Zeit:

Kommunikation
Public account
  PRO Zone
1138 Credits
Credits kaufen
Du bist im öffentlichen Konto. Wenn du das Spiel spielen, oder dich bei den Diskussionen einbringen möchtest, musst du dich einloggen. Wenn du neu dabei bist, musst du dich erst registrieren.

  Pressemitteilungen

823 154 889
Land: Liga:

Slowakei sk chelsea† - SK Chelsea a jej ciele po postupe

Drahí fanúšikovia,ctení sponzori a milá verejnosť. Rád by som Vám predstavil môj team - SK CHELSEA, ktorému sa podarilo prepasírovať do IV.4 ligy. Postupovali sme síce až cez baráž proti dosť známemu súperovi Gold Stars a boli to nesmierne ťažké zápasy a neskutočne vyrovnané. No podarilo sa a sme tu.
Táto liga je to,po čom sme snívali v klube dve sezóny a preto sa aj patrične pripravujeme na štart v tomto ročníku. Po skončení minulej sezóny sme urobili aj pár zmien v kádri teamu. Predali sme nášho najúspešnejšieho útočníka v teame - Enzenhofera. Tento hráč potreboval zmenu a sám o ňu požiadal.
Samozrejme team trebalo posilnil a nie oslabiť pred vyššou ligou
Preto sme do teamu dotiahli dve výrazné posily do brány a samozrejme do útoku. Prišiel k nám brankár Wojciech Świtek z poľskej štvrtej ligy. Druhou posilou je Michał Śliwa z najvyššej slovinskej ligy. SK Chelsea práve tento týždeň skončila kemp kostry mužstva a posledné dni pred štartom nového ročníka využívame na priateľské zápasy a zvyšovanie zohratosti celému mančaftu.
Naším cieľom v novom ročníku a v našej premiére vo štvrtej lige bude určite podávať výkony, za ktoré sa nebudeme musieť hanbiť pred sponzormi , fanúšikmi a súpermi, určite nechceme robiť fackovacieho panáka v tejto súťaži. Budeme určite bojovať v každom jednom zápase so cťou a v duchu fair-play a s úctou ku každému súperovi v lige.
Chceli by sme sa stať pevnou súčasťou IV.4 ligy a skončiť v tomto ročníku do desiateho miesta v tabuľke.
Ja ako majiteľ tohto klubu stopercentne dôverujem každému človeku v mojom teame, od prvého hráča ,do posledného správcu štadióna. Verím im a verím,že naše ciele spoločne splníme pre tento ročník ligy.


Einmalige Betrachtungen: 41
Bewertung der Pressemitteilung: Schlecht - Normal - AusgezeichnetLOG: soccer_calendar