3:0 20:30
2019-07-20 SAD SAD Portugal Portugal 0:0 20:30
2019-07-20 Azerbajdžan Azerbajdžan Rumunjska Rumunjska 0:3 10:30
2019-07-20 Turska Turska Egipat Egipat 3:0 15:30
2019-07-27 Egipat Egipat Argentina Argentina 0:3 15:30
2019-07-27 SAD SAD Azerbajdžan Azerbajdžan 2:1 20:30
2019-07-27 Portugal Portugal Rumunjska Rumunjska 2:1 18:30
2019-07-27 Izrael Izrael Turska Turska 0:3 15:30
2019-08-03 Argentina Argentina Azerbajdžan Azerbajdžan 2:0 20:30
2019-08-03 Egipat Egipat SAD SAD 0:3 15:30
2019-08-03 Rumunjska Rumunjska Izrael Izrael 4:1 15:30
2019-08-03 Turska Turska Portugal Portugal 0:3 15:30
2019-10-12 SAD SAD Argentina Argentina 0:1 20:30
2019-10-12 Turska Turska Rumunjska Rumunjska 0:0 15:30
2019-10-12 Izrael Izrael Portugal Portugal 0:3 15:30
2019-10-12 Egipat Egipat Azerbajdžan Azerbajdžan 0:3 15:30
2019-10-19 Argentina Argentina Rumunjska Rumunjska 0:0 20:30
2019-10-19 SAD SAD Turska Turska 0:1 20:30
2019-10-19 Portugal Portugal Egipat Egipat 3:0 18:30
2019-10-19 Azerbajdžan Azerbajdžan Izrael Izrael 0:0 10:30
2019-10-26 Turska Turska Argentina Argentina 1:0 15:30
2019-10-26 Rumunjska Rumunjska SAD SAD 1:1 15:30
2019-10-26 Azerbajdžan Azerbajdžan Portugal Portugal 0:3 10:30
2019-10-26 Izrael Izrael Egipat Egipat 3:0 15:30
2019-11-02 Argentina Argentina Portugal Portugal 1:2 20:30
2019-11-02 SAD SAD Izrael Izrael 7:0 20:30
2019-11-02 Egipat Egipat Rumunjska Rumunjska 0:3 15:30
2019-11-02 Turska Turska Azerbajdžan Azerbajdžan 2:0 15:30
2019-11-09 Izrael Izrael Argentina Argentina 0:2 15:30
2019-11-09 Portugal Portugal SAD SAD 2:5 18:30
2019-11-09 Rumunjska Rumunjska Azerbajdžan Azerbajdžan 1:0 15:30
2019-11-09 Egipat Egipat Turska Turska 0:3 15:30
2019-11-16 Argentina Argentina Egipat Egipat 3:0 20:30
2019-11-16 Azerbajdžan Azerbajdžan SAD SAD 1:0 10:30
2019-11-16 Rumunjska Rumunjska Portugal Portugal 1:3 15:30
2019-11-16 Turska Turska Izrael Izrael 2:0 15:30
2019-11-23 Azerbajdžan Azerbajdžan Argentina Argentina 0:0 10:30
2019-11-23 SAD SAD Egipat Egipat 3:0 20:30
2019-11-23 Izrael Izrael Rumunjska Rumunjska 0:3 15:30
2019-11-23 Portugal Portugal Turska Turska 2:0 18:30

