Online: 316
Čas:
Public account
IV.2
Sezóna: 46 (92/112)
Komunikace
Komunikace
Pošta
Notifikace
Diskuze
Flash Chat
Public account
Public account
Profil
Nastavení
Odhlásit
PRO Zona
1330
kreditů
Koupit kredity
Tým
Novinky
Tým info
Kalendář
Výzvy
Finance
Nastavení
Hráči
Hráči
Přehled
Smlouvy
Zranění
Skauti
Statistiky
Trénink
Sezónní bonusy
Draft
Stadion
Stadion
Zázemí
Zaměstnanci
Průzkum
Vzdělávací středisko
Sportovní akademie
Trh
Hráči
Zaměstnanci
Tvoje prodeje a nabídky
Tvoje Přestupy
Reklamní systém
Zápas
Následující zápas
Sestava
Taktika
Plánování
Okamžité výzvy
Liga
Ligové novinky
Výsledky
Tabulka
Statistiky
Jedenáctka kola
Odměny
Info
Tiskové zprávy
Diskuze
Turnaje
Národní pohár
Ligový pohár
Liga mistrů
Pohár vítězů pohárů
Superligový pohár
Země
Kreditní turnaje
Mezinárodní
Profil země
Senioři
Do 20 let
Do 17 let
Výsledky
Pořadí zemí
Volby
Informace
Návod
FAQ
Pravidla
PPM Tým
Pomocníci
Top
Komunita
Fotbalové novinky
Oblíbené týmy
Flash Chat
PPM TV
Momentálně se nacházíš ve veřejném přístupovém kontě. Pokud si chceš zahrát hru nebo přispívat do diskuzí, musíš se přihlásit. Pokud jsi nový uživatel, musíš se zaregistrovat.
Přihlášení
Registrace
БЪЛГАРИЯ - 7
IVAKAL
22 Týmů
396 kreditů
1 161 428 632
Logo turnaje
Profil
Přihlášené týmy
Tabulky
Zápasy
Statistiky
Skupina:
1
Všechny
Skupina 1
Datum
Domácí
Hosté
Výsledek
15.04.2024
FK Rudné doly Kraslice
SAMET2008
0:3
15.04.2024
13 РАЙОН
Ellka09
3:0
15.04.2024
NK KOPER
PRAPOR - BANDA
0:2
15.04.2024
Real Carmesí
New Monarcas F.C.
0:3
15.04.2024
Nagyrábé
FC MARYNOL
1:4
15.04.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
FK Sparta Horoušky
1:0
15.04.2024
KALATON
Arsenal Sofia
1:0
15.04.2024
FC Pantherae Pardubice
FC Lajdákovo
0:0
15.04.2024
CHAos Club
Nasi 2013
3:0
15.04.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
F.K Levski Sofia
2:0
15.04.2024
FC R'lyeh
SPARTAK Kaliningrad
0:6
17.04.2024
FC MARYNOL
Real Carmesí
3:0 F
17.04.2024
SAMET2008
FC R'lyeh
7:0
17.04.2024
SPARTAK Kaliningrad
RATÍŠKOVICE : VULLS
1:0
17.04.2024
F.K Levski Sofia
CHAos Club
0:0
17.04.2024
Nasi 2013
FC Pantherae Pardubice
0:0
17.04.2024
FC Lajdákovo
KALATON
0:6
17.04.2024
Arsenal Sofia
Wyczyszczacze Pilchowo
2:0
17.04.2024
FK Sparta Horoušky
Nagyrábé
3:0
17.04.2024
New Monarcas F.C.
NK KOPER
0:3
17.04.2024
PRAPOR - BANDA
13 РАЙОН
0:1
17.04.2024
Ellka09
FK Rudné doly Kraslice
1:2
22.04.2024
Ellka09
SAMET2008
0:2
22.04.2024
FK Rudné doly Kraslice
PRAPOR - BANDA
0:3
22.04.2024
13 РАЙОН
New Monarcas F.C.
