Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom računu. Ako želite igrati igru ili se priključiti raspravi, morate se logirati. Ako ste novi korisnik, najprije se morate registrirati.

  Liga prvaka

817 383 846
Službena PPM stranica na Facebook-u
Pritisnite dugme Sviđa mi se na našoj facebook stranici i saznajte najnovije vijesti prije svih ostalih.
Sljedeća utakmica
CSC club†
Ligaška utakmica
19.01.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Regija:
Grupa:   Sezona:

Grupa 1

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Italija Villa arzilla Španjolska Lechosos United 1:2
18.12.2019 Češka Republika SK Slopné Rumunjska LEII CONSTANTEI 2:0
25.12.2019 Španjolska Lechosos United Rumunjska LEII CONSTANTEI 5:3
25.12.2019 Italija Villa arzilla Češka Republika SK Slopné 3:0
01.01.2020 Češka Republika SK Slopné Španjolska Lechosos United 2:0
01.01.2020 Rumunjska LEII CONSTANTEI Italija Villa arzilla 0:1
08.01.2020 Španjolska Lechosos United Italija Villa arzilla 3:0
08.01.2020 Rumunjska LEII CONSTANTEI Češka Republika SK Slopné 1:0
15.01.2020 Rumunjska LEII CONSTANTEI Španjolska Lechosos United 3:0
15.01.2020 Češka Republika SK Slopné Italija Villa arzilla 2:2
22.01.2020 Španjolska Lechosos United Češka Republika SK Slopné Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Italija Villa arzilla Rumunjska LEII CONSTANTEI Dodaj u TV pregled

Grupa 2

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Slovačka Slovan Roman Belgija fc rocky mountains 7:0
18.12.2019 Mađarska Arkrektor FC Latvija FC Maromans 2:1
25.12.2019 Belgija fc rocky mountains Latvija FC Maromans 1:2
25.12.2019 Slovačka Slovan Roman Mađarska Arkrektor FC 1:1
01.01.2020 Mađarska Arkrektor FC Belgija fc rocky mountains 1:0
01.01.2020 Latvija FC Maromans Slovačka Slovan Roman 0:2
08.01.2020 Belgija fc rocky mountains Slovačka Slovan Roman 2:1
08.01.2020 Latvija FC Maromans Mađarska Arkrektor FC 1:1
15.01.2020 Latvija FC Maromans Belgija fc rocky mountains 1:0
15.01.2020 Mađarska Arkrektor FC Slovačka Slovan Roman 0:1
22.01.2020 Belgija fc rocky mountains Mađarska Arkrektor FC Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Slovačka Slovan Roman Latvija FC Maromans Dodaj u TV pregled

Grupa 3

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Rusija SegoZero Bjelorusija Die Allergie 5:1
18.12.2019 Francuska Black Dragon Nizozemska Arrestatieteam 0:4
25.12.2019 Bjelorusija Die Allergie Nizozemska Arrestatieteam 1:0
25.12.2019 Rusija SegoZero Francuska Black Dragon 1:0
01.01.2020 Francuska Black Dragon Bjelorusija Die Allergie 0:1
01.01.2020 Nizozemska Arrestatieteam Rusija SegoZero 1:0
08.01.2020 Bjelorusija Die Allergie Rusija SegoZero 1:2
08.01.2020 Nizozemska Arrestatieteam Francuska Black Dragon 6:0
15.01.2020 Nizozemska Arrestatieteam Bjelorusija Die Allergie 2:1
15.01.2020 Francuska Black Dragon Rusija SegoZero 1:4
22.01.2020 Bjelorusija Die Allergie Francuska Black Dragon Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Rusija SegoZero Nizozemska Arrestatieteam Dodaj u TV pregled

Grupa 4

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Njemačka HS Hansa Bosna i Hercegovina FC Estradam Sarajevo 1:2
18.12.2019 Italija ALL BLACKS Latvija FK Liepājas Bohēmiķi 1:0
25.12.2019 Bosna i Hercegovina FC Estradam Sarajevo Latvija FK Liepājas Bohēmiķi 1:0
25.12.2019 Njemačka HS Hansa Italija ALL BLACKS 3:0
01.01.2020 Italija ALL BLACKS Bosna i Hercegovina FC Estradam Sarajevo 1:0
01.01.2020 Latvija FK Liepājas Bohēmiķi Njemačka HS Hansa 1:3
08.01.2020 Bosna i Hercegovina FC Estradam Sarajevo Njemačka HS Hansa 2:1
08.01.2020 Latvija FK Liepājas Bohēmiķi Italija ALL BLACKS 2:0
15.01.2020 Latvija FK Liepājas Bohēmiķi Bosna i Hercegovina FC Estradam Sarajevo 2:2
15.01.2020 Italija ALL BLACKS Njemačka HS Hansa 2:1
22.01.2020 Bosna i Hercegovina FC Estradam Sarajevo Italija ALL BLACKS Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Njemačka HS Hansa Latvija FK Liepājas Bohēmiķi Dodaj u TV pregled

