Oficiálna stránka PPM na Facebooku
Daj Like našej stránke na Facebooku a budeš informovaný o novinkách skôr ako ostatní.
Nasledujúci zápas
HC RABCA
Zápas Národného pohára
29.03.2024 18:30:00
29.03.2024 18:30:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Sezóna:
-
Krajina:
-
Fáza:
Skupina 1 (Tímy z košov 1 a 32)
Ns | Dátum | Tím 1 | Ns | Tím 2 | Výsledok | |
1 | - | Lachovsky atak† (.) | vs | - | voľný žreb | - |
2 | - | jb svit (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
3 | - | Lokomotíva Košice (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
4 | - | FC Lipovec (II.2) | vs | - | voľný žreb | - |
5 | - | FC Back-country Široké (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
6 | - | DP Kosice (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
7 | - | EnzoX (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
8 | - | jopa team (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
9 | - | ALKOHOL ŽILINA (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
10 | - | Army From Hell FC (II.2) | vs | - | voľný žreb | - |
11 | - | Tisovec United (II.3) | vs | - | voľný žreb | - |
12 | - | FC ZEPHON (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
13 | - | FC Ferki (II.2) | vs | - | voľný žreb | - |
14 | - | FC Matko† (.) | vs | - | voľný žreb | - |
15 | - | Poboho team (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
16 | - | FC Kristinka† (.) | vs | - | voľný žreb | - |
17 | - | SK Kremnica (II.3) | vs | - | voľný žreb | - |
18 | - | FC ZNIEV EAGLES (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
19 | - | FC Tatran PO-city (II.2) | vs | - | voľný žreb | - |
20 | - | FC OLD Kremnica (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
21 | - | FK_Trebisov (III.8) | vs | - | voľný žreb | - |
22 | - | Fialové bačkory (II.2) | vs | - | voľný žreb | - |
23 | - | Moroms Ladies (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
24 | - | SC Tigers Myjava (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
25 | - | SK Academy (III.4) | vs | - | voľný žreb | - |
26 | - | FC Sharkans (II.1) | vs | - | voľný žreb | - |
27 | - | borovi borci (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
28 | - | Fc Laindon (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
29 | - | Arsenal Peres (I.1) | vs | - | voľný žreb | - |
30 | - | AFC Ajax team (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
31 | - | FK Sitno Prenčov† (.) | vs | - | voľný žreb | - |
32 | - | Žilina Maxi Kings† (.) | vs | - | voľný žreb | - |
33 | - | AC Kežmarok (III.8) | vs | - | voľný žreb | - |
34 | - | FC Pišta (II.2) | vs | - | voľný žreb | - |
35 | - | Prievidžania (II.1) | vs | - | voľný žreb | - |
36 | - | FK Turtles Trebišov† (.) | vs | - | voľný žreb | - |
37 | - | FC Straky Stropkov (II.1) | vs | - | voľný žreb | - |
38 | - | FC Slovenská strela (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
39 | - | FC Merlin 136975 † (.) | vs | - | voľný žreb | - |
40 | - | AFC Red Devils (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
41 | - | Lassie† (.) | vs | - | voľný žreb | - |
42 | - | Zranenie v nasom time (II.1) | vs | - | voľný žreb | - |
43 | - | poltar fc (II.3) | vs | - | voľný žreb | - |
44 | - | Čibík (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
45 | - | zoborskí jazdci (III.5) | vs | - | voľný žreb | - |
46 | - | BianconeriBB† (.) | vs | - | voľný žreb | - |
47 | - | United-Stropkov (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
48 | - | FC Vraždiace Psi Nitra (III.9) | vs | - | voľný žreb | - |
49 | - | 1.FC PEKELNÍK (III.13) | vs | - | voľný žreb | - |
50 | - | Gemer rules (II.1) | vs | - | voľný žreb | - |
51 | - | FC Martin City (II.2) | vs | - | voľný žreb | - |
52 | - | Dynamo Kubín (II.3) | vs | - | voľný žreb | - |
53 | - | DIABLI NOVA LUBOVNA (II.3) | vs | - | voľný žreb | - |
54 | - | Invaders Košice (II.3) | vs | - | voľný žreb | - |
55 | - | hontiboys fc (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
56 | - | FC Andy Team Petržalka (II.3) | vs | - | voľný žreb | - |
57 | - | FK Mercury (III.11) | vs | - | voľný žreb | - |
58 | - | Maverick Football Team (II.4) | vs | - | voľný žreb | - |
59 | - | FC Tornado Vikings (II.1) | vs | - | voľný žreb | - |
60 | - | KOVSTAV (II.3) | vs | - | voľný žreb | - |
61 | - | MŠK Real Žilina (III.2) | vs | - | voľný žreb | - |
62 | - | FC Solivar (II.3) | vs | - | voľný žreb | - |
63 | - | AC Klenovec (III.14) | vs | - | voľný žreb | - |
64 | - | AC AMAX RS (II.3) | vs | - | voľný žreb | - |