1:0
22.04.2024
NK KOPER
FC MARYNOL
2:0
22.04.2024
Real Carmesí
FK Sparta Horoušky
0:4
22.04.2024
Nagyrábé
Arsenal Sofia
0:5
22.04.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
FC Lajdákovo
9:0
22.04.2024
KALATON
Nasi 2013
4:0
22.04.2024
FC Pantherae Pardubice
F.K Levski Sofia
0:0
22.04.2024
CHAos Club
SPARTAK Kaliningrad
0:2
22.04.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
FC R'lyeh
9:0
24.04.2024
Arsenal Sofia
Real Carmesí
3:0 F
24.04.2024
SAMET2008
RATÍŠKOVICE : VULLS
2:0
24.04.2024
FC R'lyeh
CHAos Club
0:8
24.04.2024
SPARTAK Kaliningrad
FC Pantherae Pardubice
5:1
24.04.2024
F.K Levski Sofia
KALATON
0:2
24.04.2024
Nasi 2013
Wyczyszczacze Pilchowo
1:0
24.04.2024
FC Lajdákovo
Nagyrábé
0:6
24.04.2024
FK Sparta Horoušky
NK KOPER
1:2
24.04.2024
FC MARYNOL
13 РАЙОН
1:2
24.04.2024
New Monarcas F.C.
FK Rudné doly Kraslice
1:0
24.04.2024
PRAPOR - BANDA
Ellka09
2:0
29.04.2024
PRAPOR - BANDA
SAMET2008
0:2
29.04.2024
Ellka09
New Monarcas F.C.
1:2
29.04.2024
FK Rudné doly Kraslice
FC MARYNOL
1:2
29.04.2024
13 РАЙОН
FK Sparta Horoušky
2:0
29.04.2024
NK KOPER
Arsenal Sofia
0:2
29.04.2024
Real Carmesí
FC Lajdákovo
0:0
29.04.2024
Nagyrábé
Nasi 2013
0:6
29.04.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
F.K Levski Sofia
2:0
29.04.2024
KALATON
SPARTAK Kaliningrad
2:1
29.04.2024
FC Pantherae Pardubice
FC R'lyeh
3:0
29.04.2024
CHAos Club
RATÍŠKOVICE : VULLS
2:1
01.05.2024
Nasi 2013
Real Carmesí
3:0 F
01.05.2024
SAMET2008
CHAos Club
5:1
01.05.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
FC Pantherae Pardubice
1:0
01.05.2024
FC R'lyeh
KALATON
0:7
01.05.2024
SPARTAK Kaliningrad
Wyczyszczacze Pilchowo
2:0
01.05.2024
F.K Levski Sofia
Nagyrábé
3:0
01.05.2024
FC Lajdákovo
NK KOPER
0:5
01.05.2024
Arsenal Sofia
13 РАЙОН
3:1
01.05.2024
FK Sparta Horoušky
FK Rudné doly Kraslice
3:1
01.05.2024
FC MARYNOL
Ellka09
1:1
01.05.2024
New Monarcas F.C.
PRAPOR - BANDA
0:0
06.05.2024
New Monarcas F.C.
SAMET2008
0:1
06.05.2024
PRAPOR - BANDA
FC MARYNOL
1:1
06.05.2024
Ellka09
FK Sparta Horoušky
1:0
06.05.2024
FK Rudné doly Kraslice
Arsenal Sofia
0:4
06.05.2024
13 РАЙОН
FC Lajdákovo
7:0
06.05.2024
NK KOPER
Nasi 2013
0:2
06.05.2024
Real Carmesí
F.K Levski Sofia
1:1
06.05.2024
Nagyrábé
SPARTAK Kaliningrad
1:4
06.05.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
FC R'lyeh
2:0
06.05.2024
KALATON
RATÍŠKOVICE : VULLS
0:1
06.05.2024
FC Pantherae Pardubice
CHAos Club
1:1
08.05.2024
SPARTAK Kaliningrad
Real Carmesí
3:0 F
08.05.2024
SAMET2008
FC Pantherae Pardubice
9:0
08.05.2024
CHAos Club
KALATON
0:2
08.05.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
Wyczyszczacze Pilchowo
5:0
08.05.2024
FC R'lyeh
Nagyrábé
1:2
08.05.2024
F.K Levski Sofia
NK KOPER
0:2
08.05.2024
Nasi 2013
13 РАЙОН
0:2
08.05.2024
FC Lajdákovo
FK Rudné doly Kraslice
0:6
08.05.2024
Arsenal Sofia
Ellka09
4:1
08.05.2024
FK Sparta Horoušky
PRAPOR - BANDA
1:1
08.05.2024
FC MARYNOL
New Monarcas F.C.
