Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1191 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom računu. Ako želite igrati igru ili se priključiti raspravi, morate se logirati. Ako ste novi korisnik, najprije se morate registrirati.

  Europski kup

832 642 406
Logo turnira
Logo turnira
Maskota turnira
Maskota turnira
Vrsta: Sezona: Kolo turnira:

Grupa 1

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Mjesto i vrijeme
2020-03-23 Italija Italija Portugal Portugal 2:0 Norman Arena 21:00
2020-03-23 Belgija Belgija Poljska Poljska 2:1 Norman Arena 21:30
2020-03-24 Portugal Portugal Poljska Poljska 0:3 Norman Arena 21:00
2020-03-24 Italija Italija Belgija Belgija 0:0 Norman Arena 21:30
2020-03-25 Belgija Belgija Portugal Portugal 0:2 Norman Arena 21:00
2020-03-25 Poljska Poljska Italija Italija 2:0 Norman Arena 21:30

Grupa 2

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Mjesto i vrijeme
2020-03-23 Rusija Rusija Estonija Estonija 0:2 MUNICIPAL D'ARG 21:00
2020-03-23 Hrvatska Hrvatska Srbija Srbija 1:0 MUNICIPAL D'ARG 21:30
2020-03-24 Estonija Estonija Srbija Srbija 2:1 MUNICIPAL D'ARG 21:00
2020-03-24 Rusija Rusija Hrvatska Hrvatska 0:1 MUNICIPAL D'ARG 21:30
2020-03-25 Hrvatska Hrvatska Estonija Estonija 1:2 MUNICIPAL D'ARG 21:00
2020-03-25 Srbija Srbija Rusija Rusija 0:1 MUNICIPAL D'ARG 21:30

Grupa 3

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Mjesto i vrijeme
2020-03-23 Češka Republika Češka Republika Engleska Engleska 1:0 CHAPÍN 21:30
2020-03-23 Ukrajina Ukrajina Bugarska Bugarska 2:1 CHAPÍN 21:00
2020-03-24 Engleska Engleska Bugarska Bugarska 1:2 CHAPÍN 21:00
2020-03-24 Češka Republika Češka Republika Ukrajina Ukrajina 1:2 CHAPÍN 21:30
2020-03-25 Ukrajina Ukrajina Engleska Engleska 1:3 CHAPÍN 21:00
2020-03-25 Bugarska Bugarska Češka Republika Češka Republika 1:2 CHAPÍN 21:30

Grupa 4

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Mjesto i vrijeme
2020-03-23 Rumunjska Rumunjska Finska Finska 2:2 Rambleta 21:30
2020-03-23 Njemačka Njemačka Španjolska Španjolska 2:0 Rambleta 21:00
2020-03-24 Finska Finska Španjolska Španjolska 3:2 Rambleta 21:00
2020-03-24 Rumunjska Rumunjska Njemačka Njemačka 2:1 Rambleta 21:30
2020-03-25 Njemačka Njemačka Finska Finska 1:1 Rambleta 21:30
2020-03-25 Španjolska Španjolska Rumunjska Rumunjska 0:2 Rambleta 21:00

Grupa 5

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Mjesto i vrijeme
2020-03-23 Latvija Latvija Francuska Francuska 3:1 Nueva Balastera 21:00
2020-03-23 Nizozemska Nizozemska Švedska Švedska 1:3 Nueva Balastera 21:30
2020-03-24 Francuska Francuska Švedska Švedska 2:0 Nueva Balastera 21:00
2020-03-24 Latvija Latvija Nizozemska Nizozemska 2:0 Nueva Balastera 21:30
2020-03-25 Nizozemska Nizozemska Francuska Francuska 1:2 Nueva Balastera 21:00
2020-03-25 Švedska Švedska Latvija Latvija 4:0 Nueva Balastera 21:30

Grupa 6

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat Mjesto i vrijeme
2020-03-23 Slovačka Slovačka Slovenija Slovenija 3:1 Ruta de la Plat 21:00
2020-03-23 Austrija Austrija Švicarska Švicarska 0:2 Ruta de la Plat 21:30
2020-03-24 Slovenija Slovenija Švicarska Švicarska 1:2 Ruta de la Plat 21:00
2020-03-24 Slovačka Slovačka Austrija Austrija 1:1 Ruta de la Plat 21:30
2020-03-25 Austrija Austrija Slovenija Slovenija 2:0 Ruta de la Plat 21:00
2020-03-25 Švicarska Švicarska Slovačka Slovačka 2:2 Ruta de la Plat 21:30


LOG: soccer_calendar