Online: 94
Vrijeme:
Public account
IV.2
Sezona: 46 (45/112)
Komunikacija
Komunikacija
Pošta
Obavijesti
Forumi
Flash chat
Public account
Public account
Profil
Postavke
Odjava
PRO Zona
1330
kredita
Kupi kredite
Momčad
Vijesti
Info momčadi
Kalendar
Izazovi
Financije
Postavke
Igrači
Igrači
Pregled
Ugovori
Ozljede
Skauti
Statistika
Trening
Sezonski bonusi
Draft
Stadion
Stadion
Objekti
Osoblje
Istraživanje
Obrazovni centar
Sportska akademija
Tržište
Igrači
Osoblje
Tvoje prodaje i ponude
Vaši transferi
Sistem reklamiranja
Utakmica
Sljedeća utakmica
Postava
Taktika
Planiranje
Instant izazovi
Liga
Ligaške novosti
Rezultati
Tablica
Statistika
Momčad dana
Novčana nagrada
Info
Novosti i izjave za javnost
Forumi
Turniri
Nacionalni kup
Liga kup
Liga prvaka
Kup pobjednika kupova
Superliga kup
Države
Kreditni turniri
Međunarodni
Profil države
Senior
Do 20
Do 17
Rezultati
Poredak država
Izbori
Informacije
Vodič
FAQ
Pravila
PPM tim
Pomagači
Vrh
Društvo
Nogometne vijesti
Najdraže momčadi
Flash chat
PPM Televizija
Trenutno ste na javnom računu. Ako želite igrati igru ili se priključiti raspravi, morate se logirati. Ako ste novi korisnik, najprije se morate registrirati.
Prijavi se
registracija
SUPERTURNAJ 2021
sweeny
64 Momčadi
581 kredita
1 152 083 540
Logo turnira
Profil
Registrirane ekipe
Poredak
Utakmice
Doigravanje
Statistika
Konačan plasman
Pozicija
Momčad
1
Bandershtadt
2
FC SOKOL KOSMOVÁ
3
FC Lipovec
4
Zranenie v nasom time
5
NK OMEKŠIVAČ
5
FC Bendegúz†
5
Fc Laindon
5
FK Spartak Chotěšov
9
Harare Caracals
9
PRAPOR - BANDA
9
FC Dzielce
9
Saturn
9
Berolina Stralau†
9
FC Hvězdy Ládví
9
Reading
9
Roman
17
FC Sensacija
17
TJ Tatra Příbor
17
FK FIFI Litvínov
17
AC AMAX RS
17
AFK Havran Veltrusy
17
HURAGAN Jasionka
17
fc havr
17
TJ FC SPARTAK CHODOV
17
BFC Rychnovek
17
Ellka09
17
FC ENERGETICI TŘEBÍȆ
17
FC Labrador71
17
fB5 Smolnice†
17
AC DIABLO NITRA†
17
13 РАЙОН
17
FK Vukovi Beograd
33
FC INVALIDI 64
33
FC Žabaři-Kylešovice
33
MetallurgLutugino†
33
Chelsea Cavaliers
33
Demonic
33
Znovuzrodeni†
33
FC Pantherae Pardubice
33
SK SLAVIA KnO
33
AC Vlkanova 128407 †
33
Liverpool F.C.
33
FC MATROOSE DĚČÍN†
33
BoneCrushers FC†
33
Rosss†
33
PK Podsrp†
33
FC Puxina
33
Bucovina
33
1.FC Tatran Prešov
33
Terra Berladensis
33
FK Meruna
33
Mūmijas
33
IKONIO FC†
33
DANDY UNITED
33
Beateam FC
33
Tiszaszentimre F.C.