0:0
13.05.2024
FC MARYNOL
SAMET2008
1:2
13.05.2024
New Monarcas F.C.
FK Sparta Horoušky
0:2
13.05.2024
PRAPOR - BANDA
Arsenal Sofia
0:4
13.05.2024
Ellka09
FC Lajdákovo
6:0
13.05.2024
FK Rudné doly Kraslice
Nasi 2013
1:2
13.05.2024
13 РАЙОН
F.K Levski Sofia
1:1
13.05.2024
NK KOPER
SPARTAK Kaliningrad
0:0
13.05.2024
Real Carmesí
FC R'lyeh
0:0
13.05.2024
Nagyrábé
RATÍŠKOVICE : VULLS
0:2
13.05.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
CHAos Club
3:1
13.05.2024
KALATON
FC Pantherae Pardubice
3:0
15.05.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
Real Carmesí
3:0 F
15.05.2024
SAMET2008
KALATON
1:1
15.05.2024
FC Pantherae Pardubice
Wyczyszczacze Pilchowo
0:4
15.05.2024
CHAos Club
Nagyrábé
1:0
15.05.2024
FC R'lyeh
NK KOPER
0:3
15.05.2024
SPARTAK Kaliningrad
13 РАЙОН
2:2
15.05.2024
F.K Levski Sofia
FK Rudné doly Kraslice
1:4
15.05.2024
Nasi 2013
Ellka09
3:1
15.05.2024
FC Lajdákovo
PRAPOR - BANDA
0:7
15.05.2024
Arsenal Sofia
New Monarcas F.C.
2:1
15.05.2024
FK Sparta Horoušky
FC MARYNOL
1:1
20.05.2024
FK Sparta Horoušky
SAMET2008
1:1
20.05.2024
FC MARYNOL
Arsenal Sofia
0:4
20.05.2024
New Monarcas F.C.
FC Lajdákovo
6:0
20.05.2024
PRAPOR - BANDA
Nasi 2013
1:1
20.05.2024
Ellka09
F.K Levski Sofia
1:0
20.05.2024
FK Rudné doly Kraslice
SPARTAK Kaliningrad
2:3
20.05.2024
13 РАЙОН
FC R'lyeh
5:0
20.05.2024
NK KOPER
RATÍŠKOVICE : VULLS
0:3
20.05.2024
Real Carmesí
CHAos Club
0:4
20.05.2024
Nagyrábé
FC Pantherae Pardubice
1:1
20.05.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
KALATON
0:4
22.05.2024
SAMET2008
Wyczyszczacze Pilchowo
3:1
22.05.2024
KALATON
Nagyrábé
5:0
22.05.2024
FC Pantherae Pardubice
Real Carmesí
6:0
22.05.2024
CHAos Club
NK KOPER
1:1
22.05.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
13 РАЙОН
1:0
22.05.2024
FC R'lyeh
FK Rudné doly Kraslice
0:2
22.05.2024
SPARTAK Kaliningrad
Ellka09
3:2
22.05.2024
F.K Levski Sofia
PRAPOR - BANDA
0:7
22.05.2024
Nasi 2013
New Monarcas F.C.
0:0
22.05.2024
FC Lajdákovo
FC MARYNOL
1:1
22.05.2024
Arsenal Sofia
FK Sparta Horoušky
5:0
27.05.2024
Arsenal Sofia
SAMET2008
0:0
27.05.2024
FK Sparta Horoušky
FC Lajdákovo
8:0
27.05.2024
FC MARYNOL
Nasi 2013
0:3
27.05.2024
New Monarcas F.C.
F.K Levski Sofia
0:1
27.05.2024
PRAPOR - BANDA
SPARTAK Kaliningrad
2:1
27.05.2024
Ellka09
FC R'lyeh
5:0
27.05.2024
FK Rudné doly Kraslice
RATÍŠKOVICE : VULLS
0:6
27.05.2024
13 РАЙОН
CHAos Club
1:1
27.05.2024
NK KOPER
FC Pantherae Pardubice
1:1
27.05.2024
Real Carmesí
KALATON
0:5
27.05.2024
Nagyrábé
Wyczyszczacze Pilchowo
2:1
29.05.2024
SAMET2008
Nagyrábé
6:0
29.05.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
Real Carmesí
1:0
29.05.2024
KALATON
NK KOPER
2:0
29.05.2024
FC Pantherae Pardubice
13 РАЙОН
1:0
29.05.2024
CHAos Club
FK Rudné doly Kraslice
5:1
29.05.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
Ellka09
4:1
29.05.2024
FC R'lyeh
PRAPOR - BANDA
0:6
29.05.2024
SPARTAK Kaliningrad
New Monarcas F.C.