Grupa 4

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Vrijeme
2019-06-22 Češka Republika Češka Republika Austrija Austrija 5:0 17:30
2019-06-22 Francuska Francuska Urugvaj Urugvaj 5:0 17:30
2019-06-22 Nizozemska Nizozemska Japan Japan 1:0 17:30
2019-06-22 Kazahstan Kazahstan Norveška Norveška 6:2 10:30
2019-06-29 Francuska Francuska Češka Republika Češka Republika 1:1 17:30
2019-06-29 Urugvaj Urugvaj Austrija Austrija 0:0 20:30
2019-06-29 Norveška Norveška Nizozemska Nizozemska 0:2 17:30
2019-06-29 Japan Japan Kazahstan Kazahstan 3:1 10:30
2019-07-06 Češka Republika Češka Republika Urugvaj Urugvaj 1:0 17:30
2019-07-06 Austrija Austrija Francuska Francuska 1:1 17:30
2019-07-06 Nizozemska Nizozemska Kazahstan Kazahstan 5:0 17:30
2019-07-06 Norveška Norveška Japan Japan 2:0 17:30
2019-07-13 Nizozemska Nizozemska Češka Republika Češka Republika 1:2 17:30
2019-07-13 Japan Japan Austrija Austrija 1:3 10:30
2019-07-13 Francuska Francuska Norveška Norveška 4:0 17:30
2019-07-13 Kazahstan Kazahstan Urugvaj Urugvaj 2:2 10:30
2019-07-20 Češka Republika Češka Republika Japan Japan 2:0 17:30
2019-07-20 Austrija Austrija Nizozemska Nizozemska 2:1 17:30
2019-07-20 Kazahstan Kazahstan Francuska Francuska 0:3 10:30
2019-07-20 Urugvaj Urugvaj Norveška Norveška 1:0 20:30
2019-07-27 Norveška Norveška Češka Republika Češka Republika 1:3 17:30
2019-07-27 Austrija Austrija Kazahstan Kazahstan 5:0 17:30
2019-07-27 Nizozemska Nizozemska Francuska Francuska 1:1 17:30
2019-07-27 Japan Japan Urugvaj Urugvaj 2:3 10:30
2019-08-03 Češka Republika Češka Republika Kazahstan Kazahstan 5:0 17:30
2019-08-03 Norveška Norveška Austrija Austrija 0:2 17:30
2019-08-03 Francuska Francuska Japan Japan 6:0 17:30
2019-08-03 Urugvaj Urugvaj Nizozemska Nizozemska 0:0 20:30
2019-10-12 Austrija Austrija Češka Republika Češka Republika 0:0 17:30
2019-10-12 Urugvaj Urugvaj Francuska Francuska 2:3 20:30
2019-10-12 Japan Japan Nizozemska Nizozemska 0:4 10:30
2019-10-12 Norveška Norveška Kazahstan Kazahstan 0:1 17:30
2019-10-19 Češka Republika Češka Republika Francuska Francuska 2:0 17:30
2019-10-19 Austrija Austrija Urugvaj Urugvaj 1:0 17:30
2019-10-19 Nizozemska Nizozemska Norveška Norveška 6:0 17:30
2019-10-19 Kazahstan Kazahstan Japan Japan 2:0 10:30
2019-10-26 Urugvaj Urugvaj Češka Republika Češka Republika 1:3 20:30
2019-10-26 Francuska Francuska Austrija Austrija 2:1 17:30
2019-10-26 Kazahstan Kazahstan Nizozemska Nizozemska 0:6 10:30
2019-10-26 Japan Japan Norveška Norveška 0:0 10:30
2019-11-02 Češka Republika Češka Republika Nizozemska Nizozemska 4:0 17:30
2019-11-02 Austrija Austrija Japan Japan 2:1 17:30
2019-11-02 Norveška Norveška Francuska Francuska 2:2 17:30
2019-11-02 Urugvaj Urugvaj Kazahstan Kazahstan 0:2 20:30
2019-11-09 Japan Japan Češka Republika Češka Republika 1:5 10:30
2019-11-09 Nizozemska Nizozemska Austrija Austrija 0:2 17:30
2019-11-09 Francuska Francuska Kazahstan Kazahstan 3:1 17:30
2019-11-09 Norveška Norveška Urugvaj Urugvaj 0:0 17:30
2019-11-16 Češka Republika Češka Republika Norveška Norveška 4:0 17:30
2019-11-16 Kazahstan Kazahstan Austrija Austrija 4:1 10:30
2019-11-16 Francuska Francuska Nizozemska Nizozemska 1:0 17:30
2019-11-16 Urugvaj Urugvaj Japan Japan 1:1 20:30
2019-11-23 Kazahstan Kazahstan Češka Republika Češka Republika 0:6 10:30
2019-11-23 Austrija Austrija Norveška Norveška 0:4 17:30
2019-11-23 Japan Japan Francuska Francuska 0:5 10:30
2019-11-23 Nizozemska Nizozemska Urugvaj Urugvaj 2:0 17:30

Grupa 5

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Vrijeme
2019-06-22 Latvija Latvija Brazil Brazil 0:2 15:30
2019-06-22 Finska Finska Španjolska Španjolska 3:0 16:30
2019-06-22 Maroko Maroko Moldavija Moldavija 1:0 15:30
2019-06-22 Meksiko Meksiko Grčka Grčka 0:1 20:30
2019-06-29 Finska Finska Latvija Latvija 1:1 16:30
2019-06-29 Španjolska Španjolska Brazil Brazil 3:1 18:30
2019-06-29 Grčka Grčka Maroko Maroko 2:2 15:30
2019-06-29 Moldavija Moldavija Meksiko Meksiko 1:0 15:30
2019-07-06 Latvija Latvija Španjolska Španjolska 1:1 15:30
2019-07-06 Brazil Brazil Finska Finska 1:0 20:30
2019-07-06 Maroko Maroko Meksiko Meksiko 0:0 15:30
2019-07-06 Grčka Grčka Moldavija Moldavija 1:0 15:30
2019-07-13 Maroko Maroko Latvija Latvija 2:0 15:30
2019-07-13 Moldavija Moldavija Brazil Brazil 0:3 15:30
2019-07-13 Finska Finska Grčka Grčka 3:0 16:30
2019-07-13 Meksiko Meksiko Španjolska Španjolska 0:1 20:30
2019-07-20 Latvija Latvija Moldavija Moldavija 2:2 15:30
2019-07-20 Brazil Brazil Maroko Maroko 2:0 20:30
2019-07-20 Meksiko Meksiko Finska Finska 0:1 20:30
2019-07-20 Španjolska Španjolska Grčka Grčka 2:1 18:30
2019-07-27 Grčka Grčka Latvija Latvija 0:2 15:30
2019-07-27 Brazil Brazil Meksiko Meksiko 5:0 20:30
2019-07-27 Maroko Maroko Finska Finska 0:0 15:30
2019-07-27 Moldavija Moldavija Španjolska Španjolska 4:1 15:30
2019-08-03 Latvija Latvija Meksiko Meksiko 5:0 15:30
2019-08-03 Grčka Grčka Brazil Brazil 3:2 15:30
2019-08-03 Finska Finska Moldavija Moldavija 4:0 16:30
2019-08-03 Španjolska Španjolska Maroko Maroko 1:0 18:30
2019-10-12 Brazil Brazil Latvija Latvija 2:0 20:30
2019-10-12 Španjolska Španjolska Finska Finska 0:2 18:30
2019-10-12 Moldavija Moldavija Maroko Maroko 3:0 15:30
2019-10-12 Grčka Grčka Meksiko Meksiko 0:1 15:30
2019-10-19 Latvija Latvija Finska Finska 2:0 15:30
2019-10-19 Brazil Brazil Španjolska Španjolska 1:1 20:30
2019-10-19 Maroko Maroko Grčka Grčka 0:3 15:30
2019-10-19 Meksiko Meksiko Moldavija Moldavija 2:2 20:30
2019-10-26 Španjolska Španjolska Latvija Latvija 2:1 18:30
2019-10-26 Finska Finska Brazil Brazil 2:0 16:30
2019-10-26 Meksiko Meksiko Maroko Maroko 3:0 20:30
2019-10-26 Moldavija Moldavija Grčka Grčka 0:1 15:30
2019-11-02 Latvija Latvija Maroko Maroko 3:0 15:30
2019-11-02 Brazil Brazil Moldavija Moldavija 0:1 20:30
2019-11-02 Grčka Grčka Finska Finska 0:2 15:30
2019-11-02 Španjolska Španjolska Meksiko Meksiko 5:0 18:30
2019-11-09 Moldavija Moldavija Latvija Latvija 2:3 15:30
2019-11-09 Maroko Maroko Brazil Brazil 0:3 15:30
2019-11-09 Finska Finska Meksiko Meksiko 6:0 16:30
2019-11-09 Grčka Grčka Španjolska Španjolska 0:0 15:30
2019-11-16 Latvija Latvija Grčka Grčka 3:0 15:30
2019-11-16 Meksiko Meksiko Brazil Brazil 0:0 20:30
2019-11-16 Finska Finska Maroko Maroko 3:0 16:30
2019-11-16 Španjolska Španjolska Moldavija Moldavija 0:0 18:30
2019-11-23 Meksiko Meksiko Latvija Latvija 0:2 20:30
2019-11-23 Brazil Brazil Grčka Grčka 2:0 20:30
2019-11-23 Moldavija Moldavija Finska Finska 1:1 15:30
2019-11-23 Maroko Maroko Španjolska Španjolska 0:3 15:30

Grupa 6

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Vrijeme
2019-06-22 Slovenija Slovenija Mađarska Mađarska 0:1 16:30
2019-06-22 Tajvan Tajvan Danska Danska 0:1 10:30
2019-06-22 Litva Litva Kolumbija Kolumbija 2:2 15:30
2019-06-22 Crna Gora Crna Gora Paragvaj Paragvaj 0:1 15:30
2019-06-29 Tajvan Tajvan Slovenija Slovenija 1:1 10:30
2019-06-29 Danska Danska Mađarska Mađarska 1:1 17:30
2019-06-29 Paragvaj Paragvaj Litva Litva 0:0 20:30
2019-06-29 Kolumbija Kolumbija Crna Gora Crna Gora 2:1 20:30
2019-07-06 Slovenija Slovenija Danska Danska 1:0 16:30
2019-07-06 Mađarska Mađarska Tajvan Tajvan 2:0 16:30
2019-07-06 Litva Litva Crna Gora Crna Gora 3:3 15:30
2019-07-06 Paragvaj Paragvaj Kolumbija Kolumbija 1:0 20:30
2019-07-13 Litva Litva Slovenija Slovenija 1:6 15:30
2019-07-13 Kolumbija Kolumbija Mađarska Mađarska 0:1 20:30
2019-07-13 Tajvan Tajvan Paragvaj Paragvaj 1:0 10:30
2019-07-13 Crna Gora Crna Gora Danska Danska 0:1 15:30
2019-07-20 Slovenija Slovenija Kolumbija Kolumbija 0:1 16:30
2019-07-20 Mađarska Mađarska Litva Litva 1:2 16:30
2019-07-20 Crna Gora Crna Gora Tajvan Tajvan 1:2 15:30
2019-07-20 Danska Danska Paragvaj Paragvaj 4:0 17:30
2019-07-27 Paragvaj Paragvaj Slovenija Slovenija 0:2 20:30
2019-07-27 Mađarska Mađarska Crna Gora Crna Gora 2:0 16:30
2019-07-27 Litva Litva Tajvan Tajvan 2:1 15:30
2019-07-27 Kolumbija Kolumbija Danska Danska 3:0 20:30
2019-08-03 Slovenija Slovenija Crna Gora Crna Gora 2:1 16:30
2019-08-03 Paragvaj Paragvaj Mađarska Mađarska 0:0 20:30
2019-08-03 Tajvan Tajvan Kolumbija Kolumbija 0:0 10:30
2019-08-03 Danska Danska Litva Litva 1:5 17:30
2019-10-12 Mađarska Mađarska Slovenija Slovenija 2:0 16:30
2019-10-12 Danska Danska Tajvan Tajvan 2:0 17:30
2019-10-12 Kolumbija Kolumbija Litva Litva 0:0 20:30
2019-10-12 Paragvaj Paragvaj Crna Gora Crna Gora 1:2 20:30
2019-10-19 Slovenija Slovenija Tajvan Tajvan 0:1 16:30
2019-10-19 Mađarska Mađarska Danska Danska 2:0 16:30
2019-10-19 Litva Litva Paragvaj Paragvaj 2:0 15:30
2019-10-19 Crna Gora Crna Gora Kolumbija Kolumbija 0:1 15:30
2019-10-26 Danska Danska Slovenija Slovenija 1:0 17:30
2019-10-26 Tajvan Tajvan Mađarska Mađarska 2:1 10:30
2019-10-26 Crna Gora Crna Gora Litva Litva 1:0 15:30
2019-10-26 Kolumbija Kolumbija Paragvaj Paragvaj 0:0 20:30
2019-11-02 Slovenija Slovenija Litva Litva 3:0 16:30
2019-11-02 Mađarska Mađarska Kolumbija Kolumbija 1:1 16:30
2019-11-02 Paragvaj Paragvaj Tajvan Tajvan 2:4 20:30
2019-11-02 Danska Danska Crna Gora Crna Gora 5:0 17:30
2019-11-09 Kolumbija Kolumbija Slovenija Slovenija 0:0 20:30
2019-11-09 Litva Litva Mađarska Mađarska 0:5 15:30
2019-11-09 Tajvan Tajvan Crna Gora Crna Gora 6:1 10:30
2019-11-09 Paragvaj Paragvaj Danska Danska 0:1 20:30
2019-11-16 Slovenija Slovenija Paragvaj Paragvaj 4:0 16:30
2019-11-16 Crna Gora Crna Gora Mađarska Mađarska 0:1 15:30
2019-11-16 Tajvan Tajvan Litva Litva 3:1 10:30
2019-11-16 Danska Danska Kolumbija Kolumbija 4:1 17:30
2019-11-23 Crna Gora Crna Gora Slovenija Slovenija 1:4 15:30
2019-11-23 Mađarska Mađarska Paragvaj Paragvaj 0:0 16:30
2019-11-23 Kolumbija Kolumbija Tajvan Tajvan 2:1 20:30
2019-11-23 Litva Litva Danska Danska 4:0 15:30

