Čas:

Komunikace
Public account
  PRO Zona
1330 kreditů
Koupit kredity
Momentálně se nacházíš ve veřejném přístupovém kontě. Pokud si chceš zahrát hru nebo přispívat do diskuzí, musíš se přihlásit. Pokud jsi nový uživatel, musíš se zaregistrovat.

  Tiskové zprávy

1 120 110 649
Stát: Liga:

Slovensko spiace tulene 125326 † - Predstavenie a privítanie posíl

Dňa 2.11. náš tím posilnila dvojica hráčov.

Prvým je 19 ročný Srbský pravý obranca Vitomir Klisarič. Prišiel z tímu NMMEPNJAπ za údajnú čiastku 500 000€. Za tento tím odohral 8 zápasov . V defenzíve si svoju robotu skvelo odvádzal a preto sme sa ho rozhodli kúpiť povedal pre tlač majiteľ tímu Richard Kováč.

Druhým hráčom ktorý nás posilnil je 20 ročný Švajčiarsky ľavý útočník Elia Barbot. Prišiel k nám z tímu Frisco ktorý hrá tretiu Českú ligu v 10-tej podlige. Klub za neho údajne zaplatil 997 226€. Predtým ešte pôsobil v najvyššej Švajčiarskej lige. Celkovo za 6 sezón odohral 33zapasov a dokázal v nich nazbierať 43 bodov za 39 gólov a 4 asistencie čo je skvelá bilancia.

Obom hráčom samozrejme želáme veľa úspechov aj v našom tíme.

Naopak v tíme končí Martin Tomáš ktorý za nás odohral 8 zápasov a dokázal v nich nazbierať 5 bodov za 2 góly a 3 asistencie. Prajeme mu veľa úspechov či už v osobnom živote ale aj v novom tíme.


Unikátních přečtení: 5
Hodnocení zprávy: Slabý - Normální - PerfektníLOG: soccer_calendar