فصل | زمان | رویداد | 2 (24/112) | 2010-10-20 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - cmam | 2 (47/112) | 2010-11-12 | تیم تعطیل شد - cmam | 2 (52/112) | 2010-11-17 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - pedro miguel de sa cunha | 2 (75/112) | 2010-12-10 | تیم تعطیل شد - pedro miguel de sa cunha | 2 (85/112) | 2010-12-20 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - pedrolouro | 2 (109/112) | 2011-01-13 | تیم تعطیل شد - pedrolouro | 3 (31/112) | 2011-02-16 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - Rafael Henriques | 3 (112/112) | 2011-05-08 | تیم تعطیل شد - Rafael Henriques | 4 (64/112) | 2011-07-11 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - Peras2000 | 4 (88/112) | 2011-08-04 | تیم تعطیل شد - Peras2000 | 4 (109/112) | 2011-08-25 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - JuddTrump | 5 (20/112) | 2011-09-17 | تیم تعطیل شد - JuddTrump | 5 (20/112) | 2011-09-17 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - rafa109 | 5 (43/112) | 2011-10-10 | تیم تعطیل شد - rafa109 | 5 (43/112) | 2011-10-10 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - carolinamyflor | 5 (66/112) | 2011-11-02 | تیم تعطیل شد - carolinamyflor | 5 (66/112) | 2011-11-02 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - cabral10 | 5 (89/112) | 2011-11-25 | تیم تعطیل شد - cabral10 | 5 (90/112) | 2011-11-26 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - bruno10mendes | 5 (112/112) | 2011-12-19 | تیم تعطیل شد - bruno10mendes | 6 (12/112) | 2011-12-30 | تیم به یک مربی اختصاص داده شد - susanense | 20 (67/112) | 2016-06-09 | تیم تعطیل شد - susanense |
فصل | نام تیم | نتایج |
20 | susanense† |
حذف شده در مرحله 3 جام حذفی |
رتبه 16 در جام لیگ. |
||
رتیه 14 در لیگ II.1. |
||
19 | susanense |
حذف شده در مرحله 4 جام حذفی |
رتبه 12 در جام لیگ. |
||
رتیه 13 در لیگ II.1. |
||
18 | susanense |
حذف شده در مرحله 4 جام حذفی |
رتبه 513 در جام سوپرلیگ. |
||
برد در مرحله سقوط به لیگ II.1. |
||
رتیه 19 در لیگ II.1. |
||
17 | susanense |
حذف شده در مرحله 3 جام حذفی |
رتبه 1 در جام لیگ. |
||
صعود به لیگ II.1. |
||
رتیه 1 در لیگ III.1. |
||
16 | susanense |
حذف شده در مرحله 2 جام حذفی |
رتبه 3 در جام لیگ. |
||
رتیه 3 در لیگ III.1. |
||
15 | susanense |
حذف شده در مرحله 4 جام حذفی |
رتبه 257 در جام سوپرلیگ. |
||
سقوط به لیگ III.1. |
||
رتیه 22 در لیگ II.1. |
||
14 | susanense |
حذف شده در مرحله 3 جام حذفی |
رتبه 1 در جام لیگ. |
||
صعود به لیگ II.1. |
||
رتیه 1 در لیگ III.13. |
||
13 | susanense |
حذف شده در مرحله 4 جام حذفی |
رتبه 2 در جام لیگ. |
||
سقوط به لیگ III.13. |
||
باخت در مرحله سقوط به لیگ II.1. |
||
رتیه 15 در لیگ II.1. |
||
12 | susanense |
حذف شده در مرحله 4 جام حذفی |
رتبه 15 در جام لیگ. |
||
برد در مرحله سقوط به لیگ II.1. |
||
رتیه 16 در لیگ II.1. |
||
11 | susanense |
حذف شده در مرحله 6 جام حذفی |
رتبه 16 در جام لیگ. |
||
برد در مرحله سقوط به لیگ II.1. |
||
رتیه 15 در لیگ II.1. |
||
10 | susanense |
رتبه 33 در جام حذفی. |
رتبه 15 در جام لیگ. |
||
رتبه 1025 در جام سوپرلیگ. |
||
برد در مرحله سقوط به لیگ II.1. |
||
رتیه 15 در لیگ II.1. |
||
9 | susanense |
رتبه 33 در جام حذفی. |
رتبه 1 در جام لیگ. |
||
صعود به لیگ II.1. |
||
رتیه 1 در لیگ III.1. |
||
8 | susanense |
رتبه 65 در جام حذفی. |
رتبه 2 در جام لیگ. |
||
رتیه 3 در لیگ III.1. |
||
7 | susanense |
رتبه 129 در جام حذفی. |
رتبه 10 در جام لیگ. |
||
رتبه 1025 در جام سوپرلیگ. |
||
رتیه 8 در لیگ III.1. |
||
6 | susanense |
رتبه 513 در جام حذفی. |
رتبه 1 در جام لیگ. |
||
صعود به لیگ III.1. |
||
رتیه 1 در لیگ IV.1. |
||
5 | slb benfica |
رتبه 257 در جام حذفی. |
رتبه 16 در جام لیگ. |
||
رتیه 15 در لیگ IV.1. |
||
4 | Team noname 42300 |
حذف شده در مرحله 1 جام حذفی |
به وسیله ی اتحادیه ی فوتبال، به لیگ IV.1 منتقل شد. |
||
رتیه 21 در لیگ IV.20. |
||
3 | Labareda |
حذف شده در مرحله 2 جام حذفی |
رتیه 4 در لیگ IV.20. |
||
2 | Team noname 42300 |
حذف شده در مرحله 1 جام حذفی |
رتیه 22 در لیگ IV.20. |