1:4
29.05.2024
F.K Levski Sofia
FC MARYNOL
3:0
29.05.2024
Nasi 2013
FK Sparta Horoušky
4:0
29.05.2024
FC Lajdákovo
Arsenal Sofia
0:6
03.06.2024
FC Lajdákovo
SAMET2008
0:5
03.06.2024
Arsenal Sofia
Nasi 2013
3:0
03.06.2024
FK Sparta Horoušky
F.K Levski Sofia
3:3
03.06.2024
FC MARYNOL
SPARTAK Kaliningrad
1:5
03.06.2024
New Monarcas F.C.
FC R'lyeh
1:0
03.06.2024
PRAPOR - BANDA
RATÍŠKOVICE : VULLS
0:3
03.06.2024
Ellka09
CHAos Club
0:1
03.06.2024
FK Rudné doly Kraslice
FC Pantherae Pardubice
0:0
03.06.2024
13 РАЙОН
KALATON
1:2
03.06.2024
NK KOPER
Wyczyszczacze Pilchowo
3:0
03.06.2024
Real Carmesí
Nagyrábé
0:0
05.06.2024
SAMET2008
Real Carmesí
7:1
05.06.2024
Nagyrábé
NK KOPER
4:2
05.06.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
13 РАЙОН
1:1
05.06.2024
KALATON
FK Rudné doly Kraslice
7:0
05.06.2024
FC Pantherae Pardubice
Ellka09
1:4
05.06.2024
CHAos Club
PRAPOR - BANDA
0:0
05.06.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
New Monarcas F.C.
5:0
05.06.2024
FC R'lyeh
FC MARYNOL
0:3
05.06.2024
SPARTAK Kaliningrad
FK Sparta Horoušky
5:0
05.06.2024
F.K Levski Sofia
Arsenal Sofia
0:2
05.06.2024
Nasi 2013
FC Lajdákovo
3:1
10.06.2024
Nasi 2013
SAMET2008
0:0
10.06.2024
FC Lajdákovo
F.K Levski Sofia
0:2
10.06.2024
Arsenal Sofia
SPARTAK Kaliningrad
2:1
10.06.2024
FK Sparta Horoušky
FC R'lyeh
7:0
10.06.2024
FC MARYNOL
RATÍŠKOVICE : VULLS
0:4
10.06.2024
New Monarcas F.C.
CHAos Club
0:2
10.06.2024
PRAPOR - BANDA
FC Pantherae Pardubice
2:0
10.06.2024
Ellka09
KALATON
1:3
10.06.2024
FK Rudné doly Kraslice
Wyczyszczacze Pilchowo
1:3
10.06.2024
13 РАЙОН
Nagyrábé
3:0
10.06.2024
NK KOPER
Real Carmesí
9:0
12.06.2024
SAMET2008
NK KOPER
5:0
12.06.2024
Real Carmesí
13 РАЙОН
1:5
12.06.2024
Nagyrábé
FK Rudné doly Kraslice
3:4
12.06.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
Ellka09
0:1
12.06.2024
KALATON
PRAPOR - BANDA
0:0
12.06.2024
FC Pantherae Pardubice
New Monarcas F.C.
0:1
12.06.2024
CHAos Club
FC MARYNOL
2:0
12.06.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
FK Sparta Horoušky
3:0
12.06.2024
FC R'lyeh
Arsenal Sofia
0:7
12.06.2024
SPARTAK Kaliningrad
FC Lajdákovo
7:0
12.06.2024
F.K Levski Sofia
Nasi 2013
1:2
17.06.2024
F.K Levski Sofia
SAMET2008
0:6
17.06.2024
Nasi 2013
SPARTAK Kaliningrad
3:2
17.06.2024
FC Lajdákovo
FC R'lyeh
0:1
17.06.2024
Arsenal Sofia
RATÍŠKOVICE : VULLS
0:2
17.06.2024
FK Sparta Horoušky
CHAos Club
0:2
17.06.2024
FC MARYNOL
FC Pantherae Pardubice
2:0
17.06.2024
New Monarcas F.C.