Grupa 5

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Njemačka Hau Rein Cospeda Austrija Valentiner Panther 4:1
18.12.2019 Češka Republika FC Krokodýli Nizozemska Team Maple 1:0
25.12.2019 Austrija Valentiner Panther Nizozemska Team Maple 0:1
25.12.2019 Njemačka Hau Rein Cospeda Češka Republika FC Krokodýli 1:0
01.01.2020 Češka Republika FC Krokodýli Austrija Valentiner Panther 1:2
01.01.2020 Nizozemska Team Maple Njemačka Hau Rein Cospeda 3:0
08.01.2020 Austrija Valentiner Panther Njemačka Hau Rein Cospeda 1:3
08.01.2020 Nizozemska Team Maple Češka Republika FC Krokodýli 3:0
15.01.2020 Nizozemska Team Maple Austrija Valentiner Panther 4:1
15.01.2020 Češka Republika FC Krokodýli Njemačka Hau Rein Cospeda 0:2
22.01.2020 Austrija Valentiner Panther Češka Republika FC Krokodýli Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Njemačka Hau Rein Cospeda Nizozemska Team Maple Dodaj u TV pregled

Grupa 6

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Njemačka Hombrucher SV Švicarska Geneva Rockets 4:1
18.12.2019 Norveška Robbie Fowler FC Srbija FK Pantelejci 0:1
25.12.2019 Švicarska Geneva Rockets Srbija FK Pantelejci 2:0
25.12.2019 Njemačka Hombrucher SV Norveška Robbie Fowler FC 2:0
01.01.2020 Norveška Robbie Fowler FC Švicarska Geneva Rockets 4:1
01.01.2020 Srbija FK Pantelejci Njemačka Hombrucher SV 3:1
08.01.2020 Švicarska Geneva Rockets Njemačka Hombrucher SV 0:3
08.01.2020 Srbija FK Pantelejci Norveška Robbie Fowler FC 5:0
15.01.2020 Srbija FK Pantelejci Švicarska Geneva Rockets 3:4
15.01.2020 Norveška Robbie Fowler FC Njemačka Hombrucher SV 1:1
22.01.2020 Švicarska Geneva Rockets Norveška Robbie Fowler FC Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Njemačka Hombrucher SV Srbija FK Pantelejci Dodaj u TV pregled

Grupa 7

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Hrvatska Golubovi Portugal ADN FC 6:0
18.12.2019 Francuska La Meute Des Vosges Finska FC Laitikkala 3:1
25.12.2019 Portugal ADN FC Finska FC Laitikkala 0:3
25.12.2019 Hrvatska Golubovi Francuska La Meute Des Vosges 2:1
01.01.2020 Francuska La Meute Des Vosges Portugal ADN FC 5:0
01.01.2020 Finska FC Laitikkala Hrvatska Golubovi 3:1
08.01.2020 Portugal ADN FC Hrvatska Golubovi 0:5
08.01.2020 Finska FC Laitikkala Francuska La Meute Des Vosges 4:3
15.01.2020 Finska FC Laitikkala Portugal ADN FC 6:1
15.01.2020 Francuska La Meute Des Vosges Hrvatska Golubovi 4:1
22.01.2020 Portugal ADN FC Francuska La Meute Des Vosges Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Hrvatska Golubovi Finska FC Laitikkala Dodaj u TV pregled

Grupa 8

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Rusija MiracleTeam Portugal FC Sampaio 1:4
18.12.2019 Poljska ..:: SAINTS ::.. Engleska RoyaL HunterS FC-1971 6:0
25.12.2019 Portugal FC Sampaio Engleska RoyaL HunterS FC-1971 4:0
25.12.2019 Rusija MiracleTeam Poljska ..:: SAINTS ::.. 0:0
01.01.2020 Poljska ..:: SAINTS ::.. Portugal FC Sampaio 5:0
01.01.2020 Engleska RoyaL HunterS FC-1971 Rusija MiracleTeam 2:1
08.01.2020 Portugal FC Sampaio Rusija MiracleTeam 5:1
08.01.2020 Engleska RoyaL HunterS FC-1971 Poljska ..:: SAINTS ::.. 0:3
15.01.2020 Engleska RoyaL HunterS FC-1971 Portugal FC Sampaio 1:0
15.01.2020 Poljska ..:: SAINTS ::.. Rusija MiracleTeam 4:0
22.01.2020 Portugal FC Sampaio Poljska ..:: SAINTS ::.. Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Rusija MiracleTeam Engleska RoyaL HunterS FC-1971 Dodaj u TV pregled

