Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

 Organized Chaos FC

ID: 139859
Естонија II.1 (Позиција 8)
824 303 096
Лого на тимот
Клубско знаменце
Овој тим нема знаменце!
Генерален спонзор
Јачина на тимот
Голман 31
Одбрана 35
Среден ред 43
Напад 21
Вкупно 33

78

216.79

20/15

0

Pеклами


Organized Chaos FC
Тимски ИД 139859
Име на менаџерот Преведувач Mitte Keegi
Држава Естонија Естонија
Регион Viljandimaa
Воспоставен 2019-08-23 (Сезона 31)
Лига Естонија II.1 (Позиција 8)
Името на стадион Order Riot Arena (9600)
Вебстрана на тимот ---


Неодамна собрани знаменца

Најнови соопштенија за јавноста
Нема настани во јавноста...
Дрес на тимот
Голмански ракавици


Медиумски спонзор
АкцијаLOG: soccer_calendar