Time:

Communication
Public account
  PRO Zone
1138 credits
Buy credits
You are in the public account. If you want to play the game or join in the discussion, you have to log in. If you are a new user, you must register first.

  Cup Winners' Cup

824,303,096
Get free credits!
Next match
TJ DRUZSTEVNÍK LADIČKOVCE
League match
27.02.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Region:
Group:   Season:

Group 1

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Bulgaria Lazionalism Spain Clube Esportivo Saudade† 0:0
18.12.2019 Poland KS Sokół Katowice Serbia FK Veterani 0:0
25.12.2019 Spain Clube Esportivo Saudade† Serbia FK Veterani 5:1
25.12.2019 Bulgaria Lazionalism Poland KS Sokół Katowice 0:2
01.01.2020 Poland KS Sokół Katowice Spain Clube Esportivo Saudade† 3:0
01.01.2020 Serbia FK Veterani Bulgaria Lazionalism 2:0
08.01.2020 Spain Clube Esportivo Saudade† Bulgaria Lazionalism 2:0
08.01.2020 Serbia FK Veterani Poland KS Sokół Katowice 0:0
15.01.2020 Serbia FK Veterani Spain Clube Esportivo Saudade† 2:0
15.01.2020 Poland KS Sokół Katowice Bulgaria Lazionalism 2:0
22.01.2020 Spain Clube Esportivo Saudade† Poland KS Sokół Katowice 2:2
22.01.2020 Bulgaria Lazionalism Serbia FK Veterani 4:1

Group 2

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Italy John Smith Austria FC Tirol Innsbruck 3:1
18.12.2019 Poland Los Rojiblancos Serbia Bonjito 0:0
25.12.2019 Austria FC Tirol Innsbruck Serbia Bonjito 3:1
25.12.2019 Italy John Smith Poland Los Rojiblancos 7:0
01.01.2020 Poland Los Rojiblancos Austria FC Tirol Innsbruck 2:1
01.01.2020 Serbia Bonjito Italy John Smith 1:1
08.01.2020 Austria FC Tirol Innsbruck Italy John Smith 2:0
08.01.2020 Serbia Bonjito Poland Los Rojiblancos 3:0
15.01.2020 Serbia Bonjito Austria FC Tirol Innsbruck 3:1
15.01.2020 Poland Los Rojiblancos Italy John Smith 2:2
22.01.2020 Austria FC Tirol Innsbruck Poland Los Rojiblancos 2:0
22.01.2020 Italy John Smith Serbia Bonjito 3:1

Group 3

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Croatia Progresivci Portugal Boavista2012FC 4:1
18.12.2019 Poland Grande Milano Netherlands SV Hector 6:0
25.12.2019 Portugal Boavista2012FC Netherlands SV Hector 6:0
25.12.2019 Croatia Progresivci Poland Grande Milano 2:1
01.01.2020 Poland Grande Milano Portugal Boavista2012FC 4:0
01.01.2020 Netherlands SV Hector Croatia Progresivci 0:1
08.01.2020 Portugal Boavista2012FC Croatia Progresivci 1:0
08.01.2020 Netherlands SV Hector Poland Grande Milano 1:3
15.01.2020 Netherlands SV Hector Portugal Boavista2012FC 1:1
15.01.2020 Poland Grande Milano Croatia Progresivci 2:1
22.01.2020 Portugal Boavista2012FC Poland Grande Milano 0:1
22.01.2020 Croatia Progresivci Netherlands SV Hector 3:0

Group 4

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Germany TSV Isernhagen III Belgium VC BRUGGE 1:0
18.12.2019 Hungary Fantastic Romania fulgerul sf.ilie 3:0
25.12.2019 Belgium VC BRUGGE Romania fulgerul sf.ilie 3:1
25.12.2019 Germany TSV Isernhagen III Hungary Fantastic 1:1
01.01.2020 Hungary Fantastic Belgium VC BRUGGE 1:0
01.01.2020 Romania fulgerul sf.ilie Germany TSV Isernhagen III 0:1
08.01.2020 Belgium VC BRUGGE Germany TSV Isernhagen III 0:3
08.01.2020 Romania fulgerul sf.ilie Hungary Fantastic 2:2
15.01.2020 Romania fulgerul sf.ilie Belgium VC BRUGGE 3:0
15.01.2020 Hungary Fantastic Germany TSV Isernhagen III 2:1
22.01.2020 Belgium VC BRUGGE Hungary Fantastic 3:2
22.01.2020 Germany TSV Isernhagen III Romania fulgerul sf.ilie 1:1

Group 5

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Germany Excelsior Hamburg Mundial Sweden FC Tompa 3:2
18.12.2019 France Harare Caracals Latvia LĪKĀS KĀJAS 2:0
25.12.2019 Sweden FC Tompa Latvia LĪKĀS KĀJAS 0:0
25.12.2019 Germany Excelsior Hamburg Mundial France Harare Caracals 6:0
01.01.2020 France Harare Caracals Sweden FC Tompa 6:0
01.01.2020 Latvia LĪKĀS KĀJAS Germany Excelsior Hamburg Mundial 2:2
08.01.2020 Sweden FC Tompa Germany Excelsior Hamburg Mundial 0:5
08.01.2020 Latvia LĪKĀS KĀJAS France Harare Caracals 0:0
15.01.2020 Latvia LĪKĀS KĀJAS Sweden FC Tompa 1:0
15.01.2020 France Harare Caracals Germany Excelsior Hamburg Mundial 1:3
22.01.2020 Sweden FC Tompa France Harare Caracals 0:2
22.01.2020 Germany Excelsior Hamburg Mundial Latvia LĪKĀS KĀJAS 1:0

Group 6

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Croatia Carica Portugal Sport Seixal Benfica 1:3
18.12.2019 France AS Libourne Finland Pallohonka 1:0
25.12.2019 Portugal Sport Seixal Benfica Finland Pallohonka 2:0
25.12.2019 Croatia Carica France AS Libourne 4:0
01.01.2020 France AS Libourne Portugal Sport Seixal Benfica 2:0
01.01.2020 Finland Pallohonka Croatia Carica 0:1
08.01.2020 Portugal Sport Seixal Benfica Croatia Carica 1:1
08.01.2020 Finland Pallohonka France AS Libourne 4:0
15.01.2020 Finland Pallohonka Portugal Sport Seixal Benfica 3:0
15.01.2020 France AS Libourne Croatia Carica 0:2
22.01.2020 Portugal Sport Seixal Benfica France AS Libourne 5:0
22.01.2020 Croatia Carica Finland Pallohonka 2:0

Group 7

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Slovakia FC Pišta Portugal Milheiroense F. C. 2:0
18.12.2019 Czech Republic fc koubic Latvia Bears Babite 3:2
25.12.2019 Portugal Milheiroense F. C. Latvia Bears Babite 1:0
25.12.2019 Slovakia FC Pišta Czech Republic fc koubic 3:0
01.01.2020 Czech Republic fc koubic Portugal Milheiroense F. C. 2:0
01.01.2020 Latvia Bears Babite Slovakia FC Pišta 3:1
08.01.2020 Portugal Milheiroense F. C. Slovakia FC Pišta 1:4
08.01.2020 Latvia Bears Babite Czech Republic fc koubic 4:1
15.01.2020 Latvia Bears Babite Portugal Milheiroense F. C. 1:0
15.01.2020 Czech Republic fc koubic Slovakia FC Pišta 2:3
22.01.2020 Portugal Milheiroense F. C. Czech Republic fc koubic 1:3
22.01.2020 Slovakia FC Pišta Latvia Bears Babite 2:4

Group 8

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Bulgaria S.S.C. NAPOLI Switzerland eglise36 4:2
18.12.2019 Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV Finland FC loppi team 1:2
25.12.2019 Switzerland eglise36 Finland FC loppi team 1:0
25.12.2019 Bulgaria S.S.C. NAPOLI Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV 1:0
01.01.2020 Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV Switzerland eglise36 3:0
01.01.2020 Finland FC loppi team Bulgaria S.S.C. NAPOLI 2:1
08.01.2020 Switzerland eglise36 Bulgaria S.S.C. NAPOLI 0:2
08.01.2020 Finland FC loppi team Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV 1:0
15.01.2020 Finland FC loppi team Switzerland eglise36 4:0
15.01.2020 Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV Bulgaria S.S.C. NAPOLI 0:2
22.01.2020 Switzerland eglise36 Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV 3:0
22.01.2020 Bulgaria S.S.C. NAPOLI Finland FC loppi team 1:1