KALATON
0:1
17.06.2024
PRAPOR - BANDA
Wyczyszczacze Pilchowo
4:0
17.06.2024
Ellka09
Nagyrábé
1:1
17.06.2024
FK Rudné doly Kraslice
Real Carmesí
5:0
17.06.2024
13 РАЙОН
NK KOPER
1:0
19.06.2024
SAMET2008
13 РАЙОН
3:0
19.06.2024
NK KOPER
FK Rudné doly Kraslice
2:0
19.06.2024
Real Carmesí
Ellka09
0:8
19.06.2024
Nagyrábé
PRAPOR - BANDA
0:2
19.06.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
New Monarcas F.C.
1:0
19.06.2024
KALATON
FC MARYNOL
5:0
19.06.2024
FC Pantherae Pardubice
FK Sparta Horoušky
3:0
19.06.2024
CHAos Club
Arsenal Sofia
0:3
19.06.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
FC Lajdákovo
8:0
19.06.2024
FC R'lyeh
Nasi 2013
0:3
19.06.2024
SPARTAK Kaliningrad
F.K Levski Sofia
4:1
24.06.2024
SPARTAK Kaliningrad
SAMET2008
Přidat do programu
24.06.2024
F.K Levski Sofia
FC R'lyeh
Přidat do programu
24.06.2024
Nasi 2013
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
24.06.2024
FC Lajdákovo
CHAos Club
Přidat do programu
24.06.2024
Arsenal Sofia
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
24.06.2024
FK Sparta Horoušky
KALATON
Přidat do programu
24.06.2024
FC MARYNOL
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
24.06.2024
New Monarcas F.C.
Nagyrábé
Přidat do programu
24.06.2024
PRAPOR - BANDA
Real Carmesí
Přidat do programu
24.06.2024
Ellka09
NK KOPER
Přidat do programu
24.06.2024
FK Rudné doly Kraslice
13 РАЙОН
Přidat do programu
26.06.2024
SAMET2008
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
26.06.2024
Ellka09
13 РАЙОН
Přidat do programu
26.06.2024
PRAPOR - BANDA
NK KOPER
Přidat do programu
26.06.2024
New Monarcas F.C.
Real Carmesí
Přidat do programu
26.06.2024
FC MARYNOL
Nagyrábé
Přidat do programu
26.06.2024
FK Sparta Horoušky
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
26.06.2024
Arsenal Sofia
KALATON
Přidat do programu
26.06.2024
FC Lajdákovo
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
26.06.2024
Nasi 2013
CHAos Club
Přidat do programu
26.06.2024
F.K Levski Sofia
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
26.06.2024
SPARTAK Kaliningrad
FC R'lyeh
Přidat do programu
01.07.2024
FC R'lyeh
SAMET2008
Přidat do programu
01.07.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
01.07.2024
CHAos Club
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
01.07.2024
FC Pantherae Pardubice
Nasi 2013
Přidat do programu
01.07.2024
KALATON
FC Lajdákovo
Přidat do programu
01.07.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
Arsenal Sofia
Přidat do programu
01.07.2024
Nagyrábé
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
01.07.2024
Real Carmesí
FC MARYNOL
Přidat do programu
01.07.2024
NK KOPER
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
01.07.2024
13 РАЙОН
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
01.07.2024
FK Rudné doly Kraslice
Ellka09
Přidat do programu
03.07.2024
SAMET2008
Ellka09
Přidat do programu
03.07.2024
PRAPOR - BANDA
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
03.07.2024
New Monarcas F.C.
13 РАЙОН
Přidat do programu
03.07.2024
FC MARYNOL
NK KOPER
Přidat do programu
03.07.2024
FK Sparta Horoušky
Real Carmesí
Přidat do programu
03.07.2024
Arsenal Sofia
Nagyrábé
Přidat do programu
03.07.2024
FC Lajdákovo
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
03.07.2024
Nasi 2013
KALATON
Přidat do programu
03.07.2024
F.K Levski Sofia
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
03.07.2024
SPARTAK Kaliningrad
CHAos Club
Přidat do programu
03.07.2024
FC R'lyeh
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
08.07.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
SAMET2008
Přidat do programu
08.07.2024
CHAos Club
FC R'lyeh
Přidat do programu
08.07.2024
FC Pantherae Pardubice
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
08.07.2024
KALATON
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
08.07.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
Nasi 2013
Přidat do programu
08.07.2024
Nagyrábé
FC Lajdákovo
Přidat do programu
08.07.2024
Real Carmesí
Arsenal Sofia
Přidat do programu
08.07.2024
NK KOPER
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
08.07.2024
13 РАЙОН
FC MARYNOL
Přidat do programu
08.07.2024
FK Rudné doly Kraslice
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
08.07.2024
Ellka09
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
10.07.2024
SAMET2008
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
10.07.2024
New Monarcas F.C.
