Je bent op een publieke account. Als je het spel wil spelen of wil meedoen met de discussie moet je inloggen. Als je een nieuwe gebruiker bent, moet je je eerst registreren.
ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ....ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΜΦΙΡΟΠΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ....ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΩΣΤΕ ΒΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ...