Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1307 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Pressiteated

924 286 970
Riik: Liiga:

Slovakkia TJ Družstevník Voderady† - Cieľ: do 6. miesta

Vážené dámy, vážený páni,

rád by som Vám predstavil moje tohtosezónne ciele ohľadom TJ Družstevník Voderady. Prvoradým cieľom je ozdravenie kádra, vhodné doplnenie útoku o typologicky vhodných útočníkov, predaj hráčov (Hlavács, Ďorko, Muller, Karhan), rozvoj športovej akadémie, regeneračných a tréningových priestorov a personálno-ekonomického oddelenia.V neposlednom rade je treba spomenúť našu ŠA od ktorej očakávam príchod aspoň 3 hráčov s CZ nad 180. Základným tímovým cieľom je umiestnenie do 6. miesta ligovej tabuľky.

V ďalšej časti správy rozoberiem základné ciele "nadrobné":

Nákup hráčov
Keďže naša akadémia doteraz nevyprodukovala žiadneho kvalitného útočníka, treba sa poobhliadnuť na trhu. Ani jeden z mojich útočníkov (Gežo, Lukáň) nie je schopný strieľať dostatočný počet gólov, preto na trhu neustále hľadám útočníka s CZ nad 200, vekom 15, s SV 6/6.

Predaj hráčov
Hlavács (CZ 144) - vcelku dobrý obranca, mladý (15r), avšak dopláca na pomerne dobrú konkurenciu v obrane
Ďorko (CZ 122) - ďalší obranca, ktorý sa musí porúčať pre pretlak hráčov v zadných radoch, vekom ešte junior (15r) zrovna neoslní CZ ani PK
Muller (CZ 123) - 16 ročný bojovník zo zálohy dopláca na svoju CZ a PK
Karhan (CZ 119) - 16 ročný hráč slávneho futbalového mena nekráča zrovna v šlapajách svojho menovca, naopak tento brankár v mojom tíme zastáva len pozíciu 4. brankára.

Športová akadémia
Základným cieľom každej športovej akadémie by mala byť snaha o výchovu kvalitných odchovancov a ani naša akadémia by nemala mať iné ciele. Môj cieľ pri ŠA je rozvoj na 6 úroveň.

Regeneračné priestory
Podľa môjho názoru nie až tak dôležité ako ŠA, PEO alebo TP, napriek tomu je dôležité, aby ich každý klub mal na určitej úrovni. Môj cieľ na tento rok je úroveň č.5

Tréningové priestory
Snáď najdôležitejšie zázemie zo všetkých, treba mu venovať mimoriadnu pozornosť a preto aj mojím prvoradým cieľom je dosiahnuť úroveň č. 7

Personálno-ekonomicé oddelenie
Pri vyjednávaní so sponzormi nenahraditeľné oddelenie, počas roka nie je však až tak vyťažené, preto ho začnem rozvíjať až ku koncu sezóny, napriek tomu dúfam, že na 6. úroveň sa s ním dostanem.

To boli moje ciele na túto sezónu, dúfam že tí čo to čítali sa neunudili k smrti a možno som ich v niečom aj inšpiroval.


Unikaalne vaade: 24
Pressiteate reiting: Vaene - Tavaline - SuurepäraneLOG: soccer_calendar