Ellka09
Přidat do programu
10.07.2024
FC MARYNOL
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
10.07.2024
FK Sparta Horoušky
13 РАЙОН
Přidat do programu
10.07.2024
Arsenal Sofia
NK KOPER
Přidat do programu
10.07.2024
FC Lajdákovo
Real Carmesí
Přidat do programu
10.07.2024
Nasi 2013
Nagyrábé
Přidat do programu
10.07.2024
F.K Levski Sofia
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
10.07.2024
SPARTAK Kaliningrad
KALATON
Přidat do programu
10.07.2024
FC R'lyeh
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
10.07.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
CHAos Club
Přidat do programu
15.07.2024
CHAos Club
SAMET2008
Přidat do programu
15.07.2024
FC Pantherae Pardubice
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
15.07.2024
KALATON
FC R'lyeh
Přidat do programu
15.07.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
15.07.2024
Nagyrábé
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
15.07.2024
Real Carmesí
Nasi 2013
Přidat do programu
15.07.2024
NK KOPER
FC Lajdákovo
Přidat do programu
15.07.2024
13 РАЙОН
Arsenal Sofia
Přidat do programu
15.07.2024
FK Rudné doly Kraslice
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
15.07.2024
Ellka09
FC MARYNOL
Přidat do programu
15.07.2024
PRAPOR - BANDA
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
17.07.2024
SAMET2008
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
17.07.2024
FC MARYNOL
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
17.07.2024
FK Sparta Horoušky
Ellka09
Přidat do programu
17.07.2024
Arsenal Sofia
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
17.07.2024
FC Lajdákovo
13 РАЙОН
Přidat do programu
17.07.2024
Nasi 2013
NK KOPER
Přidat do programu
17.07.2024
F.K Levski Sofia
Real Carmesí
Přidat do programu
17.07.2024
SPARTAK Kaliningrad
Nagyrábé
Přidat do programu
17.07.2024
FC R'lyeh
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
17.07.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
KALATON
Přidat do programu
17.07.2024
CHAos Club
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
22.07.2024
FC Pantherae Pardubice
SAMET2008
Přidat do programu
22.07.2024
KALATON
CHAos Club
Přidat do programu
22.07.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
22.07.2024
Nagyrábé
FC R'lyeh
Přidat do programu
22.07.2024
Real Carmesí
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
22.07.2024
NK KOPER
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
22.07.2024
13 РАЙОН
Nasi 2013
Přidat do programu
22.07.2024
FK Rudné doly Kraslice
FC Lajdákovo
Přidat do programu
22.07.2024
Ellka09
Arsenal Sofia
Přidat do programu
22.07.2024
PRAPOR - BANDA
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
22.07.2024
New Monarcas F.C.
FC MARYNOL
Přidat do programu
24.07.2024
SAMET2008
FC MARYNOL
Přidat do programu
24.07.2024
FK Sparta Horoušky
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
24.07.2024
Arsenal Sofia
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
24.07.2024
FC Lajdákovo
Ellka09
Přidat do programu
24.07.2024
Nasi 2013
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
24.07.2024
F.K Levski Sofia
13 РАЙОН
Přidat do programu
24.07.2024
SPARTAK Kaliningrad
NK KOPER
Přidat do programu
24.07.2024
FC R'lyeh
Real Carmesí
Přidat do programu
24.07.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
Nagyrábé
Přidat do programu
24.07.2024
CHAos Club
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
24.07.2024
FC Pantherae Pardubice
KALATON
Přidat do programu
29.07.2024
KALATON
SAMET2008
Přidat do programu
29.07.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
29.07.2024
Nagyrábé
CHAos Club
Přidat do programu
29.07.2024
Real Carmesí
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
29.07.2024
NK KOPER
FC R'lyeh
Přidat do programu
29.07.2024
13 РАЙОН
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
29.07.2024
FK Rudné doly Kraslice
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
29.07.2024
Ellka09
Nasi 2013
Přidat do programu
29.07.2024
PRAPOR - BANDA
FC Lajdákovo
Přidat do programu
29.07.2024
New Monarcas F.C.
