Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1191 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  Pranešimai spaudai

847 538 650
Šalis: Lyga:

Slovakija FC Legionem† - Legenda sa vracia?

Dobrý deň vážený čitatelia.
Dnes sa ku vám vraciame s menšou správou o hráčovi Adrián Orbán. Tento hráč sa dostal do siene slávy v 8 sezóne a to s celkom peknými štatistikami. Odohral až 40 zápasov s počtom gólov 47 a s počtom asistencií 26. V 9 sezóne si svoje umiestnenie v sieni slávy obhájil pri 35 ligových zápasoch kde zaznamenal 58 gólov a 27 asistencií. Kvôli častým zraneniam nemohol odohrať viac zápasov. Ale i tak je to obdivuhodný výkon a svoj tím podržal vysoko nad vodou. Môžeme si len domýšľať ako by tím dopadol keby Adrián odohral viac zápasov. Tento hráč v tých časoch priviedol na lavičky štadiónu neskutočné množstvo fanúšikov.
Ale čo sa stalo keďže v 10 sezóne odohral len 16 zápasov? Mnoho fanúšikov na neho zabudlo a taktiež sa výrazne znížil predaj suvenírov s jeho menom či s fotografiou. V tejto sezóne zaznamenal síce 17 gólov a 7 asistencií, ale i tak je to málo oproti tomu na čo sme zvyknutý. Dokonca prešiel na lavičku náhradníkov. Aké vyjadrenie nám dá hlavný tréner Aurel Spirčák?

Reportér: Dobrý deň pán tréner Aurel Spirčák. Môžete nám vysvetliť hlavný dôvoď zmeny uvádzania hráča Adriana Orbána v zápasoch?
Aurel Spirčák: Bohužiaľ Adrián sa v 9 sezóne škaredo zranil, čo malo dopad na jeho výkon a časté preliečenie. Potreboval aj veľa regenerácie aby sa Adrián z toho ako tak dostal. Chvála bohu počas posledného zápasu ligového pohára v 10 sezóne nám dal značne najavo, že už je schopný predviesť také výkony ako nám ukazoval sezóny predtým.

Reportér: Áno, v tento zápas podal 2 góly a 2 asistencie. Myslíte si, že takýto výkon si udrží aj počas 11 sezóny?
Aurel Spirčák: To sa ešte uvidí. Adrián bude trocha trénovať v kempe aby nadobudol dostatok síl. V zápasoch bude určite už v hlavnej jedenástke. Vyjadrenia našich doktorov a fyzioterapeutov sú veľmi optimistické. Ale všetko záleží aj od celkovej podpory tímu. A ako sa mu bude dariť vo vyššej lige. Napriek veľkému otázniku nad naším tímom, vkladáme do neho veľa nádejí.

Reportér: Keď sme už pri tej lige, konečne ste po dlhých sezónach postúpili z V. ligy do IV. Ligy. Ako vidíte svoje šance počas tejto sezóny?
Aurel Spirčák: Očakávame minimálne že sa udržíme v lige a náš ciel je udržať sa. Až príliš veľa času sme strávili vo V. lige. Náš tím si potrebuje vybudovať poriadne zázemie a získať skúsenosti s tejto sezóny. Taktiež musíme znovu prilákať nových fanúšikov na lavičky lebo ich podpora je jedným s dôležitých faktorov na budovanie poriadeného tímového ducha. Aj v tomto vkladáme nádeje do Adriána. Takýto hráč priláka najviac ľudí na štadión.

Reportér: Tak zatiaľ vám ďakujeme tréner Aurel Spirčák.

A my budeme naďalej sledovať Kariéru hráča Adriána Orbána. Dúfame, že tento hráč podá výkon aspoň s bilanciou 1 gólu a pol asistencie na zápas.Peržiūrėta: 18
Pranešimo spaudai reitingas: Vargšas - Normalus - PuikuLOG: soccer_calendar