Grupa 7

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Vrijeme
2019-06-22 Italija Italija Hrvatska Hrvatska 1:3 16:30
2019-06-22 Švicarska Švicarska Venecuela Venecuela 0:2 17:30
2019-06-22 Ukrajina Ukrajina Estonija Estonija 2:1 15:30
2019-06-22 Malezija Malezija Indija Indija 0:6 10:30
2019-06-29 Švicarska Švicarska Italija Italija 2:0 17:30
2019-06-29 Venecuela Venecuela Hrvatska Hrvatska 1:1 20:30
2019-06-29 Indija Indija Ukrajina Ukrajina 1:3 10:30
2019-06-29 Estonija Estonija Malezija Malezija 7:0 15:30
2019-07-06 Italija Italija Venecuela Venecuela 2:0 16:30
2019-07-06 Hrvatska Hrvatska Švicarska Švicarska 2:1 16:30
2019-07-06 Ukrajina Ukrajina Malezija Malezija 8:0 15:30
2019-07-06 Indija Indija Estonija Estonija 2:0 10:30
2019-07-13 Ukrajina Ukrajina Italija Italija 1:0 15:30
2019-07-13 Estonija Estonija Hrvatska Hrvatska 1:1 15:30
2019-07-13 Švicarska Švicarska Indija Indija 3:2 17:30
2019-07-13 Malezija Malezija Venecuela Venecuela 0:6 10:30
2019-07-20 Italija Italija Estonija Estonija 1:0 16:30
2019-07-20 Hrvatska Hrvatska Ukrajina Ukrajina 2:0 16:30
2019-07-20 Malezija Malezija Švicarska Švicarska 0:9 10:30
2019-07-20 Venecuela Venecuela Indija Indija 6:0 20:30
2019-07-27 Indija Indija Italija Italija 1:7 10:30
2019-07-27 Hrvatska Hrvatska Malezija Malezija 8:0 16:30
2019-07-27 Ukrajina Ukrajina Švicarska Švicarska 1:1 15:30
2019-07-27 Estonija Estonija Venecuela Venecuela 1:1 15:30
2019-08-03 Italija Italija Malezija Malezija 10:0 16:30
2019-08-03 Indija Indija Hrvatska Hrvatska 0:3 10:30
2019-08-03 Švicarska Švicarska Estonija Estonija 2:1 17:30
2019-08-03 Venecuela Venecuela Ukrajina Ukrajina 1:0 20:30
2019-10-12 Hrvatska Hrvatska Italija Italija 5:1 16:30
2019-10-12 Venecuela Venecuela Švicarska Švicarska 2:1 20:30
2019-10-12 Estonija Estonija Ukrajina Ukrajina 1:1 15:30
2019-10-12 Indija Indija Malezija Malezija 7:0 10:30
2019-10-19 Italija Italija Švicarska Švicarska 0:0 16:30
2019-10-19 Hrvatska Hrvatska Venecuela Venecuela 1:0 16:30
2019-10-19 Ukrajina Ukrajina Indija Indija 1:0 15:30
2019-10-19 Malezija Malezija Estonija Estonija 0:8 10:30
2019-10-26 Venecuela Venecuela Italija Italija 0:1 20:30
2019-10-26 Švicarska Švicarska Hrvatska Hrvatska 2:0 17:30
2019-10-26 Malezija Malezija Ukrajina Ukrajina 0:6 10:30
2019-10-26 Estonija Estonija Indija Indija 4:0 15:30
2019-11-02 Italija Italija Ukrajina Ukrajina 0:0 16:30
2019-11-02 Hrvatska Hrvatska Estonija Estonija 0:2 16:30
2019-11-02 Indija Indija Švicarska Švicarska 1:1 10:30
2019-11-02 Venecuela Venecuela Malezija Malezija 8:0 20:30
2019-11-09 Estonija Estonija Italija Italija 1:3 15:30
2019-11-09 Ukrajina Ukrajina Hrvatska Hrvatska 3:1 15:30
2019-11-09 Švicarska Švicarska Malezija Malezija 8:0 17:30
2019-11-09 Indija Indija Venecuela Venecuela 1:1 10:30
2019-11-16 Italija Italija Indija Indija 4:0 16:30
2019-11-16 Malezija Malezija Hrvatska Hrvatska 0:7 10:30
2019-11-16 Švicarska Švicarska Ukrajina Ukrajina 1:0 17:30
2019-11-16 Venecuela Venecuela Estonija Estonija 3:1 20:30
2019-11-23 Malezija Malezija Italija Italija 0:5 10:30
2019-11-23 Hrvatska Hrvatska Indija Indija 1:1 16:30
2019-11-23 Estonija Estonija Švicarska Švicarska 0:5 15:30
2019-11-23 Ukrajina Ukrajina Venecuela Venecuela 0:1 15:30