Group 9

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Slovakia FC FaCHmani Estonia FC Potomac 3:0
18.12.2019 Hungary Southampton BOOM Serbia Spartanci013 2:1
25.12.2019 Estonia FC Potomac Serbia Spartanci013 0:0
25.12.2019 Slovakia FC FaCHmani Hungary Southampton BOOM 3:1
01.01.2020 Hungary Southampton BOOM Estonia FC Potomac 4:0
01.01.2020 Serbia Spartanci013 Slovakia FC FaCHmani 0:1
08.01.2020 Estonia FC Potomac Slovakia FC FaCHmani 2:2
08.01.2020 Serbia Spartanci013 Hungary Southampton BOOM 0:1
15.01.2020 Serbia Spartanci013 Estonia FC Potomac 3:0
15.01.2020 Hungary Southampton BOOM Slovakia FC FaCHmani 3:0
22.01.2020 Estonia FC Potomac Hungary Southampton BOOM 0:2
22.01.2020 Slovakia FC FaCHmani Serbia Spartanci013 3:0

Group 10

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Italy F.C.REAL ZORRO Sweden aik ohamn 2:2
18.12.2019 Ukraine Roman Greece A.E.K. 2:0
25.12.2019 Sweden aik ohamn Greece A.E.K. 1:0
25.12.2019 Italy F.C.REAL ZORRO Ukraine Roman 0:0
01.01.2020 Ukraine Roman Sweden aik ohamn 1:1
01.01.2020 Greece A.E.K. Italy F.C.REAL ZORRO 3:2
08.01.2020 Sweden aik ohamn Italy F.C.REAL ZORRO 1:0
08.01.2020 Greece A.E.K. Ukraine Roman 3:0
15.01.2020 Greece A.E.K. Sweden aik ohamn 4:1
15.01.2020 Ukraine Roman Italy F.C.REAL ZORRO 3:0
22.01.2020 Sweden aik ohamn Ukraine Roman 1:0
22.01.2020 Italy F.C.REAL ZORRO Greece A.E.K. 0:2

Group 11

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Slovakia Moroms Ladies Lithuania FC Sensacija 4:2
18.12.2019 Czech Republic Paleo l s.k. Romania Terra Berladensis 0:0
25.12.2019 Lithuania FC Sensacija Romania Terra Berladensis 4:4
25.12.2019 Slovakia Moroms Ladies Czech Republic Paleo l s.k. 1:0
01.01.2020 Czech Republic Paleo l s.k. Lithuania FC Sensacija 3:0
01.01.2020 Romania Terra Berladensis Slovakia Moroms Ladies 3:0
08.01.2020 Lithuania FC Sensacija Slovakia Moroms Ladies 0:1
08.01.2020 Romania Terra Berladensis Czech Republic Paleo l s.k. 1:1
15.01.2020 Romania Terra Berladensis Lithuania FC Sensacija 2:0
15.01.2020 Czech Republic Paleo l s.k. Slovakia Moroms Ladies 1:1
22.01.2020 Lithuania FC Sensacija Czech Republic Paleo l s.k. 0:1
22.01.2020 Slovakia Moroms Ladies Romania Terra Berladensis 2:1

Group 12

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Germany TSV Nittenau Turkey BOZKURT 1:2
18.12.2019 Czech Republic SK Srbínská Slavia Greece Skoda Xanthi FC 0:0
25.12.2019 Turkey BOZKURT Greece Skoda Xanthi FC 2:0
25.12.2019 Germany TSV Nittenau Czech Republic SK Srbínská Slavia 0:1
01.01.2020 Czech Republic SK Srbínská Slavia Turkey BOZKURT 0:3
01.01.2020 Greece Skoda Xanthi FC Germany TSV Nittenau 1:1
08.01.2020 Turkey BOZKURT Germany TSV Nittenau 1:0
08.01.2020 Greece Skoda Xanthi FC Czech Republic SK Srbínská Slavia 2:1
15.01.2020 Greece Skoda Xanthi FC Turkey BOZKURT 0:1
15.01.2020 Czech Republic SK Srbínská Slavia Germany TSV Nittenau 1:1
22.01.2020 Turkey BOZKURT Czech Republic SK Srbínská Slavia 1:2
22.01.2020 Germany TSV Nittenau Greece Skoda Xanthi FC 1:0

