Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1292 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

 Galatasaray SK

ID: 587
Словачка III.1 (Позиција 13)
894 812 002
Лого на тимот
Клубско знаменце
Овој тим нема знаменце!
Генерален спонзор
Јачина на тимот
Голман 204
Одбрана 243
Среден ред 235
Напад 109
Вкупно 198

3564

332.51

26/15

2

Pеклами


Galatasaray SK
Тимски ИД 587
Име на менаџерот MiroR87
Држава Словачка Словачка
Регион Banskobystrický
Воспоставен 2010-06-01 (Сезона 1)
Лига Словачка III.1 (Позиција 13)
Името на стадион Ali Sami Yen (80000)
Вебстрана на тимот ---


Неодамна собрани знаменца

Најнови соопштенија за јавноста
Нема настани во јавноста...
Дрес на тимот
Голмански ракавици


Медиумски спонзор
АкцијаLOG: soccer_calendar