Online: 389
Čas:
Public account
IV.2
Sezóna: 46 (26/112)
Komunikácia
Komunikácia
Pošta
Notifikácie
Diskusie
Flash Chat
Public account
Public account
Profil
Nastavenia
Odhlásiť
PRO Zóna
1330
kreditov
Kúpiť kredity
Tím
Novinky
Tím info
Kalendár
Výzvy
Financie
Nastavenia
Hráči
Hráči
Prehľad
Zmluvy
Zranenia
Skauti
Štatistiky
Tréning
Sezónne bonusy
Draft
Štadión
Štadión
Zázemie
Zamestnanci
Prieskum
Vzdelávacie stredisko
Športová akadémia
Trh
Hráči
Zamestnanci
Tvoje predaje a ponuky
Tvoje prestupy
Reklamný systém
Zápas
Nasledujúci zápas
Zostava
Taktika
Plánovanie
Okamžité výzvy
Liga
Ligové novinky
Výsledky
Tabuľka
Štatistiky
Jedenástka kola
Odmeny
Info
Tlačové správy
Diskusia
Turnaje
Národný pohár
Ligový pohár
Liga majstrov
Pohár víťazov pohárov
Superligový pohár
Krajiny
Kreditné turnaje
Medzinárodné
Profil krajiny
Seniori
Do 20 rokov
Do 17 rokov
Výsledky
Poradie krajín
Voľby
Informácie
Návod
FAQ
Pravidlá
PPM Tím
Pomocníci
Top
Komunita
Futbalové novinky
Obľúbené tímy
Flash Chat
PPM TV
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.
Prihlásenie
Registrácia
Žreb národného pohára
1 149 420 573
Kôš 1
(1)
IceDragon
I.1
(2)
jb svit
I.1
(3)
Moroms Ladies
I.1
(4)
Spartak Trnava
I.1
(5)
Arsenal Peres
I.1
(7)
borovi borci
I.1
(8)
Lokomotíva Košice
I.1
(9)
FK Polom Raková
I.1
(10)
Fc Laindon
I.1
(11)
ALKOHOL ŽILINA
I.1
(12)
Real Čachtice
I.1
(13)
FC SSM Strážske
I.1
(14)
Slovan BA
I.1
(15)
Poboho team
I.1
(16)
DP Kosice
I.1
(17)
Neckbreakers
I.1
(18)
jopa team
I.1
(19)
FC ZNIEV EAGLES
I.1
(20)
EnzoX
I.1
(21)
Senohradskí drevorubači
I.1
(22)
MFK Portviš
I.1
(23)
FC Lipovec
II.2
(24)
Army From Hell FC
II.2
(26)
1.FC Josephus
II.4
(27)
Chelsea Cavaliers
II.1
(28)
KOVSTAV
II.3
(29)
FC Tatran PO-city
II.2
(30)
FC Andy Team Petržalka
II.3
(31)
FC Ferki
II.2
(32)
fc osral
II.1
(33)
FC Martin City
II.2
(34)
Tisovec United
II.3
(35)
FC Tornado Vikings
II.1
(36)
Čibík
II.4
(37)
AFC Ajax team
II.4
(38)
AC AMAX RS
II.3
(39)
makacst
II.4
(40)
VSS Furča Košice
II.1
(42)
Ajax Artézka
II.3
(43)
FC OLD Kremnica
II.4
(44)
FC Dekýš
II.2
(45)
manchesteri egyesület
II.3
(46)
SK Kremnica
II.3
(47)
FC RÚBAŇ
II.1
(49)
Zranenie v nasom time
II.1
(51)
FC Novoť
II.4
(52)
United-Stropkov
II.4
(53)
TJ Družstevník Kráľová
II.2
(54)
FK Kadeti
II.2
(55)
fc siko
II.2
(56)
Fc Petrzalka
II.3
(57)
FC Rybky
II.1
(58)
FK Benjamin
II.4
(59)
FK Polar Bears
II.1
(60)
Dynamo Kubín
II.3
(61)
Invaders Košice
II.3
(62)
FC ATU Kosice LS
II.2
(63)
DIABLI NOVA LUBOVNA
II.3
(64)
Global KTAG
II.2
(65)
NEWTON HEATH L.Y.R FC
II.1
(66)
FC Straky Stropkov
II.1
(67)
Gemer rules
II.1
(68)
FC Dafic
II.4
(70)
FC Furča KE
II.2
Žrebuje sa zápas
1/64
.
Kôš 2
(71)
Prievidžania
II.1
(72)
FC Havran Banka
II.1
(73)
Matko-AC Milan
II.2
(75)
Novoť Legends
II.3
(76)
FC Káčerovo
II.2
(77)
FC Slovenská strela
II.4
(78)
FC Sharkans
II.1
(80)
SPU Nitra
II.1
(81)
FC Stella
II.2
(82)
Maris99
II.1
(83)
Hoten Toten
II.4
(85)
Šaľene Šarkaňe
II.1
(87)
FC DNV BRATISLAVA
II.1
(88)
ČONTOŠVAĹA FC
II.1
(89)
FC Red Evil
II.3
(92)
AFC Red Devils
II.4
(95)
FC Solivar
II.3
(97)
Šuflikare
II.2
(99)
99' Dream Team
II.2
(100)
MFK Banská Bystrica
II.3
(101)
Maverick Football Team
II.4
(102)
FC Terasa
II.3
(103)
SC Tigers Myjava
II.4
(105)
FC Pišta
II.2
(106)
Údené piškóty
II.4
(107)
hontiboys fc
II.4
(108)
Kraken
II.1
(111)
FC LIVERPOOL -1892
III.16
(113)
Fk Zemplin Michalovce
III.11
(114)
Majusik
III.15
(115)
FK Mercury
III.11
(118)
FC Grunt
III.8
(121)
BEST FUTBAL STARS
III.13
(122)
Lipovec Fc
III.8
(123)
FC Lev Siroke
III.14
(125)
FC Železiarne
III.4
(127)
FC Elephants
III.9
(129)
Kolonie
III.8
(131)
FC Lipt.Peter
III.15
(133)
AC Kežmarok
III.8
(139)
FC Phantoms
III.11
(141)
FJK ABASTA
III.13
(143)
real terestre
III.13
(149)
FC TRSTENÉ pri HORNÁDE
III.3
(150)
Elbastos
III.10
(151)
FK SMOTANKA
III.12
(158)
FCST23
III.13
(161)
1.FC PEKELNÍK
III.13
(162)
FC L Doggos
III.7
(166)
FK Zámky
III.14
(174)
FC Chelsea London
III.7
(176)
FC Gunners Senec
III.8
(178)
FC04 Nižná
III.16
(179)
FC Deravé Trencle
III.3
(180)
FC STR8 Nitra
III.5
(187)
ŚK Slovan Bartice
III.2
(190)
1. FC Bratislava 2011
III.13
(191)
FK Real Šošmodraci
III.8
(193)
Janik_SVK_Bardejov
III.13
(199)
Most pri Bratislave
III.16
(212)
Long Field Wranglers
III.5
(227)
San Podesta Junior
III.10
(229)
Zyzz United
III.13
(233)
zoborskí jazdci
III.5
Numero: 4