Arsenal Sofia
Přidat do programu
29.07.2024
FC MARYNOL
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
31.07.2024
SAMET2008
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
31.07.2024
Arsenal Sofia
FC MARYNOL
Přidat do programu
31.07.2024
FC Lajdákovo
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
31.07.2024
Nasi 2013
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
31.07.2024
F.K Levski Sofia
Ellka09
Přidat do programu
31.07.2024
SPARTAK Kaliningrad
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
31.07.2024
FC R'lyeh
13 РАЙОН
Přidat do programu
31.07.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
NK KOPER
Přidat do programu
31.07.2024
CHAos Club
Real Carmesí
Přidat do programu
31.07.2024
FC Pantherae Pardubice
Nagyrábé
Přidat do programu
31.07.2024
KALATON
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
05.08.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
SAMET2008
Přidat do programu
05.08.2024
Nagyrábé
KALATON
Přidat do programu
05.08.2024
Real Carmesí
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
05.08.2024
NK KOPER
CHAos Club
Přidat do programu
05.08.2024
13 РАЙОН
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
05.08.2024
FK Rudné doly Kraslice
FC R'lyeh
Přidat do programu
05.08.2024
Ellka09
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
05.08.2024
PRAPOR - BANDA
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
05.08.2024
New Monarcas F.C.
Nasi 2013
Přidat do programu
05.08.2024
FC MARYNOL
FC Lajdákovo
Přidat do programu
05.08.2024
FK Sparta Horoušky
Arsenal Sofia
Přidat do programu
07.08.2024
SAMET2008
Arsenal Sofia
Přidat do programu
07.08.2024
FC Lajdákovo
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
07.08.2024
Nasi 2013
FC MARYNOL
Přidat do programu
07.08.2024
F.K Levski Sofia
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
07.08.2024
SPARTAK Kaliningrad
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
07.08.2024
FC R'lyeh
Ellka09
Přidat do programu
07.08.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
07.08.2024
CHAos Club
13 РАЙОН
Přidat do programu
07.08.2024
FC Pantherae Pardubice
NK KOPER
Přidat do programu
07.08.2024
KALATON
Real Carmesí
Přidat do programu
07.08.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
Nagyrábé
Přidat do programu
12.08.2024
Nagyrábé
SAMET2008
Přidat do programu
12.08.2024
Real Carmesí
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
12.08.2024
NK KOPER
KALATON
Přidat do programu
12.08.2024
13 РАЙОН
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
12.08.2024
FK Rudné doly Kraslice
CHAos Club
Přidat do programu
12.08.2024
Ellka09
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
12.08.2024
PRAPOR - BANDA
FC R'lyeh
Přidat do programu
12.08.2024
New Monarcas F.C.
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
12.08.2024
FC MARYNOL
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
12.08.2024
FK Sparta Horoušky
Nasi 2013
Přidat do programu
12.08.2024
Arsenal Sofia
FC Lajdákovo
Přidat do programu
14.08.2024
SAMET2008
FC Lajdákovo
Přidat do programu
14.08.2024
Nasi 2013
Arsenal Sofia
Přidat do programu
14.08.2024
F.K Levski Sofia
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
14.08.2024
SPARTAK Kaliningrad
FC MARYNOL
Přidat do programu
14.08.2024
FC R'lyeh
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
14.08.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
14.08.2024
CHAos Club
Ellka09
Přidat do programu
14.08.2024
FC Pantherae Pardubice
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
14.08.2024
KALATON
13 РАЙОН
Přidat do programu
14.08.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
NK KOPER
Přidat do programu
14.08.2024
Nagyrábé
Real Carmesí
Přidat do programu
19.08.2024
Real Carmesí
SAMET2008
Přidat do programu
19.08.2024
NK KOPER
Nagyrábé
Přidat do programu
19.08.2024
13 РАЙОН
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
19.08.2024
FK Rudné doly Kraslice
KALATON
Přidat do programu
19.08.2024
Ellka09
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
19.08.2024
PRAPOR - BANDA
CHAos Club
Přidat do programu
19.08.2024
New Monarcas F.C.