Group 13

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Russia Zvezda Belarus FC Zank 3:0
18.12.2019 Israel Yuvalush England FC Red`s 1:0
25.12.2019 Belarus FC Zank England FC Red`s 2:0
25.12.2019 Russia Zvezda Israel Yuvalush 2:0
01.01.2020 Israel Yuvalush Belarus FC Zank 4:0
01.01.2020 England FC Red`s Russia Zvezda 0:4
08.01.2020 Belarus FC Zank Russia Zvezda 0:0
08.01.2020 England FC Red`s Israel Yuvalush 0:5
15.01.2020 England FC Red`s Belarus FC Zank 0:4
15.01.2020 Israel Yuvalush Russia Zvezda 3:1
22.01.2020 Belarus FC Zank Israel Yuvalush 1:2
22.01.2020 Russia Zvezda England FC Red`s 3:1

Group 14

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Bulgaria NikoGiants Austria FC Deswirdnix 2010 1:1
18.12.2019 Italy Arci Le Pescine Slovenia polzelski tigri 3:0
25.12.2019 Austria FC Deswirdnix 2010 Slovenia polzelski tigri 3:1
25.12.2019 Bulgaria NikoGiants Italy Arci Le Pescine 3:1
01.01.2020 Italy Arci Le Pescine Austria FC Deswirdnix 2010 2:0
01.01.2020 Slovenia polzelski tigri Bulgaria NikoGiants 2:1
08.01.2020 Austria FC Deswirdnix 2010 Bulgaria NikoGiants 0:0
08.01.2020 Slovenia polzelski tigri Italy Arci Le Pescine 1:2
15.01.2020 Slovenia polzelski tigri Austria FC Deswirdnix 2010 1:1
15.01.2020 Italy Arci Le Pescine Bulgaria NikoGiants 4:0
22.01.2020 Austria FC Deswirdnix 2010 Italy Arci Le Pescine 0:0
22.01.2020 Bulgaria NikoGiants Slovenia polzelski tigri 2:0

Group 15

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Russia КВЕБЕК Spain becillarock c.f. 2:2
18.12.2019 Italy Rutti di Mare Latvia superzvans 2:1
25.12.2019 Spain becillarock c.f. Latvia superzvans 1:0
25.12.2019 Russia КВЕБЕК Italy Rutti di Mare 3:3
01.01.2020 Italy Rutti di Mare Spain becillarock c.f. 0:1
01.01.2020 Latvia superzvans Russia КВЕБЕК 2:2
08.01.2020 Spain becillarock c.f. Russia КВЕБЕК 1:1
08.01.2020 Latvia superzvans Italy Rutti di Mare 4:1
15.01.2020 Latvia superzvans Spain becillarock c.f. 1:1
15.01.2020 Italy Rutti di Mare Russia КВЕБЕК 2:1
22.01.2020 Spain becillarock c.f. Italy Rutti di Mare 0:0
22.01.2020 Russia КВЕБЕК Latvia superzvans 3:2

Group 16

Date Home team Away team Score
18.12.2019 Slovakia jb svit Bosnia and Herzegovina Los Blancos CF 4:0
18.12.2019 Hungary LIVERPOOL FC 1982 England FC SHAMMICKITE UNITED 3:0
25.12.2019 Bosnia and Herzegovina Los Blancos CF England FC SHAMMICKITE UNITED 10:1
25.12.2019 Slovakia jb svit Hungary LIVERPOOL FC 1982 1:1
01.01.2020 Hungary LIVERPOOL FC 1982 Bosnia and Herzegovina Los Blancos CF 3:0
01.01.2020 England FC SHAMMICKITE UNITED Slovakia jb svit 0:3
08.01.2020 Bosnia and Herzegovina Los Blancos CF Slovakia jb svit 0:3
08.01.2020 England FC SHAMMICKITE UNITED Hungary LIVERPOOL FC 1982 1:4
15.01.2020 England FC SHAMMICKITE UNITED Bosnia and Herzegovina Los Blancos CF 0:2
15.01.2020 Hungary LIVERPOOL FC 1982 Slovakia jb svit 1:1
22.01.2020 Bosnia and Herzegovina Los Blancos CF Hungary LIVERPOOL FC 1982 1:0
22.01.2020 Slovakia jb svit England FC SHAMMICKITE UNITED 9:0
Note: Forfeits of preliminary round matches made after the playoff had been planned are not taken into account. Playoff matches cannot be forfeited due to technical reasons.


LOG: soccer_calendar