Grupa 9

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Bugarska FC Chobanite Litva Kaimieciai 7:1
18.12.2019 Finska FC Young Guns Srbija FC Mutna Voda 3:0
25.12.2019 Litva Kaimieciai Srbija FC Mutna Voda 1:2
25.12.2019 Bugarska FC Chobanite Finska FC Young Guns 1:2
01.01.2020 Finska FC Young Guns Litva Kaimieciai 2:2
01.01.2020 Srbija FC Mutna Voda Bugarska FC Chobanite 0:0
08.01.2020 Litva Kaimieciai Bugarska FC Chobanite 3:0
08.01.2020 Srbija FC Mutna Voda Finska FC Young Guns 3:1
15.01.2020 Srbija FC Mutna Voda Litva Kaimieciai 1:1
15.01.2020 Finska FC Young Guns Bugarska FC Chobanite 1:0
22.01.2020 Litva Kaimieciai Finska FC Young Guns Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Bugarska FC Chobanite Srbija FC Mutna Voda Dodaj u TV pregled

Grupa 10

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Italija bastard Austrija SV Werder Bremen e. V. 1:1
18.12.2019 Francuska Espérance Paris FC Turska levolevo 5:0
25.12.2019 Austrija SV Werder Bremen e. V. Turska levolevo 2:0
25.12.2019 Italija bastard Francuska Espérance Paris FC 2:1
01.01.2020 Francuska Espérance Paris FC Austrija SV Werder Bremen e. V. 3:2
01.01.2020 Turska levolevo Italija bastard 0:2
08.01.2020 Austrija SV Werder Bremen e. V. Italija bastard 0:1
08.01.2020 Turska levolevo Francuska Espérance Paris FC 0:3
15.01.2020 Turska levolevo Austrija SV Werder Bremen e. V. 0:2
15.01.2020 Francuska Espérance Paris FC Italija bastard 3:0
22.01.2020 Austrija SV Werder Bremen e. V. Francuska Espérance Paris FC Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Italija bastard Turska levolevo Dodaj u TV pregled

Grupa 11

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Hrvatska SIOUXI Švedska Gnaget Allstars 4:0
18.12.2019 Ukrajina Bandershtadt Grčka ermhs mandras 1:0
25.12.2019 Švedska Gnaget Allstars Grčka ermhs mandras 1:0
25.12.2019 Hrvatska SIOUXI Ukrajina Bandershtadt 1:0
01.01.2020 Ukrajina Bandershtadt Švedska Gnaget Allstars 6:1
01.01.2020 Grčka ermhs mandras Hrvatska SIOUXI 2:1
08.01.2020 Švedska Gnaget Allstars Hrvatska SIOUXI 1:1
08.01.2020 Grčka ermhs mandras Ukrajina Bandershtadt 1:0
15.01.2020 Grčka ermhs mandras Švedska Gnaget Allstars 2:1
15.01.2020 Ukrajina Bandershtadt Hrvatska SIOUXI 3:0
22.01.2020 Švedska Gnaget Allstars Ukrajina Bandershtadt Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Hrvatska SIOUXI Grčka ermhs mandras Dodaj u TV pregled

Grupa 12

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Hrvatska NK Mrcine Španjolska Palencia C.F. 3:0
18.12.2019 Ukrajina Patrioty FC Grčka ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ 2:2
25.12.2019 Španjolska Palencia C.F. Grčka ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ 1:2
25.12.2019 Hrvatska NK Mrcine Ukrajina Patrioty FC 0:0
01.01.2020 Ukrajina Patrioty FC Španjolska Palencia C.F. 5:1
01.01.2020 Grčka ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ Hrvatska NK Mrcine 2:0
08.01.2020 Španjolska Palencia C.F. Hrvatska NK Mrcine 1:1
08.01.2020 Grčka ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ Ukrajina Patrioty FC 3:1
15.01.2020 Grčka ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ Španjolska Palencia C.F. 7:0
15.01.2020 Ukrajina Patrioty FC Hrvatska NK Mrcine 6:2
22.01.2020 Španjolska Palencia C.F. Ukrajina Patrioty FC Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Hrvatska NK Mrcine Grčka ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ Dodaj u TV pregled