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
19.08.2024
FC MARYNOL
FC R'lyeh
Přidat do programu
19.08.2024
FK Sparta Horoušky
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
19.08.2024
Arsenal Sofia
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
19.08.2024
FC Lajdákovo
Nasi 2013
Přidat do programu
21.08.2024
SAMET2008
Nasi 2013
Přidat do programu
21.08.2024
F.K Levski Sofia
FC Lajdákovo
Přidat do programu
21.08.2024
SPARTAK Kaliningrad
Arsenal Sofia
Přidat do programu
21.08.2024
FC R'lyeh
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
21.08.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
FC MARYNOL
Přidat do programu
21.08.2024
CHAos Club
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
21.08.2024
FC Pantherae Pardubice
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
21.08.2024
KALATON
Ellka09
Přidat do programu
21.08.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
21.08.2024
Nagyrábé
13 РАЙОН
Přidat do programu
21.08.2024
Real Carmesí
NK KOPER
Přidat do programu
26.08.2024
NK KOPER
SAMET2008
Přidat do programu
26.08.2024
13 РАЙОН
Real Carmesí
Přidat do programu
26.08.2024
FK Rudné doly Kraslice
Nagyrábé
Přidat do programu
26.08.2024
Ellka09
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
26.08.2024
PRAPOR - BANDA
KALATON
Přidat do programu
26.08.2024
New Monarcas F.C.
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
26.08.2024
FC MARYNOL
CHAos Club
Přidat do programu
26.08.2024
FK Sparta Horoušky
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
26.08.2024
Arsenal Sofia
FC R'lyeh
Přidat do programu
26.08.2024
FC Lajdákovo
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
26.08.2024
Nasi 2013
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
28.08.2024
SAMET2008
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
28.08.2024
SPARTAK Kaliningrad
Nasi 2013
Přidat do programu
28.08.2024
FC R'lyeh
FC Lajdákovo
Přidat do programu
28.08.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
Arsenal Sofia
Přidat do programu
28.08.2024
CHAos Club
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
28.08.2024
FC Pantherae Pardubice
FC MARYNOL
Přidat do programu
28.08.2024
KALATON
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
28.08.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
28.08.2024
Nagyrábé
Ellka09
Přidat do programu
28.08.2024
Real Carmesí
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
28.08.2024
NK KOPER
13 РАЙОН
Přidat do programu
02.09.2024
13 РАЙОН
SAMET2008
Přidat do programu
02.09.2024
FK Rudné doly Kraslice
NK KOPER
Přidat do programu
02.09.2024
Ellka09
Real Carmesí
Přidat do programu
02.09.2024
PRAPOR - BANDA
Nagyrábé
Přidat do programu
02.09.2024
New Monarcas F.C.
Wyczyszczacze Pilchowo
Přidat do programu
02.09.2024
FC MARYNOL
KALATON
Přidat do programu
02.09.2024
FK Sparta Horoušky
FC Pantherae Pardubice
Přidat do programu
02.09.2024
Arsenal Sofia
CHAos Club
Přidat do programu
02.09.2024
FC Lajdákovo
RATÍŠKOVICE : VULLS
Přidat do programu
02.09.2024
Nasi 2013
FC R'lyeh
Přidat do programu
02.09.2024
F.K Levski Sofia
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
04.09.2024
SAMET2008
SPARTAK Kaliningrad
Přidat do programu
04.09.2024
FC R'lyeh
F.K Levski Sofia
Přidat do programu
04.09.2024
RATÍŠKOVICE : VULLS
Nasi 2013
Přidat do programu
04.09.2024
CHAos Club
FC Lajdákovo
Přidat do programu
04.09.2024
FC Pantherae Pardubice
Arsenal Sofia
Přidat do programu
04.09.2024
KALATON
FK Sparta Horoušky
Přidat do programu
04.09.2024
Wyczyszczacze Pilchowo
FC MARYNOL
Přidat do programu
04.09.2024
Nagyrábé
New Monarcas F.C.
Přidat do programu
04.09.2024
Real Carmesí
PRAPOR - BANDA
Přidat do programu
04.09.2024
NK KOPER
Ellka09
Přidat do programu
04.09.2024
13 РАЙОН
FK Rudné doly Kraslice
Přidat do programu
Poznámka
: Na kontumace zápasů skupinové fáze po naplánování playoff se už nebere ohled. Zápasy playoff se kontumovat nedají z technických důvodů.