33
Szalay Fc†
33
OFK Sliven 2014 91811
33
FC Albrechtice
33
Manchester City FC
33
FC Brasil 96232 †
33
FC Nová Paka
33
LVZaurs99
33
AC Bohnice
Kolo
Utakmica
Domaći
Gostujuća momčad
Konačan rezultat
Kolo 1
1
HURAGAN Jasionka
Saturn
2:1
Kolo 1
2
Saturn
HURAGAN Jasionka
3:0
Kolo 1
1
TJ Tatra Příbor
Roman
1:2
Kolo 1
2
Roman
TJ Tatra Příbor
1:0
Kolo 1
1
FC Labrador71
PRAPOR - BANDA
1:1
Kolo 1
2
PRAPOR - BANDA
FC Labrador71
4:1
Kolo 1
1
FC Dzielce
AC AMAX RS
3:0
Kolo 1
2
AC AMAX RS
FC Dzielce
1:0
Kolo 1
1
TJ FC SPARTAK CHODOV
NK OMEKŠIVAČ
1:1
Kolo 1
2
NK OMEKŠIVAČ
TJ FC SPARTAK CHODOV
2:0
Kolo 1
1
BFC Rychnovek
Bandershtadt
0:5
Kolo 1
2
Bandershtadt
BFC Rychnovek
4:0
Kolo 1
1
FK Vukovi Beograd
Berolina Stralau†
0:0
Kolo 1
2
Berolina Stralau†
FK Vukovi Beograd
2:0
Kolo 1
1
fc havr
FC Lipovec
0:6
Kolo 1
2
FC Lipovec
fc havr
4:0
Kolo 1
1
13 РАЙОН
FC Bendegúz†
0:2
Kolo 1
2
FC Bendegúz†
13 РАЙОН
2:0
Kolo 1
1
FC Sensacija
Reading
0:1
Kolo 1
2
Reading
FC Sensacija
3:0
Kolo 1
1
AFK Havran Veltrusy
Zranenie v nasom time
1:1
Kolo 1
2
Zranenie v nasom time
AFK Havran Veltrusy
1:0
Kolo 1
1
Ellka09
FC Hvězdy Ládví
0:0
Kolo 1
2
FC Hvězdy Ládví
Ellka09
2:1
Kolo 1
1
Fc Laindon
AC DIABLO NITRA†
6:0
Kolo 1
2
AC DIABLO NITRA†
Fc Laindon
0:2
Kolo 1
1
Harare Caracals
fB5 Smolnice†
1:0
Kolo 1
2
fB5 Smolnice†
Harare Caracals
1:1
Kolo 1
1
FK FIFI Litvínov
FC SOKOL KOSMOVÁ
1:2
Kolo 1
2
FC SOKOL KOSMOVÁ
FK FIFI Litvínov
3:0
Kolo 1
1
FK Spartak Chotěšov
FC ENERGETICI TŘEBÍȆ
2:0
Kolo 1
2
FC ENERGETICI TŘEBÍȆ
FK Spartak Chotěšov
1:1
Osmina finala
1
Reading
Bandershtadt
3:1
Osmina finala
1
Fc Laindon
Saturn
2:0
Osmina finala
2
Saturn
Fc Laindon
1:0
Osmina finala
1
FC SOKOL KOSMOVÁ
FC Hvězdy Ládví
1:0
Osmina finala
2
FC Hvězdy Ládví
FC SOKOL KOSMOVÁ
0:0
Osmina finala
1
FC Dzielce
FC Lipovec
1:0
Osmina finala
2
FC Lipovec
FC Dzielce
4:1
Osmina finala
1
FK Spartak Chotěšov
PRAPOR - BANDA
3:0
Osmina finala
2
PRAPOR - BANDA
FK Spartak Chotěšov
0:0
Osmina finala
1
Harare Caracals
Zranenie v nasom time
0:1
Osmina finala
2
Zranenie v nasom time
Harare Caracals
0:0
Osmina finala
1
Berolina Stralau†
NK OMEKŠIVAČ
0:0
Osmina finala
1
Roman
FC Bendegúz†
1:1
Četvrtfinale
1
Fc Laindon
FC Lipovec
0:2
Četvrtfinale
2
FC Lipovec
Fc Laindon
0:1
Četvrtfinale
1
Bandershtadt
NK OMEKŠIVAČ
3:0 F
Četvrtfinale
2
NK OMEKŠIVAČ
Bandershtadt
1:2
Četvrtfinale
1
FK Spartak Chotěšov
Zranenie v nasom time
0:2
Četvrtfinale
2
Zranenie v nasom time
FK Spartak Chotěšov
5:0
Četvrtfinale
1
FC Bendegúz†
FC SOKOL KOSMOVÁ
0:3 F
Četvrtfinale
2
FC SOKOL KOSMOVÁ
FC Bendegúz†
2:0
Polufinale
1
Bandershtadt
FC Lipovec
3:0
Polufinale
1
FC SOKOL KOSMOVÁ
Zranenie v nasom time
1:1
Polufinale
2
Zranenie v nasom time
FC SOKOL KOSMOVÁ
1:2
Za treće mjesto
1
FC Lipovec
Zranenie v nasom time
2:0
Za treće mjesto
2
Zranenie v nasom time
FC Lipovec
0:0
Finale
1
FC SOKOL KOSMOVÁ
Bandershtadt
0:2
Finale
2
Bandershtadt
FC SOKOL KOSMOVÁ
5:1