Grupa 13

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Bugarska REAL STRAKUSH Španjolska Gimnástica 1:0
18.12.2019 Mađarska FC Laszy Slovenija Marburger Blitz 1:1
25.12.2019 Španjolska Gimnástica Slovenija Marburger Blitz 1:0
25.12.2019 Bugarska REAL STRAKUSH Mađarska FC Laszy 4:0
01.01.2020 Mađarska FC Laszy Španjolska Gimnástica 7:0
01.01.2020 Slovenija Marburger Blitz Bugarska REAL STRAKUSH 0:1
08.01.2020 Španjolska Gimnástica Bugarska REAL STRAKUSH 0:1
08.01.2020 Slovenija Marburger Blitz Mađarska FC Laszy 3:0
15.01.2020 Slovenija Marburger Blitz Španjolska Gimnástica 1:2
15.01.2020 Mađarska FC Laszy Bugarska REAL STRAKUSH 4:0
22.01.2020 Španjolska Gimnástica Mađarska FC Laszy Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Bugarska REAL STRAKUSH Slovenija Marburger Blitz Dodaj u TV pregled

Grupa 14

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Rusija Red Army Club Litva morkos 0:0
18.12.2019 Mađarska Feregulya TC Turska Finale Karsi Kaybedicez 0:0
25.12.2019 Litva morkos Turska Finale Karsi Kaybedicez 0:1
25.12.2019 Rusija Red Army Club Mađarska Feregulya TC 5:0
01.01.2020 Mađarska Feregulya TC Litva morkos 1:0
01.01.2020 Turska Finale Karsi Kaybedicez Rusija Red Army Club 1:2
08.01.2020 Litva morkos Rusija Red Army Club 2:0
08.01.2020 Turska Finale Karsi Kaybedicez Mađarska Feregulya TC 2:1
15.01.2020 Turska Finale Karsi Kaybedicez Litva morkos 0:0
15.01.2020 Mađarska Feregulya TC Rusija Red Army Club 1:0
22.01.2020 Litva morkos Mađarska Feregulya TC Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Rusija Red Army Club Turska Finale Karsi Kaybedicez Dodaj u TV pregled

Grupa 15

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Slovačka FC Back-country Široké Estonija corinthians-E 0:1
18.12.2019 Ukrajina Kh-Wings Rumunjska akela 1:4
25.12.2019 Estonija corinthians-E Rumunjska akela 1:1
25.12.2019 Slovačka FC Back-country Široké Ukrajina Kh-Wings 2:0
01.01.2020 Ukrajina Kh-Wings Estonija corinthians-E 5:0
01.01.2020 Rumunjska akela Slovačka FC Back-country Široké 0:2
08.01.2020 Estonija corinthians-E Slovačka FC Back-country Široké 1:4
08.01.2020 Rumunjska akela Ukrajina Kh-Wings 0:0
15.01.2020 Rumunjska akela Estonija corinthians-E 6:1
15.01.2020 Ukrajina Kh-Wings Slovačka FC Back-country Široké 0:1
22.01.2020 Estonija corinthians-E Ukrajina Kh-Wings Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Slovačka FC Back-country Široké Rumunjska akela Dodaj u TV pregled

Grupa 16

Datum Domaći Gostujuća momčad Konačan rezultat
18.12.2019 Slovačka Lokomotíva Košice Portugal Benfica de Famalicão 0:2
18.12.2019 Poljska Electric Wizard Sosnowiec Finska Lähteelä Xpress 1:0
25.12.2019 Portugal Benfica de Famalicão Finska Lähteelä Xpress 1:1
25.12.2019 Slovačka Lokomotíva Košice Poljska Electric Wizard Sosnowiec 2:0
01.01.2020 Poljska Electric Wizard Sosnowiec Portugal Benfica de Famalicão 2:1
01.01.2020 Finska Lähteelä Xpress Slovačka Lokomotíva Košice 1:0
08.01.2020 Portugal Benfica de Famalicão Slovačka Lokomotíva Košice 0:0
08.01.2020 Finska Lähteelä Xpress Poljska Electric Wizard Sosnowiec 1:2
15.01.2020 Finska Lähteelä Xpress Portugal Benfica de Famalicão 3:1
15.01.2020 Poljska Electric Wizard Sosnowiec Slovačka Lokomotíva Košice 1:0
22.01.2020 Portugal Benfica de Famalicão Poljska Electric Wizard Sosnowiec Dodaj u TV pregled
22.01.2020 Slovačka Lokomotíva Košice Finska Lähteelä Xpress Dodaj u TV pregled
Bilješka: Nakon što je doigravanje isplanirano otkazivanje utakmica preliminarnih kola neće biti uzeto u obzir. Utakmice doigravanja ne mogu biti otkazane zbog tehničkih razloga.


LOG: soccer_calendar