Grupa 8

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Vrijeme
2019-06-22 Rusija Rusija Bugarska Bugarska 3:4 15:30
2019-06-22 Kanada Kanada Švedska Švedska 4:0 20:30
2019-06-22 Bjelorusija Bjelorusija Čile Čile 3:1 15:30
2019-06-29 Kanada Kanada Rusija Rusija 0:4 20:30
2019-06-29 Švedska Švedska Bugarska Bugarska 0:1 17:30
2019-06-29 Alžir Alžir Bjelorusija Bjelorusija 2:3 15:30
2019-07-06 Rusija Rusija Švedska Švedska 2:0 15:30
2019-07-06 Bugarska Bugarska Kanada Kanada 2:0 15:30
2019-07-06 Alžir Alžir Čile Čile 0:6 15:30
2019-07-13 Bjelorusija Bjelorusija Rusija Rusija 0:3 15:30
2019-07-13 Čile Čile Bugarska Bugarska 0:2 20:30
2019-07-13 Kanada Kanada Alžir Alžir 5:0 20:30
2019-07-20 Rusija Rusija Čile Čile 2:1 15:30
2019-07-20 Bugarska Bugarska Bjelorusija Bjelorusija 0:1 15:30
2019-07-20 Švedska Švedska Alžir Alžir 8:0 17:30
2019-07-27 Alžir Alžir Rusija Rusija 0:5 15:30
2019-07-27 Bjelorusija Bjelorusija Kanada Kanada 1:1 15:30
2019-07-27 Čile Čile Švedska Švedska 1:4 20:30
2019-08-03 Alžir Alžir Bugarska Bugarska 0:4 15:30
2019-08-03 Kanada Kanada Čile Čile 0:1 20:30
2019-08-03 Švedska Švedska Bjelorusija Bjelorusija 2:0 17:30
2019-10-12 Bugarska Bugarska Rusija Rusija 1:0 15:30
2019-10-12 Švedska Švedska Kanada Kanada 4:0 17:30
2019-10-12 Čile Čile Bjelorusija Bjelorusija 0:4 20:30
2019-10-19 Rusija Rusija Kanada Kanada 3:0 15:30
2019-10-19 Bugarska Bugarska Švedska Švedska 0:1 15:30
2019-10-19 Bjelorusija Bjelorusija Alžir Alžir 5:0 15:30
2019-10-26 Švedska Švedska Rusija Rusija 1:0 17:30
2019-10-26 Kanada Kanada Bugarska Bugarska 2:1 20:30
2019-10-26 Čile Čile Alžir Alžir 5:0 20:30
2019-11-02 Rusija Rusija Bjelorusija Bjelorusija 1:0 15:30
2019-11-02 Bugarska Bugarska Čile Čile 6:2 15:30
2019-11-02 Alžir Alžir Kanada Kanada 0:5 15:30
2019-11-09 Čile Čile Rusija Rusija 0:1 20:30
2019-11-09 Bjelorusija Bjelorusija Bugarska Bugarska 0:0 15:30
2019-11-09 Alžir Alžir Švedska Švedska 0:7 15:30
2019-11-16 Rusija Rusija Alžir Alžir 8:0 15:30
2019-11-16 Kanada Kanada Bjelorusija Bjelorusija 0:1 20:30
2019-11-16 Švedska Švedska Čile Čile 5:0 17:30
2019-11-23 Bugarska Bugarska Alžir Alžir 6:0 15:30
2019-11-23 Čile Čile Kanada Kanada 0:2 20:30
2019-11-23 Bjelorusija Bjelorusija Švedska Švedska 1:1 15:30


LOG: soccer_calendar